לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-09-2005, 21:23
  קובי נקאש1 קובי נקאש1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.05
דווקא לי זה קורה ...קשור לקרסול סיפור מהיום ועצות שלכם...

אוקי אז ככה....היום יצאתי לריצה...יום קבוע שלי ....שני ורביעי לריצות ארוכות סיבולת....בקיצור לקראת סוף הריצה רצתי על שטח כוכרכר אם קצת עליות וירידות ...בקיצור...התעקם לי הקרסול...נקודות אכיליס..המקום המעצבן הזה...

עכשיו אני לא יודע אם זה מעכשיו כי תמיד היה לי עקצוצים בקרסול אבל זה אף פעם לא הפריע לי במעשי...אני יתן לכם כמה דברים תגידו לי ממה זה יכול להיות....

אני רץ על הליכון לשפור כוח מתפרץ...כי רק שמה אפשר לראות מרחק מדויק וכו'...

אני עובד ממש חזק על הרגליים..

וכמו שנאמר אני רץ על שטח כורכר...

ובבקשה תיעצו לי מה לעשות ....ולא כמו ללכת לרופא אני לא חובב רופאים אם מישהו פה כמוני הוא יבין אותי אבל לרופא אני לא הולך אני שונא אותם....הם מתלמדים עלינו וממצאים בעיות ....זאת דעתי בכול אופן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-09-2005, 21:43
  קובי נקאש1 קובי נקאש1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "עצות אחיתופל.."

כמו שאמרתי אני לא אוהב רופאים..הכול אצלם באדישות ולא אמרתי שאני סומךךךך אני רק רוצה עצות....אני לא מבין מה הבעיה ...זה בטוח היה למישהו כבר הבעיה אם הקרסול אני רוצה לדעת פחות או יותר מה אפשר לעשות.........

ויום אחד גם אתה תבין את הקטע של הרופיאים אני לא אוהב רופאים......כי תכלס הם לא שמים זיין ...זה לא מכונה זה בן אדם ....ובדרך כלל רופא זה לא בן אדם חברמן אני לא אוהב אנשים כאלה..שחושבים שכול העולם חייב להם משהו ..אנשים מתוסכלים ...אני מעדיף לא ללכת לראות בן אדם כזה...פעם אחרונה שהייתי אצל רופא..נתן לי תרופה שהייתה לא קשורה בכלל וגרמה לי לפריחה..אז אני מעדיף שלא ללכת לרופא אבל ברור שאם יחמיר אני ילך ...זה לא במצב קשה שאי אפשר ללכת על הרגל ...אבל עדין ....
ישן 24-09-2005, 13:04
  משתמש זכר IceChant IceChant אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל IceChant שלח הודעה דרך AIM אל IceChant שלח הודעה דרך MSN אל IceChant שלח הודעה דרך Yahoo אל IceChant
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קובי נקאש1 שמתחילה ב "דווקא לי זה קורה ...קשור לקרסול סיפור מהיום ועצות שלכם..."

לך לראות רופא דבר ראשון גם לנקע צריך לראות רופא, נקעתי את הקרסול לפני 6 שבועות במדס וסרבתי לראות רופא, אחרי שבועיים ככה החופ"ל התעקש שאני יראה רופא וזה יתעצבן למה לא חיבו אותי לראות רופא קודם לא הבנתי מה הבעיה עם זה אבל הרופא הסביר שיש שני סוגי נקעים ורוב האנשים לא מודעים לזה:
* נקע קלאסי - נפיחות, כאב וקושי בתנוע הכל כרגיל.
* נקע שהוא נמק - כן אני לא צוחק ישנו סוג של נקע שיכול להפוך לנמק ורק בגחלל זה יש לראות רופא שיראה שלא פה העניין.
בכל מקרה תנוח הכי חשוב, אל תחבוש את המקום תן לו להתעוורר וקח את הזמן נקע זה חרא של דבר לוקח לו מלא זמן להרפא באופן מלא אבל עם נעליים גבוהות ונוכות שמחזיקות את הרגל תוכל להתחיל לרוץ עוד כמה שבועות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר