לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-09-2005, 11:07
  scooter_man scooter_man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.05
באמת מזל טוב...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי oplo שמתחילה ב "עברתי ראיון צנחנים!!!!!! אין מאושר ממני"

מי ייתן ובחודש דצמבר אני אהיה בדיוק במקום שאתה נמצא... :}
לגבי היח"טיות שייפתחו בחודש נובמבר, יש את דובדבן למאותרים,את שלושת היח"טיות הקבועות- פלס"ר,פלח"יק ומגלן(שהיא לא באמת יח"טית),והרוטציה בין הפלח"הן לפלנ"ט(עורב) קובעת שבנוב' 05 ייפתחו צוותים של הפלח"הן,צוותים של עורב נפתחו באוג' 05 וייפתחו במרץ 06(המחזור שלי,כמה שאני רוצה להגיע לשם...),הרוטציה בין הפלח"הן לפלנ"ט בעצם גורמת שכל 8 חודשים נפתחים צוותי פלנ"ט וכל 8 חודשים אחרים נפתחים צוותי פלחה"ן...

אחזיר בשאלה... אני כל הזמן חושב על הריאיון צנחנים.. כאילו מה בעצם יש שם? איך הם יקבעו אם אני מתאים? אתה יכול בבקשה לפרט? מה שואלים אותך שם וכמה זמן זה לוקח??
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-09-2005, 11:15
  oplo oplo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.04
תודה על המידע:)
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי scooter_man שמתחילה ב "באמת מזל טוב..."

למרות שאני מאוד הייתי רוצה להגיע ליח"טיות (וכן אני עומד להשמע צעיר מת ופעור) יותר חשוב לי להיות קצין

בכל אופן, הראיון שהיה לי היה מאוד מאוד הזוי, לא דיברנו בכלל על צנחנים (רק לאן אני רוצה להגיע בתוך צנחנים וזהו) דיברנו על תופעת ההשתמטות, על טנקים ונגמ"שים (אל תשאל אותי איך הגענו לדבר על זה כי אין לי מושג) דיברנו מעט על מה שעברתי לפני הראיון הזה ועל הגיבושים הקודמים שלי בצה"ל.. לדעתי, הראיון נועד רק כדי לקבוע אם אתה דביל או לא. ושוב דבר אחר..כי לדעתי הטופס שמילאנו לפני הראיון היה יותר חשוב, חשוב לציין שכל ראיון הוא אחר ושונה.

(שאלו אותנו מה דרוש לדעתנו על מנת להיות לוחם וכו' וכו').

ישן 22-09-2005, 15:02
  Noammmm1 Noammmm1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי scooter_man שמתחילה ב "באמת מזל טוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי scooter_man
מי ייתן ובחודש דצמבר אני אהיה בדיוק במקום שאתה נמצא... :}
לגבי היח"טיות שייפתחו בחודש נובמבר, יש את דובדבן למאותרים,את שלושת היח"טיות הקבועות- פלס"ר,פלח"יק ומגלן(שהיא לא באמת יח"טית),והרוטציה בין הפלח"הן לפלנ"ט(עורב) קובעת שבנוב' 05 ייפתחו צוותים של הפלח"הן,צוותים של עורב נפתחו באוג' 05 וייפתחו במרץ 06(המחזור שלי,כמה שאני רוצה להגיע לשם...),הרוטציה בין הפלח"הן לפלנ"ט בעצם גורמת שכל 8 חודשים נפתחים צוותי פלנ"ט וכל 8 חודשים אחרים נפתחים צוותי פלחה"ן...

אחזיר בשאלה... אני כל הזמן חושב על הריאיון צנחנים.. כאילו מה בעצם יש שם? איך הם יקבעו אם אני מתאים? אתה יכול בבקשה לפרט? מה שואלים אותך שם וכמה זמן זה לוקח??

אחי פלחי"ק זה לא יחטי"ת.... זה אחת מהפלוגות של הותיקה...
ישן 22-09-2005, 17:27
  scooter_man scooter_man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.05
שאלת לא רלוונטית...
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי HU99 שמתחילה ב "שאלה לכם שמתגייסים לצנחנים!"

השאלה רלוונטית לאנשים שעדיין לא התקבלו לצנחנים,חחח,בדיוק הפוך ממה שכתבת...
ישנם שני סוגים של מתקבלים-מאותרי דובדבן ולא מאותרי דובדבן,מי שמאותר יכול להגיע או לדובדבן או לגדודים,מי שלא יכול להגיע או ליח"טיות(ובתוכן מגלן) או לגדודים,אין משהו באמצע,אי אפשר כבר להתלבט בין מגלן לדובדבן,שתיהן לא אפשריות ביחד... :|
ידוע על מקרים בודדים בהם מאותרי דובדבן סיימו את הגיבוש שלהם ונצפו על ידי מפקדי היח"טיות שהחליטו שהם רוצים אותם אצלם ביחידה(קרה לחבר שלי,הוא עכשיו במסלול עורב)...
בקיצור,אפשר בכיף סתם לדבר על היחידות האלו,אבל זה כבר לא יעזור לבנאדם להחליט מה הוא רוצה אחרי שהוא התקבל לצנחנים... :|
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:12

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר