לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2004, 22:47
  nadav_87 nadav_87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.05.04
שינוי הקב"א

שלום לכולם!!!

הסיפור שלי הוא כזה:
אני כיום תלמיד י"ב דתי-לאומי, שלומד בישיבה תיכונית.
בשנה שעברה הייתי בצו ראשון, ואחרי בירורים בקשרים, גיליתי שהנתונים שלי הם כאלה: פרופיל 97 בלי שום סעיף, קב"א 53, ודפ"ר 60.

בכל אופן, בכל פעם שאני חושב על זה אני די מתבאס כי אני מרגיש שאני מסוגל לנתונים הרבה יותר רציניים מאלה (למרות שאמרו לי שגם אלה לא רעים). באותו יום לא הייתי כזה מאופס על עצמי, וגם הייתי בתקופה ממש לא משהו, וכיום אני מרגיש שאם הייתי עכשיו בצו ראשון, הייתי מוציא נתונים גבוהים יותר, גם במבחן הפסיכוטכני וגם בראיון.

אני כיום גם עדיין לא יודע מה אני רוצה לעשות עם עצמי בצה"ל, ואני לא ממש לחוץ כי אני יודע שבכל מצב אני לא ישר מתגייס, אלא קודם הולך לשנה מכינה קד"צ דתית או אולי לישיבה שנה ואז מתגייס.

בכל אופן, רציתי מאוד לדעת, אם בכלל עדיין יש לי אופציה לשנות דברים. האם אפשר לערער על אי-זימון (לדוגמא לטיס) ולשנות איכשהו את הקב"א/להיבחן שוב/לעשות משהו כדי לשנות משהו..

חוצמזה, שעדיין לא קיבלתי שום זימון מצה"ל, וגם זהנראה לי קצת מוזר, כשהרבה חברים שלי כבר קיבלו כל מיני טפסי העדפות וזימונים שונים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2004, 13:32
  SlavaK SlavaK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nadav_87 שמתחילה ב "שינוי הקב"א"

יש תהליך שבו אתה יכול לבקש לעשות בחינות פסיכוטכניות חוזרות. אם אני לא טועה, אתה צריך לשלוח בקשה מנומקת למדור הפסיכוטכני בלשכת גיוס. בכל מקרה, אם אתה רוצה להגיש בקשה תתקשר ללשכת הגיוס שלך, שם כבר יגידו לך מה התהליך המדויק, מה לשלוח ולאן.
קח בחשבון שבקשות כאלה מאשרים במקרים חריגים ביותר ולעיתים מאוד רחוקות, ככה שאל תסמוך על זה.

לגבי כל מיני זימונים, אפשר לבקש זימונים שונים בנפרד. לדוגמא, אתה יכול להגיש בקשה לקבל זימון למיונים לטיס או ליום סיירות כחריג, במקרה והנתונים שלך לא מתאימים.

לגבי הקב"א, לא נראה לי שמורידים על הדברים שרפיקי אמר. בכל מקרה, במקרה שלך הקב"א די מסתדר עם הדפ"ר שקיבלת, ככה שלפחות אצלך לא נראה לי שזה עניין של מס' חדרים, אחים וכו', אלה דווקא עניין של דפ"ר.

אגב, נתונים באמת לא רעים בכלל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:01

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר