לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2005, 03:48
  TheStriker TheStriker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.03
שלח הודעה דרך ICQ אל TheStriker
נכנסו בי "קלות" מאחורה - מה אני אמור לעשות?

טוב אז ככה,
נסעתי היום (שישי) בהרצליה פיתוח ועמדתי לפנות ימינה (פנייה ללא רמזור - רק שלט זכות קדימה)

אז התקרבתי לפנייה במהירות סבירה של 15 קמ"ש בערך... ואז ראיתי שבאה מונית מהכביש שאליו רציתי לפנות אז האטתי את האוטו ופתאום BOOM אודי TT נכנסה בי מאחורה..
כנראה שנהג האודי (הטמבל) ראה את אורות הברקס שלי (כשהאטתי לפני הפנייה) והאט ואז ששיחררתי אות הברקס הוא האיץ יחסית חזק.. וכשהאטתי שוב כדי לא להתנגש במונית הוא לא הספיק לבלום ונכנס בי.
יש לציין שהאטה שלי כשהמונית באה לא הייתה ברמה של בלימת חרום או משהו כזה... פשוט האטתי רגיל
קודם כל אני משוכנע במאה אחוז שזה טעות שלו ושלו בלבד לא היה דבר אחד גם בדיעבד שהייתי יכול לעשות (חוץ מלהתאבד על המונית).

אבל זה לא משהו רציני... זה היה במהירות נמוכה יחסית.. ולאוטו שלי (GOLF) לא קרה כלום חוץ מאיזה מכה קלה בחלק התחתון של מספר הרכב (איפה שכתוב "פולסווגן כי חיים רק פעם אחת").

לאחר שביררתי שאין שום פגיעה באוטו ורק האודי יצאה עם סריטה בפגוש (לא גדולה).. המשכתי לסוע.

השאלה שלי מה הייתי אמור לעשות? כי למרות שהיו הרבה אנשים שראו את זה והוא הבין שזה טעות שלו.. לא חשבתי שהייתה סיבה בשביל להחליף פרטים (אגב, הנהג היה בסדר גמור אבל החבר שלו היה שיכור-פחד)
שאלה נוספת, עכשיו בפעמים הבאות שאני נכנס לכיכר או לפניה עם זכות קדימה אז אני אמור להאט ובמקרה בצורך לעצור - כי אז יכול לקרות אוטו דבר שבין ההאטה שלי לעצירה שלי אני אעזוב את הברקס והנהג מהאחורי יבין את זה כתחילת נסיעה ויאיץ חזרה...

תודה, על ההקשבה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-09-2005, 14:17
צלמית המשתמש של gonen_ra23
  gonen_ra23 gonen_ra23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל gonen_ra23 שלח הודעה דרך MSN אל gonen_ra23
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TheStriker שמתחילה ב "נכנסו בי "קלות" מאחורה - מה אני אמור לעשות?"

מחזק את דברי קודמי, מי שנכנס מאחור תמיד אשם - אי שמירת מרחק.

בכל מקרה היית צריך לקחת פרטים וחבל שלא עשית זאת מכיוון שאם תיקח את הרכב למוסך ויתברר שהפגיעה היא יותר רצינית מהנראית לעין (וזה בהחלט אפשרי) תיאלץ לספוג את כל התשלום על עצמך או לחילופין לתבוע את חברת הביטוח דרך ה"מקיף" (אם יש לך) אבל אז הפרמיה בחידוש הביטוח הבא תהיה יותר גבוהה אז לא בטוח שזה כדאי.

במקומך הייתי מחזיק אצבעות שהפגיעה היא אכן שטחית כמו שהיא נראית ולא מעבר, אחרת עשית פאדיחה רצינית עם עצמך.

חוץ מהפגיעה ברכב - מה יהיה אם מחר (חס וחלילה) תתעורר עם כאבי צוואר ותצטרך לתבוע ביטוח רפואי ?

לגבי שאלתך לגבי הכיכר או בפניה עם זכות קדימה - אתה צריך לנהוג בזהירות האפשרית, זו אחריות של הנהג שמאחוריך לא להיכנס בך.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
linux is like an indian tent - no windows, no gates and one apache inside

ישן 26-09-2005, 07:20
  yitav yitav אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TheStriker שמתחילה ב "נכנסו בי "קלות" מאחורה - מה אני אמור לעשות?"

רק לידע הכללי של כולם....

תאונה מאחור היא כבר לא 100% אחריות של הרכב שפגע מאחור, יש מספר תקדימים של תביעות שנדחו על פגיעה מאחור (כדוגמא - רכב שפיספס פניה במחלף שפירים ובלם ע"מ להספיק לרדת למחלף מכביש 1 בשנת 2001-2002).

לפני כשנה תביעה של חברת ביטוח (שיבוב) נדחתה במיקרה בו רכב מבוטחה התנגש ברכב מסחרי ונעצר ואז רכב פגע בו מאחור, הנהגת שפגעה בו מאחור הוכיחה שלא יתכן שתספיק לעצור מ 90 קמ"ש ל - 0 בזמן נורמלי, אם הרכב שלפניה נעצר בנסיבות חריגות, קרי - כניסה ברכב אחר.

רוב תאונות הדרכים, ורובם גם לא קטלניות, הם שמירת מרחק. לכן המלצה חמה שלי, תשמרו מרחק!!

לגבי הפרטים -

אם אין נזק שנראה לעין, כדאי לרשום מספר רכב וסוג הרכב, ולרשום את שמו ות.ז של הנהג, אח"כ אם יהיה צורך, כמו בתביעת גוף, אפשר להוציא את פרטי בעל הרכב מתחנת המשטרה הקרובה לביתך.

שיהיה לכולם שנה טובה,

אם יש לכם שאלות ביטוח אשמח לעזור

ותמשיכו לטוס נמוך...

דודו
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:45

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר