לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2005, 13:51
  אחרי לצנחנים אחרי לצנחנים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.05
שוב אני, מעדכן כמו שביקשתם (:

טוב אם אתם לא זוכרים תמקרה שלי (ורוב הסיכויים שלא תזכרו)
ד"א יש לי שני משתמשים, intelligenceAgent וזה (אחרי לצנחנים) אז אני כותב משניהם..
ככה: אני דלוק על ידידה שלי כבר 10 חודשים (ליתר דיוק: מישהי מהשכבה שלי שהייתי דלוק עליה נהייתה ידידה שלי)
מאז ספטמבר אנחנו בתיכונים שונים...ובחודש האחרון נעשינו ידידים ממש טובים
ד"א, בינואר הידידה הזאת שאלה אותי על מי אני דלוק, התביישתי להגיד לה אז עניתי לה ב SMS, ומאז לא דיברנו על זה יותר, ויש לי מודיעין על כך שהיא קראה את ה SMS וגם הבינה שאני דלוק עליה
בחודש האחרון גם נדלקתי בקטנה על עוד מישהי..מהכיתה שלי. אבל לא יהיה איתה כלום, אני מעדיף תידידה
אני לא יודע מה לגביה...אבל אני סבור שהיא לא מרגישה אליי כלום, למרות שאם יתברר לי שהיא כן, אני לא אהיה מופתע...יש הרבה דברים שהיא עושה שיכולים להתפרש כרמזים
ד"א, שאלה קטנה...
הידידה הזאת והחברה הכי טובה שלי (ששתיהן הידידות הכי טובות שלי) כתבו לי ביום חמישי איזשהו מכתב (לא משהו מיוחד, סתם ככה כי גם יצאתי ממש גבר באותו יום {או כמו שבנות אומרות חמוד})
עכשיו הידידה ההיא שאני דלוק עליה גם רשמה לי שהיא אוהבת אותי, אבל בחרתי לפרש את זה שהיא אוהבת אותי בתור ידיד, למרות שיכול להיות שהיא גם רמזה ליותר מזה
היה גם עוד משהו דומה, בתחילת השנה ביום הראשון ללימודים היא נתנה מכתבים קטנים לידידם שלה בתיכון שלי ובינהם אני, ובמכתב שלי היא חתמה ב"אוהבת", וכולם שם ידידים ממש טובים שלה, זה לא שאני ידיד יותר טוב שלה
עוד משהו...כבר קרה כמה פעמים שהיא ביקשה סתם ככה חיבוק ונשיקה בלחי...גם את זה לא פירשתי כרמז ממש
עוד משהו אחרון...נכון זאתי מהכיתה שאני דלוק עליה ? אז לפני כמה זמן אמרתי שיש לי אחת מהכיתה ממש חמודה, והידידה ההיא התעצבנה ("לך, לך אל X", ואז התעלמה ממני קצת)...אולי זה היה בצחוק, אבל זה אומר שהיא מקנאת, לא ?
אבל אם היא באמת הייתה דלוקה עליי היא בטח הייתה דווקא מתביישת ממני ולא כותבת שהיא אוהבת אותי ומבקשת חיבוקים וכאלה למרות שאני ידיד טוב שלה
קיצר, אני ממש מבולבל....אחחח

נערך לאחרונה ע"י אחרי לצנחנים בתאריך 24-09-2005 בשעה 13:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-09-2005, 14:18
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אחרי לצנחנים שמתחילה ב "שוב אני, מעדכן כמו שביקשתם (:"

שמח לשמוע ממך ושאתה מעדכן, וכמו שנראה לי אתה עושה את הטעות הקלאסית של לנסות לפרש מה המשורר רצה להגיד או במקרה הזה מה הבת רצתה להגיד בזה שהיא חיבקה אותך או כתבה שהיא אוהבת וכו וכו
ובעיקר לדעת האם היא באמת אוהבת אותך כבן זוג או רק כידיד אז הרשה לי לחסוך ממך את זה. יש 2 אפשרויות לפעול או ללכת לדבר איתה (עם מי שאתה מעונין כי בסוף לא הבנתי אם אתה רוצה בעיקר את הידידה שלך או גם את הילדה מהכיתה שלך) ולראות מה קורה ביניכם או שתתעלם מהרמזים ותחכה לזה שהיא רמז ממש ברור או שפשוט תבוא ותדבר איתך על זה אבל הסיכון באפשרות הזאת שיכול להיות שהיא מעונינת ורוצה רק לרמוז ואז תפספס הזדמנות טובה

משהו שחשבתי עליו עכשיו הוא שאם אתם מתחבקים מידי פעם וכותבים אוהב אותך אז זה הזדמנות טובה לנסות להתקרב ולראות איך הולך כלומר תנסה להתקרב יותר שיהיו יותר חיבוקים ונשיקות פה ושם וגם תכתוב לה חזרה שאתה אוהב אותה ואם תראה יש היענות חזרה יש סיכוי שיקרה ביניכם משהו

בכל מקרה הבחירה היא שלך
ושיהיה בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 24-09-2005, 15:05
  אחרי לצנחנים אחרי לצנחנים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.05
למה זו טעות ?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "ידידי היקר"

מה רע בלנסות להבין למה היא התכוונה ?
אני אנסה את מה שאמרת, להתרב אליה יותר...אבל למה יש סיכוי שיהיה בינינו משהו אם נתקרב ?
מה פתאום סתם נתחבק ואז היא תגיד לי "אני אוהבת אותך"

גם חשבתי על משהו...זה שהיא אומרת לי שהיא אוהבת אותי וזה...זה לא טוב כי נגיד היא תגיד לי פעם שהיא אוהבת אותי אבל לא בתור ידיד, אלא שהיא באמת אוהבת אותה ורוצה איתי משהו, אז אני עלול לחשוב שהיא מתכוונת שהיא אוהבת אותי בתור ידיד ואז אני אגיד לי שאני אוהב אותה בחזרה ואני לא אייחס חשיבות למה שהיה

אה והתכוונתי שאני מעדיף את הידידה, לא את זאת מהכיתה

ישן 25-09-2005, 06:05
צלמית המשתמש של charm

לשאלותיך
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי אחרי לצנחנים שמתחילה ב "למה זו טעות ?"

זו טעות לנסות להבין התנהגויות של בן אדם כי אתה יכול להבין את זה בדרך אחת והיא התכוונה לדרך אחרת כמו שאמרה peach the bitch, זה בעיקר יקח ממך אנרגיה אתה כל הזמן תחשוב האם היא התכוונה לזה או למשהו אחר וזה בערך כמו לנווט במדבר בלי מפה סיכויי ההצלחה לנווט טוב לא גדולים
וכבר עכשיו אתה עוסק יותר מידי בניחושים של מה היא התכוונה עכשיו ומה יקרה בעתיד (כמו שכתבת בהודעה שלך בקטע השני לגבי אם היא תגיד שהיא אוהבת אותך אבל לא בתור ידיד...) לא חבל על כל האנרגיה ואי ודאות והתסכולים?
אני לא יודע באיזה מצב אתם אם אתם מדברים על הכל עם אתם ידידי נפש ועושים שיחות נפש אם כן תוכל לגשת לדבר איתה באופן רציני

בקשר לשאלה שלך על איך להתקרב למישהי יכול לגרום לכם להתאהב אחד בשני זה פשוט מאוד אם אתם מתקרבים פיזית ונפשית אז מן הסתם יש יותר התעניינות אחד בשני ואז ההדלקות לא רחוקה משם
כמו שהיה לי עם ידידה שלי שהיינו ידידים כמה שנים ולאחר שהיא חזרה מטיול בחול התחלנו יותר לדבר ולהפגש והיינו מדברים המון כל יום וגם הודעות טקסט ומעיזים יותר דברים ונפתחים יותר לבן אדם ולאט לאט אתה מתחיל להתאהב בבן אדם עד שאתה מוצא את עצמך במערכת יחסים אינטימית עם אותו אחד.

מקווה שזה עונה על שאלותיך, דבר אחרון לי אלייך והוא שתזהר לא לאחר את הרכבת כמו שהיו פה כמה שכתבו שעד שהם אזרו את האומץ או שהיא הרגע שבו הם יכלו לגשת לבחורה ולהציע לה לצאת גילו שכבר מישהו הקדים אותם והיא כבר תפוסה ואז נכנסו לבאסה הרבה יותר גדולה והצטערו שלא עשו זאת קודם
אז קדימה לעבודה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 25-09-2005, 14:19
  EZazLife EZazLife אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אחרי לצנחנים שמתחילה ב "שוב אני, מעדכן כמו שביקשתם (:"

ציטוט:
אני אקח את הסיכון, אבל אחרי שאני אדע שזה הדדי, אני לא אחזור על טעויות שעשיתי בעבר

יופי שהחלטת לקחת את הסיכון, אבל איך תדע שזה הדדי?
מה נראה לך שאם תמשיך לפרש מכתבים/חיבוקים/נשיקות ודברים כאלה אז תדע שהיא רוצה אותך?
כל אחד מפרש דברים אחרת, זו עובדה!
פשוט גש אליה, תגיד לה שאתה רוצה להכיר אותה יותר ותראה איך היא תגיב, אתה הגבר, אתה רוצה אותה, אתה צריך ליזום ולא לחכות שהקסם ידעך, לך על זה אל תחכה בלי לעשות כלום, זו טעות נוראה!!!
אם אתה רוצה אותה בוודאות אז גש אליה, תגיד לה שאתה רוצה להכיר אותה יותר ותראה מה היא תגיב.. משם הכול יזרום, ואני מבטיח לך שירד לך הרבה מהלב אחרי שתגיד לה את כוונותיך כלפיה, חבל לבזבז את הזמן, באמת אתה לא ילד קטן שצריך רמזים, גש אליה ודבר איתה!

ישן 25-09-2005, 22:55
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אף פעם, אף פעם, אף פעם, אף פעם - אל תעשה את זה!

אל תנסה לקרוא שפת גוף/ לתת משמעויות נסתרות לחיבוק-נשיקה / לנסות לתרגםלעצמך בראש מילים כמו "אהבה" (בהטיות שונות)...

הסיבה היא פשוטה. אם אתה כל כך רוצה למצוא משהו - אתה תמצא. גם אם הוא לא קיים במציאות - אתה תמצא. ואז, סימן יצתרף לסימן... ולפני שתשים לב - יש לך "הוכחות חותכות" לזה שהיא רוצה אותך בטירוף! היא חולמת עלייך בלילה!

זה לא יכול להגמר בטוב. זה טירוף.

או שהיא באמת רוצה אותך - או שלא.

אבל, היא לא תרצה אותך, אחרי שתתאשפז באברבנל, עם כתונת יפה, בחדר מרופד ורוד ואנשים נחמדים בחלוקים לבנים...

אז, במקום להשתגע... תשאל אותה. מניסיון, אנשים מעריכים כנות. וכמובן, בנות. זה מעיד על בגרות.

אהה...

ואף פעם - אל תעשה את זה!

אף פעם!

ישן 27-09-2005, 22:25
צלמית המשתמש של charm

בלבלת אותי לגמרי
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי אחרי לצנחנים שמתחילה ב "יכול להיות שאתה צודק..."

היא לא מאוהבת בך אבל רוצה ממך יותר (האם הכוונה ליזיזות? או ניסוח לא נכון שלך?)

וכמו שנאמר לך כמה פעמים לדעתי אתה מתעסק עם זה יותר מידי וחבל, אלא אם אתה נהנה להתעסק עם זה ולעשות תוכניות ולחשוב מה יקרה אם ככה ומה יקרה במצב אחר ואז סבבה תהנה
אבל אני מעריך שזה לא העניין ולא נראה שאתה מתעסק עם זה כלכך הרבה רק בשביל הפאן אלא בשביל באמת לנסות לכבוש את ליבה ואז יש רק דרך אחת לעשות והיא להפסיק לעשות תוכניות ולגשת לתכלס

אני יכול להגיד לך שיש לי חבר שכל פעם רואה מישהי אחרת (בעבודה בלימודים וכו) מחליט שהיא האחת בשבילו ומתחיל לתכנן איך הוא כובש אותה אבל התוכניות אף פעם לא יוצאות לפועל וששואלים אותו הוא אומר שהוא עדיין בתכנונים ושיש לו תוכנית שלא יכולה להכשל (בתכלס היא באמת לא נכשלת כי היא אף פעם לא יוצאת לפועל וכמו שאומרים מי שלא מנסה לא נכשל) ובמשך זמן לא מפסיקים לשמוע ממנו עליה עד שזה עובר לו והוא מוצא מטרה חדשה וכך הלאה והלאה לכן כמו שאמרתי (והפעם באנגלית ) STOP TALKING START DOING
ושיהיה בהצלחה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:43

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר