לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2005, 15:53
  MontiZumA MontiZumA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05
אם הייתם אני, מה הייתם עושים?

אוקי, יש מצב כזה שהכותרת לא תקינה, אם היא לא תקינה אז בבקשה מנהלים תתקנו ואל תמחקו.. תודה

והמצב הוא כזה,
לפני כחודשיים וחצי "הכרתי" אחת, חמודה לאללה
נדלקתי עליה, אחרי כחודש וחצי ישבתי עם עוד כמה חברים וכל אחד מאיתנו גילה סוד שקשור לשני,
אז אמרתי "יש לי משהו לספר לך, אני דלוק עלייך מאז שהגעת ואני אוהב אותך"
אחרי זה היא הפסיקה להתייחס אלי בצורה רצינית, לפני כן היא התייחסה אלי יפה ויכלתי להרגיש חיבה כלפי.
עד לפני כמה ימים לא הבנתי את הסיבה, עכשיו הבנתי וקיבלתי אישור ממקור כמעט וראשון שבגלל שאמרתי את זה ליד עוד אנשים היא פירשה את זה כניסיון להראות גבר מול החברים שלי,

השאלה שלי היא, מה השלב הבא?
מישהו יכול לעזור, אני מרגיש מזה נעול
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-09-2005, 11:47
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר.... (רעל בעיניים)
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי רעל בעיניים שמתחילה ב "אין קשר לגבר או להתלהב מול..."

אני רואה שיש לך בעיה רצינית עם המין הנשי
גם בהודעה וגם בחתימה
מי כבר עשתה לך מה?

ומונטיזומה (אגב האם השם לקוח ממשחק ההרפתקאות הנוסטלגי?) כמו שכולם אמרו האפשרות היחידה זה לדבר איתה ולהסביר לה שכנראה עשית טעות שאמרת את זה מול כולם (שאני אישית לא מבין למה לחשוב שיצאת גבר בזה שתוודאת על אהבתך אולי אם הייתם שוכבים והיית מספר זה נחשב לצאת גבר אבל לגלות למישהי שאתה אוהב אותה? אלא אם כן היא חשבה שאתה צוחק עליה בזה שאתה אומר לה את זה מול כולם וראתה את זה בתור זלזול בה)
בכל מקרה תתנצל תגיד מה שיש לך על הלב

ואם זה לא הולך כנראה שזה לא היה מיועד שיקרה ביניכם משהו בכל מקרה כמו שאמר מירגל
נשמח לשמוע עדכונים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 04-10-2005, 07:53
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אהלן :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MontiZumA שמתחילה ב "אם הייתם אני, מה הייתם עושים?"

תראה, אני באמת ובתמים חושבת שאם אתה אוהב את הבחורה אתה צריך לאזור אומץ ולגשת לדבר איתה .
ומעבר לכך - לעולם, אבל לעולם אל תכריז הכרזות אהבה (ועוד ראשוניות שהן בגדר הלם), מול החברים שלך .
מערכות יחסים הן דבר אינטימי וצריך לייחס להן את החשיבות המתאימה (ולהצהיר בפני הבחורה והחברים על אהבתך, זה לא הדבר הכי רומנטי ואינטימי שיש )
מה גם (וזו השערתי בלבד), שהיא לא מייחסת להצהרתך חשיבות גדולה לאור כך שלא אזרת אומץ להגיד לה את זה פייס טו פייס אלא במעמד חברתי נוח יחסית שהקנה לך בטחון עצמי .

במידה ושקלת לשלוח חבר עם מכתב וכיוצא בזה, אז אני ממליצה לוותר על הרעיון שכן לשלוח שליחים (בין אם הם נייטרלים או לאו), זה מסמל על הקושי שלך להתמודד איתה אחד על אחד (קושי שיכול לנבוע מביישנות, מפחד מדחייה וכו'), ואת החולשה הזו כל אחת מפרשת אחרת; אחת יכולה להעלב ולפתח סלידה ואחת יכולה להיות מוחמאת .

לסיכום - במוקדם או במאוחר אתה תצטרך להתמודד מולה, אז עשה זאת במעמד של שניכם לבד ויפה שעת אחת קודם
אזור אומץ והאמן בעצמך, תגש, תתנצל ותסביר לה את מקור הביישנות שלך, אתה רק יכול להרוויח מכך .
ושמע לעצה - חברים שלך הם אולי הדבר הכי מוכר והכי נוח לך, אבל תעשה הפרדה ביניהם לבין בחורות בחייך .

בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 04-10-2005 בשעה 07:56.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:09

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר