לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2005, 20:39
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
JUNNI KOKKI (שתיים- עשרה הממלכות- המלצה)

תבדקו יש סיכוי שכותבים את זה גם JUUNI KOKKI

חלק אולי כבר מכירים
אוקי אז ככה בדקתי בכמה אתרים כדי להביא לכם המלצה מושקעת.
האנימה שמבוססת על סדרת ספרי פנטזיה מאת הסופר פיימי אונו הופקה לסדרת אנימה, שלדעתי היא ממש גאונות.
האנימה מחולקת לארבעה חלקים.
מספר פרקים : או 48 או 68, אני לא בטוחה

ז'אנר: פנטזיה, הרפתקאות
תקציר:
יוקו נקג'ימה היא תלמידת תיכון ויום אחד בא גבר שלבוש בבגדים מוזרים (שמו קייקי) ולוקח אותה לארץ שמורכבת מ12 ממלכות (כן, גם לי זה קרה רק בשבוע שעבר) בכל אופן יעודה של יוקו הוא להיות מלכה לאחת הממלכות ששמה "קיי". אבל הדרך למלוכה לא קלה ויוקו וחבריה (שאותם היא סחבה איתה מיפן) מסתבכים בכמה הרפתקאות יוצאות דופן. זה בעקרון הסיפור של החלק הראשון. החלק הבא עוסק בסיפור שסופר ליוקו במטרה לשכנע אותה להיות מלכה. החלק השלישי עוסק בעוד שתי נערות בנות גילה של יוקו, שלכל אחת מהן סיפור משלה. החלק האחרון עוד לא ממש יצא לי לראות אותו בשלמותו, ובכל אופן כדאי שתיראו בעצמכם.
כל חלק עוסק בסיפור אחר, אבל כולם מתחברים בסוף לסיפור אחד מרתק.

12 הממלכות משודרת כיום ביס אנימה, אבל אם אין לכם יס, או שיש לכם אבל אתם מעדיפים להוריד, תורידו זה ממש שוה.
חסרונות:
*קיימים קטעים שעוסקים בפוליטיקה, אבל הם מעטים והם פחות חשובים לעלילה כך שאפשר להסתדר בלעדיהם.
*קיימים הרבה מושגים (יותר מדי) וקשה לעקוב אחריהם. אם מישהו יתעניין אני אנסה לפרסם את אלה שאני זוכרת.

סגנון הציור: לדעתי האנימה צויירה בצורה ממש יפה ולא שגרתית. התלבושת של הדמויות מרהיבות ולכולן יופי יחודי משלה (למרבה הצער כ95% מהדמויות הן "יפות תואר" וזה קצת לא ריאליסטי, אבל בכל אופן זה פנטזיה)

אם ראיתן ויש לכם מה אוסיף, תוסיפו חופשי (נתתי לכם את רשותי)
מקווה שאהבתם את ההמלצה שלי
זאת אנימה שווה

הנה כמה תמונות מהסדרה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 07-08-2006, 12:36
  Solid_Dragon Solid_Dragon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "JUNNI KOKKI (שתיים- עשרה הממלכות- המלצה)"

סיקור מעולה, הסדרה באמת טובה מאד- יצא לי לראות אותה לפני קצת זמן...

כמה הערות קטנות:- אבל באמת קטנות כי אין הרבה מה להגיד...
- הסדרה לעולם לא הושלמה- קיימת "הרפתקאה" שלא נמצא לה פתרון בסדרה- אבל במנגה כן. הסיבה לכך שיוצרי הסדרה פשוט הפסיקו בפרק 45 עם רעיון להמשיך, ופשוט לא המשיכו לעולם.

- המוזיקה בסדרה לוקה מאד בחסר, היא יפה אבל חוזרת על עצמה באופן שיטתי ומרגיז קצת.

- הפוליטיקה היא אחד מהדברים שאני מוצא לפחות הכי חשובים בסדרה, כי חלק גדול מהסדרה הזאת היא בעצם סוג של ביקורת חברתית על הפוליטיקה, משטר, ראשי מדינות ועוד...

מה שכן, אני חייב להסכים, שהסדרה היא מעולה! ובפרק האחרון של הסדרה מצאתי את עצמי ממש אומר :"זה היה פשוט מעולה"...
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:07

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר