לוגו אתר Fresh          
 
 
  אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה
 
כלי אשכול חפש באשכול זה  #1  
ישן 27-09-2005, 19:32
  giliep giliep אינו מחובר  
 
חבר מתאריך: 27.09.05
הודעות: 4
המלצה התחלה טובה לשנה טובה


להרוויח כסף בקלות – רעיון גאוני.......
עצור, עצרי לרגע, תקדיש/י לי עשרים שניות..
רוצים לעשות כסף? והרבה כסף?---שווה לנסות !!!
הזדמנות של פעם בחיים ש....אסור לפספססס!!!!!!!
גם אני לא האמנתי בהתחלה אבל מהסקרנות שלי התחלתי לקרוא וזה שווה וזה עובד, בדקתי את זה מכל הכיוונים וזה אמיתי.לכל האנשים שרוצים להרוויח כסף קל זה המקום. לעשות כסף בלי הפסקה ולא לעשות כלום! זה מה שכולנו רוצים בעצם.
אז, רוצים כסף חברות וחברים? זה המקום! רוצים לחייך? זה המקום! רוצים להתעשר? זה המקום. אין לי ספק שכולנו רוצים להרוויח כסף ולהסיר דאגה מפנינו.
כדאי לנסות...זה שווה הרבה כסף... לא יקח לכם הרבה מאמץ!!!!
שווה קריאה
תקדישו 5 דקות לקריאה -זה אמיתי אין לכם מושג עד כמה אתם ברי מזל שנתקלתם בהודעה זו,
בהצלחה
פשוט תיקראו...זה מטורף כמה זה גאוני......
זה עובד! זה לא שטות ולא עבודה בעיניים. תראו כמה הודעות שכאלה ישנם בכל הפורומים... הם אינם שם סתם, זה אמיתי! כל החברים הנ"ל כבר קיבלו את כספם, את/ה יכולים להרוויח באותה מידה ויותר! תדירו את הסקפתיות מעיניכם ותשנו בשקט כמו שאף אחד לא ישן בימים אלה.
אם רק תתנו קצת אמון בחברינו, תופתעו לגלות כמה זה כדאי.....
המסמך הבא כתוב בלשון זכר אך מכוון לשני המינים:.:
"מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו ,במהלך אחד משיטוטיי ברשת ,נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף ,הרבה כסף ,בתוך שבועות קצרים ,עם השקעה בסיסית של רק 30 ש"ח (או 6 דולרים) + 6 בולים.
המחשבה הראשונה שלי הייתה שזו הונאה ,אמרתי לעצמי ,"כן בטח.." הייתי סקפטי ,אבל כמו רובנו גם הייתי סקרן והמשכתי לקרוא.
היה כתוב שם שאם אשלח 5 ש"ח (או דולר) לכל אחד מ-6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה ,אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר.
בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל- 300 קבוצות דיון (ברשת-פורומים וכאלה. הכי מהיר זה לכתוב ´פורום´ ב-גוגל). יש בערך יותר מ- 500,000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף).
בדך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה ,אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה (והתוצאות העצומות) ,הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.
אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך ,אם נניח את חשדותינו בצד ,ולבטח ,כל אחד מאיתנו ירוויח. כמה אבסורדי זה לחשוב שמרמים אותנו ,כמה אנרגיה אנחנו מבזבזים על הספק?! במקום לקחת את האנרגיה ולהשקיע אותה בהזדמנות שנקרית בדרכינו ,מי יודע ?
השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא:
האם זה נכון ?
כן ! זה נכון וזה עובד ! האדם שהיה מעלי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה יגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידי. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 125 ש"ח בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ש"ח ,בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ-50,000 !!!
וזה עדיין גדל ! עכשיו זה השבוע הרביעי ,עשיתי סכום של יותר מ-(תקלטו!!)-210,000 ש"ח וזה עדיין ממשיך להגיע!
זה בהחלט היה שווה את ה-30 ש"ח +6 הבולים !!!
לתשומת לבכם ! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) ותיראו איך הכסף מגיע !!
זה קל ,זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ש"ח ו-6 בולים!!! (בואו נגיד 5 ש"ח ליום בשבוע +בול-רק כדי להראות לכם עד כמה ההשקעה היא אפסית!)
אם כל ההוראות הבאות יעשו בתשומת לב אתם תניבו דובדבן גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים שקוראים אותה. אנה מכם ,המשיכו את ההצלחה שלה ועזרו לכל אחד מאיתנו לעזור אחד לשני!
להלן 4 הצעדים להצלחה ! :
צעד 1 :
קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר) ,וכתבו את המשפט הבא על כל חתיכת נייר:
"בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך" ,כתבו את שימכם והכתובת המדויקת.
עכשיו קחו 6 מטבעות של-5 ש"ח (או 6 שטרות של 1 דולר) ותעטפו כל אחד מהם בחתיכת נייר כהה ,כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בנייר בתוך מעטפה נפרדת יחד עם הפתק שרשמתם וסגרו אותן.
עכשיו צריכים להיות לכם 6 מעטפות סגורות ,בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל ,השם שלכם והכתובת ,ומטבע של 5 ש"ח..
מה שאתם עושים הוא ליצור שירות. אתם מבקשים שירות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה. (מה שהופך את כל העניין לחוקי).
עכשיו שלחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות


1. הילה כהן – הארבעה 42 דירה 6 פסגת זאב ירושלים.
2. מיטל (אצל אבישר)- יחזקאל קוטשר רמות 06 ירושלים.
3. עמית טביב ויצמן 5\32 כפר סבא מיקוד 44247.
4. אוליביה מקלר – רח התחיה 13 דירה 9 כפר סבא מיקוד 44250.
5. סטס פראיפלד נצרת עלית רח כרכום 26 דירה 11


6. גילי אבן פז – ת.ד 142, מושב גן השומרון, מיקוד 37915אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות - אחת לכל שם
צעד 2 :
העתיקו את המאמר הזה לקובץ טקסט במחשב שלכם (חשוב, לפני שהוא יעלם).
מחקו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מס´ 1) ,הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך שמי שהיה 6 נהיה מס 5 ,5 נהייה 4.. וכ"ו) והוסיפו את שימכם וכתובתכם המלאה כ מס- 6 ברשימה.
צעד 3 :
השתמשו ב
msn internet explorer, walla ,nana, googel ,ynet ,netscapחפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צאטים ועוד.. בקיצור ,מסוג האתרים שמצאתם את ההודעה הזאת ) יש לפחות 500,000 פורומים שונים כאלה זה ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיש בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן! (אם אתם רוצים לפרסם גם באנגלית אתם צריכים לתרגם את המכתב ולשנות הכול לדולרים).
צעד 4 :
שנו את מה שאתם צריכים במאמר הזה (ששמור כקובץ טקסט במחשבכם) ,אבל נסו לשמור עליו קרוב ככל האפשר למקור. שילחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות (פורומים..) ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, תקבלו יותר מזומן!!!
כמו כן שילחו לכל חבריכם את המכתב המתוקן לאי-מיילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.
שילחו את המאמר כהודעה חדשה על ידי סימון הטקסט של המכתב , העתקה והדבקה שלו כהודעה חדשה בלוח הקבוצות שמצאתם. סמנו את הכותרת של הנושא (זהו הדבר שכולם יראו כשהם נכנסים לקבוצה מסוימת). הקליקו על שלח הודעה וסיימתם עם הקבוצה הראשונה!!!
בבקשה זכרו ! התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים ,ועל ידי זהירות ותשומת לב במילוי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך ,והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז שכל מכתב מקבל התייחסות ,והוראותיו מבוצעות בזהירות-6 אנשים יקבלו תמורה של 5 ש"ח כל אחד ,עבור השתתפותם כמפתחי. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שימכם מגיעה למקום מס 1 ,אתם כבר מקבלים אלפי שקלים!!
זהו זה ברכותיי!
כל מה שאתם צריכים לעשות ,זה לעבור מקבוצה לקבוצה ולשלוח שוב .
כשתתרגלו זה ייקח בערך 30 שניות לקבוצה ! זכרו ! ככל שתשלחו את
המסר ליותר קבוצות ,תקבלו יותר מזומן. אבל עליכם לשלוח
מינימום 300 הודעות. זהו זה ! תתחילו לקבל מזומן מרחבי העולם
בתוך ימים!
זכרו ,כאשר מפרסמים בפורום בחו"ל יש לתרגם את המכתב לאנגלית.
עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף?
מתוך 300 הודעות ששלחתי ,נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאד מאד נמוך) אז אני עושה 35 ש"ח עם השם שלי כמס 6# ברשימה. עכשיו כל 1 מה-7 אנשים ששלחו לי 5 ש"ח ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחת מהם עם שמי כמס 5# ,ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהם, זה עוד 245 ש"ח עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו ישלחו מינימום 300 הודעות חדשות, עם שמי כמס 4# ורק 7 יענו עליהם אני אקבל 1715 ש"ח נוספים.
343האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמס 3# וכל אחד יקבל רק 7 תגובות, אני אעשה 12050 ש"ח!!
או קיי, עכשיו זה החלק הכיפי, כל אחד מ 2,401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמס 2# וכל אחד מהם מקבל רק 7 תשובות. זה הכניס לי 84,035 ש"ח. עכשיו כל אחד מה- 16,807 אנשים ישלחו את ההודעה הזו ל 300 קבוצות עם שמי כמס 1# ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588,245 ש"ח עם השקעה מקורית של רק 30 + 6 בולים!!!
זכרו "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם, אתם תרוויחו סכום של 588,245 ש"ח !!! האם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות הזאת בשביל "סיכון" של 30 ₪ + 6 בולים !?
אני לא ואני מקווה שתצטרפו אלי כדי שנוכל לעזור לכולנו!
הערות:
-אולי תירצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימיים, תוכלו להשתמש בשם בדוי, כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים.
-אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ש"ח ,גם הם חלק מהדבר הגאוני הזה!
האם אתם מוכנים לקחת אחריות ולא לפספס את האפשרות העסקית המופלאה והפשוטה הזאת, בשביל "סיכון" של 30 ש"ח ו- 6 בולים ??
אני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל כולנו לעזור לכולנו!
-יכול להיות שראיתם הודעה כזו בעבר כי העסק עובד!
אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף בשביל לטייל בכל העולם. רעיון כזה גאוני!
והכי חשוב....! אם אתם מנסים לרמות אנשים על-ידי כך שאתם שולחים את ההודעות
עם שמכם ברשימה, בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה - לא תקבלו כמעט כסף! גם אל תנסו לשנות את השמות (חוץ מאשר להוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות).
חוץ מזה גם ככה זה כסף קל מאוד ותחשבו מה היה קורה אם כולם היו מרמים... בדיוק! לא היה קורה כלום ולא הייתם מקבלים כסף! אז קדימה בלי להתחכם, ללכת עפ"י ההוראות והכסף בדרך אליכם!!
אני עושה את זה וזו ההוכחה הכי ניצחת שזה עובד.זאת פשוט תוכנית גאונית שחבל שלא חשבו עליה קודם לכן, שנועדה לעזור לכל אחד מאתנו להגיע לפסגות ולהגשים חלומות ולחיות את החיים שלנו באמת כמו שאנחנו רוצים...
לסיכום:
אתם משקיעים שלושים שקל שזה פחות מארוחה במקדונלדס בשביל האפשרות להיות מסודרים לכל החיים!!!
אין מה להפסיד.
וזיכרו שוב לא שווה לרמות אף אחד לא ירויח זה בסה"כ 30 ש"ח + 6 בולים. מי שמרמה לא מרויח.
להיות ישרים זה שם המשחק!!!!!!!!!!!!!
לא שווה לנסות???
בהצלחה!!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורוםכל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר