לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-09-2005, 00:59
צלמית המשתמש של קאחל
  קאחל קאחל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.06.05
מאות חיילים ישראל פונים לעמותות פרטיות לסייע למשפחותיהם באספקת אוכל לראש השנה

מאות חיילים ישראל פונים לעמותות פרטיות לסייע למשפחותיהם באספקת אוכל לראש השנה

מאות חיילים וחיילות בצבא הישראלי פנו בימים האחרונים לעמותות פרטיות בבקשה לסייע למשפחותיהם באספקת אוכל לראש השנה.
לפני כמה ימים, פנו 120 לוחמים מחיל ההנדסה לגורמי הת"ש וטענו כי אינם מעוניינים להגיע הביתה לחג משום שלהוריהם אין את היכולת הכלכלית לארגן סעודה.
באישור מפקדה, פנתה אחת החיילות בבקשת עזרה לאלוף משנה במילואים, אלי רגב, ששירת בעבר בתפקידים בכירים בצבא והיום משמש כאיש עסקים פרטי. "הייתי המום", הוא מספר. "סיפרו לי שמצבם הכלכלי של 60 מהלוחמים קשה ואין באפשרותם לקנות אוכל. רבים סיפרו שכשהם מגיעים הביתה, החשמל והגז מנותקים".
האלוף במיל' רגב פנה לעמותת "חזית ועורף לב אחד", שמסייעת לחיילים במצוקה. "פניתי לכמה אנשי עסקים וחברות", סיפר ראש העמותה, אפי מימון.
עמותת "חזית ועורף לב אחד" אינה היחידה. בימים האחרונים העברו מאות בקשות ופניות ל-4 עמותות העוסקות בסיוע לחיילים. "יותר קל לי לפנות ישירות לעמותה, מאשר לעבור דרך הגורמים הרשמיים של הצבא, סיפרה גלית, אחת מהחיילות. "אני שלוחת פקס לעמותה עם שם של חייל, ותוך יום-יומיים יש למשפחתו אוכל. זה עצוב, אבל זה המצב היום

http://www.kol-david.com/NewsPage.asp?ID=50927&Num=12

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:00

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר