לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2004, 15:59
צלמית המשתמש של דוכיפת_כבוד
  דוכיפת_כבוד דוכיפת_כבוד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל דוכיפת_כבוד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Matan-Net שמתחילה ב "טירונות של מודיעין שדה."

אחרי מידע שאספרתי בשבילך ממאמרים והודעות של אנשים בפורומים באינרטרנט קבל תשובה:

טירונות ואימון מתקדם וקצת על הבסיס
"התנאים בטירונות הם די טובים תאמת, חוצמזה שהבסיס תקוע בסוף של סוף העולם, יש ארוניות באוהלים שזה יתרון ענק ויש 6 מקלחות לכל מחלקה.
רק שחם שם ולא חסרים זבובים(תאמינו לי זה אחד הדברים שיותר מפריעים שם כי מתי שהשמש עולה והזבובים באים, קצת קשה לישון בשבת)."

אחרי הטירונות עוברים למו"ס שנמצא ליד צאלים לאימון מתקדם שעדיין לא ברור לי אם הוא יימשך 3 או 4 חודשים, שם לומדים המון דברים מעניינים באמת שחי"ריניקים היו מתים לדעת אותם.
אחרי זה יש עוד חודש אימון מתקדם בצפון ביערה(איזור עפולה שם) ואז עולים למוצב שלך כדי לחפוף אותך על הגזרה שלך וכשאתה יודע אותה מצויין, אתה עובר למבצעית."

היציאות
כשמסיימים מסלול, זאת לא הנפצה באמת יוצאים 9-5 או 14-7, למרות שזה רק בצפון, אין לי מושג מה קורה באיו"ש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2004, 16:27
  YACHMAM YACHMAM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.04
אני אספר לך הכל על הטירונות או על מה שאתה רוצה לדעת הכל בגבול הבטחון שדה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Matan-Net שמתחילה ב "טירונות של מודיעין שדה."

טוב בכל אופן אתה מגיע לטירונות בבסיס להנדסה קרבית , בו אתה מבלה 4 חודשים , בסיס ממש טוב , אבל אתה תתבאס שאתה יושן באוהלים ואילו כל חיילי ההנדסה יושנים בחדרים , מה שבתכלס לא משנה כי אתם עוברים הכשרה שהיא מתבססת על מישמעת מאוד קשה והרבה שטח...
אתה מסיים את הטירונות , ועובר למו"ס , שם אתה ממשיך את האימון המתקדם , עוד 4 חודשים , של טחינה וקריעה , שם אתה לומד על על כל האמצעים שיש , אני אומר לך המסלול שאתה עובד לא נופל מכל מסלול חי"ר אחר..
אתה מסיים את מו"ס שהוא האמת אחד הבסיסים היותר מסריחים שיש , אבל אתה תתרגל כי אתה יושן שם גם באוהלים , אני משרת באיו"ש... אני עושה 11 3 , אם אתה תגיע לכאן תעשה כמוני , חוץ מיזה שאתה עובר 4 חודשים נוספים כצוות מסלול ורק חרי שנה מקבל את סיכת היחמ"מ.
בכל אופן יש אפשרות להגיע לעזה , שם היציאות הן 10 4 , ואילו בצפון זה 9 5... אם אתה רוצה לדעת אני באי סי קיו 179413027
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר