לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-09-2005, 22:18
  אלמוני ממורמר אלמוני ממורמר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.05
נצח - קטע כתוב

שלום לכם, גולשי מה שבלב.
זהו לא הניק הרגיל שלי, אבל מטעמי בטיחות (אישית חברתית, כמובן.. ) אני מפרסם בשם בדוי.
זהו משהו שכתבתי, שפשוט הייתי חייב להוריד מהלב, והחלטתי לשתף אתכם בו (צומי שכמותי), מעניינת אותי דעתכם, גם אם היא לא תואמת את שלי.
תודה רבה לכם על זמנכם (אני מסוגל להבין אם לא תקראו עד הסוף, אבל גם להכנס להודעה לוקח זמן.)

נצח.
אני שונא אותך
יותר ממה שתוכלי לדמיין
החיים שלי נעשו שחורים מהרגע שנכנסת.
מיותר להגיד שלא יצאת משם
שישה, שבעה חודשים והזמן עובר.
תגידי, מה את מנסה לעשות לי?
שנינו יודעים הכל. ולא מודים. רק שהכל זה עליי, ולך מה זה בכלל משנה?
אז טיפסת עליי, נו מילא. אבל מי לעזאזל הרשה לך לעלות עם נעליים ולדרוך לי על הכבוד בדרך? זונה.
ועוד מילא דרכת, אני בחור גמיש (לא במובן הפיזי, למרות שגם. אבל לא) אבל לעזוב אותי בשבילו? בשבילם? מי הם בכלל?!
בלעדיי לא היית מכירה אותם. לא את אותו אדון גמיש (שוב, לא במובן הפיזי, למרות שאולי. אבל לא) לא את האוטיסטים (שניהם) ולא את הנחש.
הנחש הבן זונה. שיחכה. אני עוד אמרר לו את החיים.
וגם לך. מה את מחייכת? את חושבת שאני לא מסוגל? את תופתעי.
מה זה משנה איך את נראית? עוד מעט תהיי זקנה. ואז יראו את כל החרא, ואני אהיה שם לצחוק לך בפנים! הא!
אני הראיתי לך את העולם, ואת השארת אותי מאחור. ועכשיו את מתנהגת כאילו כלום. כלום. כלום.
את שמת עליי זין אחד ענק. ועוד בלי בושה. זין בלי בושה זה לא צחוק.
היית באה "כאילו" בהפתעה, לא אליי כמובן, חס וחלילה. סתם במקרה, לבקר את הנחש, או את הפוזלת הכלבה הזאת. או הפוסטמה הענקית.
זה לא משנה, העיקר שלא אליי. והיית אומרת שלום, ולפעמים גם לא. ואני לא פרייאר. גם אני אותו כנ"ל.
אני הייתי כאן בשבילך. ואת ירקת עליי. אז גילית את החולשה שלי (גאונה גדולה..) החולשה שלי אלייך, וניצלת אותה. הו כמה שניצלת אותה.
ואני עשיתי את הכל בשמחה. חשבתי שהתקרבנו.
אבל הוא?! הוא?! תגידי לי את דפוקה בשכל? באמת. כל טיפת כבוד והערכה שהייתה לי נעלמה.
ועכשיו, נשארה רק האהבה חשופה, מסכנה, רועדת וחיוורת. והחברים מצביעים וצוחקים. על האהבה השדופה והמסכנה שלי, שנשארה לבד.
אז למה אני שונא אותך בעצם, את שואלת? לא. לא כי את לא מרגישה מה שאני מרגיש. אלא כי את לא מרגישה, שמה שאני מרגיש מספיק חשוב בשביל לא לפגוע לי ברגשות.
בגלל שהקשר שהיה בינינו מעניין לך את הזין (שאין לך, מה שאומר ש... טוב נראה לי שהבנת) ובגלל שאחרי כל החרא הזה אני נשאר בלעדייך.
אז אני זה שחותך. משחקי אגו קוראים לזה. אני אוהב את הרעיון. ככה אני יוצא מנצח ואת מסכנה, נשארת לחשוב על מה היה אם... או שלא, אבל אני אוהב את הרעיון הזה, שלך יושבת ובוכה.
הוי כמה נהנתי לראות אותך בוכה. אושר עילאי כמעט. כאילו כלום.
ונכון, דווקא אז לא הייתי שם בשבילך, אבל ברגעים של אושר עילאי, בייחוד אושר שנובע משמחה לאיד (כמעט סאדיזם) יותר חשוב להיות שם בשביל עצמך, ולהתענג על הסבל של האחר.
אז בקיצור, מה שאני מנסה להגיד, זה שאני שונא לאהוב אותך, עם כל המרמור והכעס, וכמה שזה כואב והורס ומפיל והורג עכשיו, ניחא, אני עוד אתגבר עלייך, וה"צלקת" בלב (בולשיט, תוך 10 שנים אני לא אזכור איך קראו לך) תירפא, תחלים ותיעלם כלא הייתה, אבל כיעור פנימי, כיעור פנימי זה לנצח.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-09-2005, 22:37
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
וואו......
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלמוני ממורמר שמתחילה ב "נצח - קטע כתוב"

יצירה מדהימה, אני רואה שיש לך הרבה מה להגיד לה.. היא מבינה מה היא גרמה לך?
כזאת התמרמרות נשארת בלב..זה לא טוב..מזל שהעברת אותה על הכתב....אני מניחה שזה עוזר לך..

שאלה: למה בהתחלה, כשהיא התחילה עם כל הבעיות האלו..לא חתכת את זה, ונתת לזה להימשך, עד שזה השחיר את כל הלב שלך..? למה? למה לשנוא אנשים בצורה כזאת? איך הגעת למצב הזה?

חוץ מזה , נגיד והופתעת, וגילית את כל הבעיות בסוף, למה לשנוא, למה להשאיר לב "שחור", למה להרגיש רע, תרגיש שמח, שבדיוק הרגע התנתקת מאדם שעשה לך רק רע , התנתקת מצרות, מהתחושות הרעות שאותן הרגשת..או מהגורם שלהן..אז למה אתה משאיר זיכרון מר בליבך..ברגע שמתנתקים- מעיפים את הכל הצידה.. זהו נגמר, חיים חדשים, אהבות חדשות, אנשים חדשים, הרגשות תחושות...הכל נקי וחדש. לא צריך להישאר עם זכרונות כאלו..
אני מבינה שנורא כואב לך, וזה נורא קשה למחוק אדם שעד לפני כמה זמן היה נורא חשוב לך, נורא קשה למחוק תקופה, אבל עם כל הקושי, אל תרגיש שזה גדול מדי עליך, תנסה/תשתדל להעיף הכל הצידה....וזה אחלה רעיון להעלות את זה על הכתב, זה סוג של השלכה..זה טוב.

"אז בקיצור, מה שאני מנסה להגיד, זה שאני שונא לאהוב אותך, עם כל המרמור והכעס, וכמה שזה כואב והורס ומפיל והורג עכשיו, ניחא, אני עוד אתגבר עלייך, וה"צלקת" בלב (בולשיט, תוך 10 שנים אני לא אזכור איך קראו לך) תירפא, תחלים ותיעלם כלא הייתה, אבל כיעור פנימי, כיעור פנימי זה לנצח."
גם את הכיעור הפנימי יש לשכוח... בהצלחה...שרית.

ישן 29-09-2005, 16:22
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
הכל כל-כך כועס...

לק"י

זועם...זה יפה.טוב שאתה משחרר את זה ככה.בכל מקרה המילים שלך שורפות,מצמררות משו,הבוטות שבהן...לא יכולה להסביר..בכל מקרה יעבור הזמן של השנאה והפצע יגליד ואז רק יוותר מין ריק חסר רגשות,ריק ריק לחלוטין כלפיה.ואז תרגיש נקי מכל רעלי השנאה שיש בך עכשיו.לפעמים חייבים להקצין רגשות כדי להתייצב ולברר מה הרגשות האמיתיים.כמו באהבה שהיא אהבה מוגזמת,כך גם בשנאה שהיא מוקצנת.רק תוציא את כל הכעס והשנאה כי אלו רגשות שרק יכלו למוטט קשרים אחרים ולהרוס לך ולקרובים לך,תדע להבנות מתוך השנאה לתוך אהבה ולא לשקוע בה.בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י peach the bitch בתאריך 29-09-2005 בשעה 16:25.
ישן 30-09-2005, 18:12
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
יש לי משהו קטן להגיב.

אחד המשפטים ההכי מטומטמים שאני מכיר -הוא:
"מי שאת אוהבת - לא שווה את הדמעות שלך".
משפט מטומטם.
מי שאת אוהבת - חשוב לך. ואתה בוכה רק כשמישהו חשוב לך נפגע.

אוקיי - עכשיו תסתכל על המשפט הבאה:
"הוי כמה נהנתי לראות אותך בוכה. אושר עילאי כמעט."

אתה לא נשמע כמו מישהו שנהנה לראות מישהו אחר בוכה. אתה נמשע כמו אדם רגיש - ולכן, אני מניח, הפגיעה בך הייתה הרבה יותר קשה ממישהו אחר.

אני מבין שזה מכתב רק להוציא החוצה דברים שהייתה רוצה להוציא מעצמך. זה טוב. אבל, יש הבדל בין כעס - לבין מציאות. והמציאות היא שאתה נשמע פשוט אדם טוב מדיי מכדי באמת להנות לראות מישהי בוכה ולדעת שזה בגללך...

אני יכול להבין את הכעס שבך. ואת המרמור. הייתי שם. אבל, אל תשכח שהאופי הטוב שלך - זה הנצחון האמיתי שלך עליה.

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 30-09-2005 בשעה 18:14.
ישן 30-09-2005, 18:22
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי

תראה, החיבור שלך טעון מאוד ברגשות, כעס ובטינה אשר הצטברותם מונעת ממך להמשיך הלאה .
אני חושבת שאסור לשמור בבטן תחושות כאלו ככלל ובמקרה שלך (לאחר קריאת המכתב), בפרט .
כעת מרבית ההתעסקות שלך היא סביב הנושא ומנקודה הזו אתה לא נח על "זרי הדפנה" כפי שנאמר, אלא נסער ומלא כעס ושנאה - וזה לא מקום טוב להיות בו, בשום שלב בחיים .

אני לא יכולה להתחבר לדבריך שכן אני מאוד מאמינה בלהשאיר טעם טוב בפה לאחר כל פרידה, תטמון בחובה אשר תטמון (וגם אני ידעתי פרידות קשות) ואולי זה קשה ונראה בלתי אפשרי כעת, אבל בעוד עשר שנים - אולי תשכח איך קוראים לה, אבל אתה תזכור איזה טעם נשאר לך ממנה בפה .

עצה אישית שלי - אם אתה מתכוון לתת לה את מכתבך, תשמיט את כל הקללות והברכות שייחלת לה, אין זה מכובד או יאה, עם כל הכעס וסערת הרגשות שבתוכך, אל תאבד צלם אנוש וכבוד בסיסי .

לסיום-
בשביל להמשיך הלאה עם הרגשה טובה, אני באמת ממליצה לך להוציא את כל שעל ליבך ובצורה הכי מכובדת ובוגרת שיש, תוך ניסיון אמיתי לסיים את זה כמה שיותר יפה (ובמקום שבו כולם חיות, תהיה אתה בן אדם) .
סך הכל נקמה היא דבר ילדותי ואכזרי, צריך ללמוד להניח לכעס ולטינה בשביל לחיות בשלוות נפש עם עצמך ועם סביבתך .

בהצלחה,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 04-10-2005, 12:46
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מכתב טעון מאוד

נראה שהבחורה פגעה בך קשות אם זה על ידי הפרידה ואם זה על ידי סכסוך בינך לבין עוד חברים (לפי מה שהבנתי ממה שכתבת תקן אותי אם אני טועה)
בתור אחד שהיה במצב הזה וקיבל לפחות פעם אחת סכין בגב אחרי שעשה הרבה למען מישהי אני יכול להגיד לך שאם הנושא עדיין מציק לך שיחה סיום ופרידה יכולה לסגור מעגל שיתחיל לנקות אותך מכל הכעס שבו אתה נמצא בקשר אליה
להמשיך בחיים זה יהיה הניצחון הכי טוב למהלך הזה ואכן נקמה אני לא יודע אם זה ילדותי אבל אחד הדברים שלמדתי שאדם שנוקם קודם כל נוקם בעצמו כי הוא חי את החוייה והעלבון יום ביומו ולא נותן לחיים להמשיך ולכן אני לא יודע בסוף מי יוצא יותר מופסד זה שנקם או זה שנקמו בו אז קח את זה בחשבון

אני יכול להגיד לך שזאת שתקע בי את הסכין היום אין לי קשר איתה אבל אני לא חושב עליה גם ובראש השנה עשיתי משהו שאולי היה נראה מוזר במצב אחר אבל התקשרתי לאחל לה שנה טובה (אומנם היא לא היתה זמינה אבל זה לא מה שחשוב )
לכן אם זה עדיין מבעבע בך דבר איתה וסגור את הנושא ואם כבר זה עבר לך תמשיך הלאה בחיים וכמו שאמרת סביר להניח שאם זה עבר לך לגמרי לא תזכור אותה אך אם הנושא לא נסגר מבחינתך אז רחלי צודקת אולי לא תזכור את שמה אך לא תשכח את העלבון שחטפת ממנה

שיהיה בהצלחה בכל מקרה ותעדכן
אה כן ואל תרגיש לא נעים בזה שאתה "כביכול" מקפיץ את האשכול כי אתה לא אתה פשוט עונה לתגובות שכתבו לך אז אין לך מה להרגיש לא נעים
שנה טובה
מארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:57

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר