לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-09-2005, 13:58
  V.K DeSiGn V.K DeSiGn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי animal4x4 שמתחילה ב "אני לא בטוח שזה לרמה שלך אבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי animal4x4
אני לא בטוח שזה לרמה שלך אבל לא משנה:
הקוד שלך אומר ש: אם הלחצן שמאלה לחוץ תזוז שמאלה, אם הלחצן ימנה לחוץ תזוז ימינה, ואם לוחצים למטה הסטיק מן מתכווץ. אז מה שאני אומר לך לעשות זה: תציב משתנה ששווה כרגע "UP" וכשלוחצים על למטה הוא הופך ל-"DOWN" וכשעוזבים את הלחיצה הוא חוזר להיות "UP". ואז כשלוחצים שמאלה\ימינה הפלאש בודק את הערך של המשתנה, ואם הוא "UP" אז הוא זז, ואם הוא "DOWN" הוא לא זז...
אם יש שאלות תגיד...

זה באמת לא לרמה שלי קראתי את מה שרשמת כמה פעמים ולא הבנתי כי אני לא יודע להציב משתנה וכל מה שרשמת
וסליחה שאני פותח אשכולות כל פעם כי אני תמיד נתקל בבעיה חדשה ואני לא ידעתי שיהיה לי תבעיות האלה
מעכשיו כל בעייה שלי אני כותב כאן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-09-2005, 19:07

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי V.K DeSiGn שמתחילה ב "עשיתי שה STCIKMAN יתכופף אבל יש בעייה שתי בעיות כנסו"

זה הקוד אחרי ששמתי
קוד:
onClipEvent (enterFrame) { if (Key.isDown(key.LEFT)){ _x -= +15; _xscale = -100; play(); } } onClipEvent (enterFrame) { if (Key.isDown(key.UP)) { _y -= +15; } } onClipEvent (enterFrame) { if (Key.isDown(37)) { if (this._yscale>50.5) { _x=_x-30; this.play(); _xscale=+100; } } if (Key.isDown(39)) { if (this._yscale>50.5) { _x=_x+30; this.play(); _xscale=-100; } } if (Key.isDown(40)) { _yscale=50.5; } } onClipEvent (enterFrame) { if (Key.isDown(key.RIGHT)) { _x -= -15; _xscale = +100; play(); } } onClipEvent (enterFrame) { if(this.hitTest(_root.evil)){ _root.HP= _root.HP -1 } _root.bar._xscale = _root.HP; if(_root.HP == 0){ _root.gotoAndPlay(2); } }

וזה הקוד לפני

קוד:
onClipEvent (enterFrame) { if (Key.isDown(key.LEFT)){ _x -= +15; _xscale = -100; play(); } } onClipEvent (enterFrame) { if (Key.isDown(key.UP)) { _y -= +15; } } onClipEvent (enterFrame) { if (Key.isDown(key.DOWN)) { gotoandplay(6) } } onClipEvent (enterFrame) { if (Key.isDown(key.RIGHT)) { _x -= -15; _xscale = +100; play(); } } onClipEvent (enterFrame) { if(this.hitTest(_root.evil)){ _root.HP= _root.HP -1 } _root.bar._xscale = _root.HP; if(_root.HP == 0){ _root.gotoAndPlay(2); } }
ישן 29-09-2005, 19:26

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי liorsharabi שמתחילה ב "ידעתי שעשית ככה!! תחליף את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי liorsharabi
ידעתי שעשית ככה!!

תחליף את הקוד שהיה לך במה שאני נתתי לך..ואל תוסיף אותו
קוד:
onClipEvent (enterFrame) { if (Key.isDown(37)) { if (this._yscale>50.5) { _x=_x-30; this.play(); _xscale=+100; } } if (Key.isDown(39)) { if (this._yscale>50.5) { _x=_x+30; this.play(); _xscale=-100; } } if (Key.isDown(40)) { _yscale=50.5; } }

זה מה שעשיתי החלפתי תקוד ולא הוספתי
קוד:
onClipEvent (enterFrame) { if (Key.isDown(key.LEFT)){ _x -= +15; _xscale = -100; play(); } } onClipEvent (enterFrame) { if (Key.isDown(key.UP)) { _y -= +15; } } onClipEvent (enterFrame) { if (Key.isDown(37)) { if (this._yscale>50.5) { _x=_x-30; this.play(); _xscale=+100; } } if (Key.isDown(39)) { if (this._yscale>50.5) { _x=_x+30; this.play(); _xscale=-100; } } if (Key.isDown(40)) { _yscale=50.5; } } onClipEvent (enterFrame) { if (Key.isDown(key.RIGHT)) { _x -= -15; _xscale = +100; play(); } } onClipEvent (enterFrame) { if(this.hitTest(_root.evil)){ _root.HP= _root.HP -1 } _root.bar._xscale = _root.HP; if(_root.HP == 0){ _root.gotoAndPlay(2); } }

אתה מתכוון ככה ? כי אם כן לא עובד
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:52

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר