לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2004, 16:07
צלמית המשתמש של dododo
  dododo dododo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.02
הדוגמנים החדשים של אל על: יעקב פרי, רם כספי ועמיקם כהן

בימים הקרובים צפוי לעלות קמפיין של אל על, שהפנים המובילות אותו מוכרות, לאו דווקא מחברת התעופה. הקמפיין יעלה בעיתונות היומית, ויימשך כשלושה שבועות.

היה זה מנכ"ל אל על, עמוס שפירא, שפנה לכמה מחבריו המשודרגים, שוכני המחלקה הראשונה, וביקש מהם להצטלם לקמפיין. בין הנוסעים המתמידים שידגמנו אל על: יו"ר טבע אלי הורוביץ, מנכ"ל קבוצת שטראוס-עלית ארז ויגודמן, מנכ"ל קסטרו אתי רוטר, יו"ר בנק המזרחי יעקב פרי, עו"ד רם כספי, מנכ"ל פרטנר עמיקם כהן, ומנכ"ל החברה לישראל יוסי רוזן.

ויגודמן מתוודה: "כשקיבלתי את הפנייה, התלבטתי רבות. להופעה שלי בקמפיין כזה יש השלכות משמעותיות. ובכל זאת, החלטתי להיענות. זה צעד חריג מצדי, ראשון וכנראה שלא יהיו עוד כאלו בקרוב. הסיבה שהחלטתי להיענות לבקשה היא שאני מאמין שאנחנו, כאנשי עסקים, צריכים לתמוך במוביל הלאומי שלנו, כל עוד הוא חברה ממשלתית".

פרי מציע: "כדאי שנפסיק עם הציניות, ונעזור אחד לשני כאנשי עסקים. אני משתדל לטוס על בסיס קבוע במוביל הלאומי שלנו. אני קשור אליו עוד מימי בשירות הביטחון, כשעסקנו בנושאי אבטחה במטוסים".

אל על היא חברה פרטית למעשה, ובקרוב תעבור רשמית לידיים פרטיות.

"גם כשהחברה תהיה בידיים פרטיות, היא עדיין תישאר המוביל הלאומי של ישראל".

ואם בזק תפנה אליך?

"אני אשמח לסייע בכל פעילות ציבורית-פרסומית שתסייע לגוף לאומי".

דה - מרקר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:33

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר