לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-09-2005, 17:51
  MortalKombat MortalKombat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל MortalKombat שלח הודעה דרך MSN אל MortalKombat
קרבי לאחר טמטום רגעי.. אפשרי?

ביום ראשון אני מתקשר לבקו"ם(או מדור סיירות? מי שצריך !) ויבקש גיבוש צנחנים.. רציתי גם יום סיירות אבל הבנתי שזה בלתי אפשרי כבר בלי דחיית גיוס ולא בראש שלי...

תקציר למה שפעם אמרתי פה - הייתי חולה, פרופיל זמני של אי-גיוס, לא סיימתי אפילו תיכון בגלל זה, ועכשיו אני בריא העלו לי ל97 ומיהרו לי תהליכים לגיוס 19 במרץ(היה אמור להיות בנובמבר ודחיתי בשביל שיהיה לי זמן להכנס לכושר לגיבוש צנחנים)...

מה שהרגיז אותי זה שקיבלתי זימונים לנהיגה וכאלה ולא למשהו קרבי או צנחנים.. והבנתי שכל מי שסימן צנחנים כעדיפות ראשונה ויש לו פרופיל מעל 82 מקבל את הזימון... אז ניסיתי לחשוב מה יכול להיות הבעייה.. ואז קלטתי ! שאני אידיוט ברמות לא נורמאליות !

בגלל שבהתחלה פחדתי מקרבי כי היה לי תיאור בראש של משהו ממש לא טוב(לפני שחקרתי על זה וגיליתי שזה אחלה ושהסיפורי זוועה של סבא שלי הן גם מלפני הרבה זמן וגם כנראה יותר סיפורים) ובגלל שרציתי מודיעין(לפני שהבנתי שעם כל המבחנים שלהם צריך לדחות לכמה שנים בשבילי במקרה הטוב) ובגלל שממש לא הייתי בכושר(ועכשיו אני נכנס בשביל קרבי בלבד), אז גם סימנתי את קרבי כ"לא ממש רוצה" במנילה ששלחתי להם, גם בפסיכוטכני וגם אמרתי למראיינת אישית שאני לא רוצה קרבי בכלל.

עכשיו קלטתי שאולי פעם ראשונה הצבא הקשיב לי ! ואיזה פעם הוא בחר ! השאלה שלי היא האם יש מקום להתקשר אליו ואיכשהו לתקן את זה? להגיד שהדעה שלי השתנתה על קרבי 180 מעלות? כי זה לא רק הקטע של לקבל מבחן לצנחנים(אני מניח שאם אני אבקש אני אקבל לא? גם אישרו לי דחייה במיוחד לגיבוש צנחנים אז אני מניח שהם בדקו וראו שאני יכול?) אלא גם בכלליות הקטע של אם אני לא אתקבל אז יציעו לי גולני\גבעתי\כל דבר שהוא קרבי...
האם זה בכלל ישנה משהו?
גם אני יודע שצריך להראות רעל כדי להתקבל וקשה להראות רעל שבמיון שלי כתוב שאני ממש לא רוצה קרבי !
אם יש משהו שרציתי לשנות בחיים שלי כרגע, זה את זה !

תודה מראש
האידיוט !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר