לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-09-2005, 15:18
צלמית המשתמש של ClAsSiC GiRl
  משתמשת נקבה ClAsSiC GiRl ClAsSiC GiRl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל ClAsSiC GiRl Facebook profile
שבוע מסובך...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי שלנו :)"

התחיל די גרוע- בסופ"ש הקודם סגרתי שבת בבסיס לטובת אבטחה.
שמרתי עם חברה והיא לא הרגישה טוב, אז פינו אותה פעמיים לבי"ח 10 עד שהיא יצאה לגימלים ואז יצא שבשבת הייתי לבד ולא יכולתי לשמור (שמרנו במגדל- ושם צריך 2 בנות), היה מאוד משעמם, עד שמישהי הגיעה החליף אותה...ואז ראשון ושני עברו מאוד מהר.
יום שלישי ורביעי טחנתי במשרד בגלל מצגת שהייתי צריכה להכין למפקדת שלי. על מנת להכין אותה צריך היה ליצור מיליון טבלאות ארוכות מאוד ולהם מלא גרפים.
וביום רביעי נסעתי לב"ש לאחותי וביום חמישי בבוקר נסעתי למדרשת שדה בוקר למקום שנקרא אחוזת הקבר- שם היה טקס סיום מסע כומתה של חבר שלי, היה ממש ממש מרגש רק לא היה לנו כמעט זמן אחרי זה להיות ביחד, אבל לא נורא, הוא חוזר עוד כמה ימים
וזייהו הסופ"ש הזה אני הולכת לנוח כי אני פשוט מתה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-09-2005, 16:35
  הקטנה עם הצמה הקטנה עם הצמה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.05
השבוע שלי התחיל מצוין ונגמר בכאב גרון...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי שלנו :)"

בתחילת השבוע הלכתי לראות את טקס השבעה של חברה שלי טובה, היה ממש ממש ממש כיף, כ"כ נהניתי לראות אותה, גם התגעגעתי אליה נורא נורא...
בהמשך השבוע היה נחמד כזה, ואז המצב הדרדר, התחלתי להרגיש לא משהו, אתמול התעוררתי במצב פיזי מגעיל ביותר, היה לי גודש בגרון (לא יודעת איך לכתוב את זה...), הרגשתי שיש לי שם גוש... והיה לי כאב ראש נוראי, עבר היום, הלכתי לעבודה למשמרת ערב, והכל רק הדרדר, היום בבוקר קמתי כאילו דפקו לי לום בראש והכניסו אבנים נורא כבדות... והכאב גרון רק הלך והחמיר, עכשיו אני לא יכולה לדבר, ואני גם משתעלת... והבאסה זה שאני ממש שונאת להיות חולה...
אווווווווווווווווווףףףףףףףףףףף

ישן 30-09-2005, 17:14
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
תרגישי טוב בובתי !!!
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי הקטנה עם הצמה שמתחילה ב "השבוע שלי התחיל מצוין ונגמר בכאב גרון..."

תשתי המון תה עם לימון ודבש, דקסמול קולד, פרופוליות סופר ותוך 3 ימים את כמו חדשה !
ותאמיני לי שאני יודעת איזה מגעיל זה, לפני חודש פלוס הייתי במפקדת ההינתקות (עזרתי שם למפקד שלי) ובאמצע תקופת השהות שלי שם חליתי, זה התחיל מכאב גרון במשך יומיים בא והולך, אח"כ צינון ואז כל החבילה... ושם ממש אין תנאים לנוח/להכין שתייה חמה ועוד חלק מן הזמן לנתי שם .
לבסוף הבראתי רק הנאחס הוא שהגרורות הן שיעול במשך שבוע וחצי (בלי שום כאבים נלווים, רק שיעול), דבר שקורה לי באופן ביזארי בכל פעם לאחר שפעת אבל... גם את זה עוברים !

תהיי חזקה מתוקה ומקווה שתבריאי בהקדם .
שולחת לך חיבוק גדול ונשיקה,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 06-10-2005, 12:58
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
אמנם באיחור אבל תמיד עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא, לא? ;-)

אז השבוע שהיה לי (והכוונה לשבוע שעבר לא לשבוע החגים שהיה)
היה מאוד מעניין בעיקר בגלל שהייתי צריך כמעט כל יום להגיע למוסך בגלל שבהתחלה האלטרנטור הלך ותיקנו אותו ואז הרצועה שלו נפלה אחת ליומיים וכמובן שכל פעם שסידרו אמרו שעכשיו זה יעבוד פיקס
וזה עבד כל כך טוב עד שהייתי צריך פעם אחת לנסוע מראשון לתל אביב על 40 קמש באיילון כיוון שהרצועה נפלה והיה צריך לדאוג שהאוטו לא יתחמם יותר מידי |כועס|
בסוף הם שמו רצועה אורגינלית של האוטו ואז המצבר שווק חיים אבל לאחר החלפתו בחדש לבינתיים (טפו טפו טפו) הכל עובד תקין וחלק ולכל מי שהמושגים האלו לא אומרים לו כלום (אלטרנטור רצועות מצברים וכו) זה בסדר אל תרגישו לא נעים גם לי אין מושג בזה בשביל טוב שיש אבא שמבין
מעבר לזה ביום שבת הלכנו לטיול בירושלים עם גיסתי ושני הכלבים (שלנו ושלה) ועם עוד חבורה של אנשים והיה נחמד מאוד היינו צריכים לטפס על מצוק של סלעים שזה היה בערך האתגר הכמעט יחידי במסע שלנו והכלבה שלנו כמו עז קפצה ועלתה בשתי שניות למעלה
ושאר השבוע היה שיגרתי הלכנו לעשות עוד בדיקות לעוברית שבדרך (ככה אנחנו קוראים לה בינתיים ) ולשמחתנו בינתיים הכל תקין והולך כמו שצריך (שוב טפו טפו טפו...)

המשך שבוע מקסים לכולם ומקווה שלא אכלתם יותר מידי בחג הזה ואם כן לא נורא עוד מעט יום כיפור ואפשר לצום ובשאיפה להוריד את כל מה שאכלנו

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:03

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר