לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2005, 03:10
  Mycroft Mycroft אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי liaav שמתחילה ב "c j n s התגובה שלך נכונה אבל לא למיקרה הזה"

שלום liaav!
אני יותר ממופתע לקרוא את הפוסט שלך. ביקרתי בזמני החופשי באתר http://www.moto-il.net
ואני חייב להודות שרוב התוכן באתר "הורם" בחוצפה חסרת בושה ובלי לתת קרדיט לאף אחד מאזור ההורדות של פורומי חובבי מוטורולה ברוסיה ובעולם ופורום motofan.ru בפרט שם הופיע לראשונה.
לדוגמה:
משחקי מוטורולה המופיאים באתר שלך נכתבו לנוקיה במקור ולא ניתן היה להריץ אותם על מוטורולה עד שערו פרוק, שינוי ההידור מחדש עם מחתקות JAVA של מוטורולה. כנ"ל לא ניתן היה להריץ אותם על מסך הקטן של מוטורולה C650 ונכתבה ע"י אחד מחברי הפורום תוכנית בשם FullJava הפותרת בעיה זו. המשחקים באתך עברו ללא ספק שינוי ידני או בתוכנה זו ודרך הגב, מוגנים ע"י זכויות יוצרים שהפרתם.

תוכניות באתר לא שייכות אליו ונכתבו ע"י מפתחים עצמאים (Vilko, Random, JenFA ואחרים). לאף אחד מהם לא ניתן קרדיט. וכמובן לא לינק לאתר המקורי.

מדריכים באתר, אני מבין שפבל יורצנקו תרגם אותם, נלקחו כמעט "as is" מאתרים ופורומים ברוסית. במדריכים הושמתו בתרגום חופשי שמות המחברים וחלקים חשובים נוספים ותוצעה ישירה לכך מרבית צעקות לאזרה בפורום זה.

סקינים באתר נבנו בעזרת תוכנה P2KStyle. לא ניתן קרדיט לא לכותב התוכנה ולא למחברי הסקינים.

ועוד ועוד....אני יכול להמשיך את הרשימה לשני דפים עם מקורות ופרטים אך אני אוצר כאן.

מסקנות:

1) איני רואה באתר שום תוכן מקורי ולתת קרדיט למחבר המקורי נראה לי יותר ליוצא מן הכלל.

2) לבעלי האתר גישה חופשית אל הגנת זכויות יוצרים.

...ואחרי זה אתה בא ומנסה למרוח בוץ על הפנים של המשתתפים על זה שלא נותנים קרדיט לאתר?!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-10-2005, 04:23
  Mycroft Mycroft אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Mycroft שמתחילה ב "שלום liaav! אני יותר ממופתע..."

חכו, יש לפליים זה גם חלק רגוע!
שמחתי מאוד כאשר ראיתי שמשהו פתח על חשבון של עצמו אתר על מוטורולות בארץ. גלשתי מיד עליו, רחרחתי במדריכים, אהבתי את העיצוב והערכתי את כוונות הטובות של המפתחים. לצערי הרב, התנהגות האגרסיבית של אחד המפתחים כאן בפורום שינתה את גישתי המאורפלת. הבנתי שראיתי את זה כאן ואת זה שם, התחלתי להשוות ואחרי חיפושים אל התוכן מקורי התאכזבתי מאוד. הבנתי שיש באתר כל כך מאט תוכן הקשור לישראל בגלל שנבנה על תוצאות מחקר ותוכן של האחרים. זה מצוין אתם עושים mirroring לקבצים, אבל למה אז לדרוש קרדיט אל דברים שאתם רק מאחסנים? בעיני הצטרפה התחלה חדשה ובעלת פוטנציאל זו לרשימה ערוכה של "פורטלים" למיניהם המלאים בסקריפטים הגוזרים ומעבדים דפים מאתרים אחרים לבשביל לשים אותם כשלהם. רשימה שאני לא רואה שום כבוד להיות בה חלק.

ובהרגשה זו כתבתי את תגובתי הראשונית. אם פגעתי במישהו אני מבקש על כך סליחה.
לילה טוב וחג שמח.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:13

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר