לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-10-2005, 11:43
  Digital Bishop Digital Bishop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.04
רשת אלחוטית - המשך

שלום,

כזכור, שדרוג הרשת על-גבי-החשמל לרשת אלחוטית הסתיים בהצלחה.

המצב הנוכחי:
מרתף - מחשב שולחני מחובר ישירות בכבל רשת לנתב אלחוטי של 3Com, דגם 3CRWE554G72T. מחשב כף יד PPC מחובר באמצעות WiFi לנתב. אין שום בעיות בשניהם.
קומה שלישית - מחשב שולחני מחובר באמצעות כרטיס רשת אלחוטי של 3Com. האות חלש מאוד (על אף שהאיכות טובה, אם זה משנה משהו).המחשבים נמצאים, פיזית, שלוש קומות זה מעל זה, אך מדובר בבית שהיה בעבר סוג של מקלט גרעיני...

מה שאני שואל זה, האם להתקין אנטנה חיצונית או Access Point. אני יכול להעביר כבל רשת מחוץ לבית, ולחבר שם את האנטנה (מחוץ לבית), או Access Point (בתוך הבית). למי שתוהה למה לא לחבר את המחשב ישירות לנתב, הרי שאני מעדיף קליטה אלחוטית בכל הקומה השלישית (ומטה, כמובן).

אין לי ממש מושג מה ההבדלים. האם שניהם מתחברים עם כבל לנתב, או שמא הם "מאריכים" אותו ? האם ה-Access Point האלחוטי "ידבר" באותו התדר של הנתב ? איך בדיוק זה הולך ?

אשמח לכל דעה בנושא. ובייחוד - המלצות על מוצרי 3Com שיסייעו. חיפשתי ב-Zap, אבל שם יש 15 מוצרים שנראים כולם אותו דבר (לרובם אותו מספר דגם), עם מחירים שונים ומשונים.

תודה וחג שמח.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-10-2005, 20:31
  Digital Bishop Digital Bishop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Digital Bishop שמתחילה ב "רשת אלחוטית - המשך"

אנסה לחדד את השאלה.

המוצר שבקישור הראשון (Access Point) הוא הרלוונטי. אני יכול לרכוש אותו ב-480 ש"ח (פחות או יותר).

אני רק לא מבין איך זה עובד. האם הוא מתחבר לנתב האלחוטי שלי באמצעות כבל רשת ארוך, והוא משמש כ"מאריך", או שמא אני שם אותו באמצע הדרך (חיבור חשמל פשוט) והוא מתאפס על הרשת הקיימת ואז הוא משמש כ"משכפל / חוזר וכו'" ?

חשוב לי להבין את העסק, מכיוון שהאפשרות הראשונה אומרת שאני אצטרך לשים כבל רשת ארוך (20+ מטר) מחוץ לבית, מחלון לחלון בין הקומות, ואת ה-Access Point, בקומה העליונה שחסרה בה קליטה, וזה קצת מסורבל אבל יעבוד, או שלחלופין אני צריך למצוא מקום טוב בין הקומות (בתוך הבית, כמובן), שקולט את האות מהקומה התחתונה עם הקליטה ומעביר אותו לקומה העליונה בלי הקליטה.

אנא הושיעו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר