לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2005, 12:05
  אלכסנדר הגדול אלכסנדר הגדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
הסיבה בסרט הזה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ציבי שמתחילה ב "מדוע כל כך הרבה ילדים פלשתינים נפגעים?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ציבי
כל הזמן מתלוננים על כך, והסיבה פשוטה ביותר.
הם מסתובבים חופשי באזורי הקרבות.
בכל פעם ששומעים ירי בחוצות ערי פלשתין, הילדים יוצאים בהמוניהם לחזות במופע. כך קרה גם בתקרית האחרונה בין שוטרי הרשות לחמאס. הלחימה מתבצעת, תרתי משמע, בינות לאזרחים וצופים משולהבים, שחלקם הגדול יותר הוא ילדים בגילים שונים, בעיקר בנים זכרים. יבדקו כל מצוחצחי הנפש מה אחוז הבנים בין הילדים שנהרגו ויסביר מדוע מספר הבנות הפלשתיניות שואף לאפס???
כל חברה נורמלית מחפשת דרכים לשמור על ילדיה, אבל לא החברה הפלשתינית.

http://seconddraft.org/streaming/pallywood.wmv

דבר שחשוב לדעת:

http://stage.co.il/Stories/537228429

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-10-2005, 19:19
  zokri_segal zokri_segal אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 23.04.05
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Shay3434 שמתחילה ב "סליחה אבל אני פשוט חייב: גם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Shay3434
סליחה אבל אני פשוט חייב:

גם גרמניה הנאצית הייתה גזענית כלפי עם טיפש (היהודים) ש(לטענתם) רצה להשתלט לה על המדינה ולהוריד מכבודה...
כשאתה קורא להרוג כמה שיותר ילדים פלסטינים, אני לא רואה אותך כאדם טוב יותר מאלה שקראו להרוג יהודים.
(ציטוט שלך: )
אני גם כן מאמין שזאת ארץ היהודים והיהודים- מקומם פה. אני גם חושב שהפלסטינאים נוהגים בצורה בלתי נסבלת ושצריך לפעול בכוח כדי להפסיק אותה- אבל יש הבדל בין ימני לבין גזען.

אמרת פה לטענתם של גרמניה הנאצית נכון?-מכאן שזה לא אמת
ולא ראיתי שהיהודים (לפני השואה) מנסים להרוג גרמנים או לפגוע בהם פיזית אז אל תזבל לי בשכל על השואה כי אין מה להשוות, עם כבוש עם כבוש, הדרך זה לא טרור נקודה!

נערך לאחרונה ע"י zokri_segal בתאריך 05-10-2005 בשעה 19:24.
ישן 05-10-2005, 20:26
  zokri_segal zokri_segal אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 23.04.05
אני מודה שיש קומץ
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Shay3434 שמתחילה ב "מסכים איתך. הדרך זה לא..."

אבל אני מדגיש קומץ של ערבים שאוהבים את א"י ורוצים שקט ושלווה (חס ושלום לא מאחל להם מוות אם ככה אתה חושב שהתכוונתי) אבל תסלח לי על המשפט הזה אבל א"י לעם היהודי.
אבל מצד שני אתם חושבים שהילדים האלו "שמשחקים כדורגל" ליד גדר ההפרדה באמת משחקים כדורגל חבל שאתם כאלו תמימים הילדים האלו חונכו להרוג אותנו, בקוראן כתוב להרוג אותנו אז אל תגיד לי שיש ילדים שאוהבים אותנו ורוצים לחיות איתנו בשלום כי הם לא ואני מציע לך ללכת לאמא ערבייה-ישראלית ולשאול אותה מה הדבר הכי קדוש שהילד שלה יכול לעשות ומה שהיא תענה לך כבר יגיד הכל

נערך לאחרונה ע"י zokri_segal בתאריך 05-10-2005 בשעה 20:31.
ישן 07-10-2005, 03:18
  האור מציון!! האור מציון!! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
אחי חידשת לי!! אתה פשוט תותח!!
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Shay3434 שמתחילה ב "סליחה אבל אני פשוט חייב: גם..."

לא לימדו אותי בבית ספר שיהודים היו עולים לאוטובוס גרמני ומתפוצצים בו.
לא לימדו אותי שיהודי רצח משפחה שלמה מלבד ההאבא. ובלי רחמים ירה באישה בהריון (בבטנה) ובילדה בת שנתיים שישבה על כיסא לתינוקות ברכב. אמא ו-4 בנות.! (משפ' חטואל).
יטיפש , מטומטם , עילג , אוהב ערבים ועוכר ישראל. היהודים קידמו את גרמניה ואירופה כולה.
בכלכלה , בתעשייה , בטכנולוגיה , ברפואה ועוד'.
איזה פלשתיני מזדיין מקדם את כלכלת ישראל?
הגרמנים היו גזענים מקנאה. מי שרוצה לרצוח אותי למה שאני לא אהיה "גזען" כלפיו?
אבל הם לא הצליחו. עדיין נשארנו עם הסגולה !
ישן 07-10-2005, 16:08
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי האור מציון!! שמתחילה ב "אחי חידשת לי!! אתה פשוט תותח!!"

רואים שאתה לא מבין כלום. זה בכלל לא מה שאמרתי.

תנסה להבין את הרעיון של כל הטקסט ושל ההקשר שבין השרות לפני שאתה כותב דברי בורות וקללות מטופשות.

אני לא אמרתי שהיהודים לא תרמו לגרמניה. גם לא אמרתי שהם עשו משהו שפגע בעם הגרמני (להפך!!!) - אבל מה לעשות, עובדה שהנאצים ראו ביהודים כגורם מפריע וניסו לחסל אותם בצורה אכזרית, למרות שהיהודים לא עשו להם כלום.
אז אתה רוצה להיות כמוהם ולהרוג ילדים פלסטינים שלא עשו לך כלום? (אני יודע שרובם לא טלית שכולה תכלת.. בכלל לא. אבל אני בטוח שיש חלק קטן ששוחר שלום.)
end_game אמר: "למי אכפת כמה ילדים ערבים נפגעים. ככל שיהיו יותר, יותר טוב" וזו גזענות לשמה. בדיוק כמו הגזענות שהייתה במשך כל ההיסטוריה כלפי העם היהודי.
ותשקול את המילים שלך. אתה לא מכיר אותי והקללות שלך לא נכונות, לא עושות רושם ורק מעידות על היותך בן אדם קטן ועלוב.

הירוק בכל זאת עולה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:19

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר