לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2005, 21:18
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
אז זה כבר מסובך......
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי B=M=X שמתחילה ב "אני 13 היא 14"

אם הייתם בני 16 - 17 ההיתי אומר לך שבגילאיים כאלה הפרש גילאיים של שנה-שנה וחצי זה לא משהו רציני.......
אבל אתם בחטיבה עכשיו אם אני לא טועה..... ואני יודע שיש לחץ חברתי........ ועכשיו אל תגידו לי כולם שללחץ חברתי אין שום קשר....... כי אני בטוח שהילדה הזו לא תרצה שירדו אליה שיש לה חבר יותר קטן ממנה (ויש כאלה)......
אבל אם נדלקת.... אבל רק נדלקת....... כלומר לא התאהבת ואתה חושב שזה יעבור עוד שבוע שבועיים אני הייתי עוזב את זה.......
אבל אם אתה אוהב אותה... תגיד לה....... ומקסימום תלא יקרה כלום, תסכמו להשאיר את זה ביניכם..... אבל אני רוצה להזהיא אותך כדי שאחר כך לא תגיד שלא הזהרתי.....
אם תגיד לה שאתה אוהב אותה ולא יקרה כלום..... יש מצב שהידידות לא תחזור להיות כמו שהייתה (וזה מניסיון אישי)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-10-2005, 22:07
צלמית המשתמש של אליאור15
  אליאור15 אליאור15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אליאור15 שלח הודעה דרך MSN אל אליאור15
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי B=M=X שמתחילה ב "יש לי בעיה עם ידידה"

אני במקומך הייתי מחכה עם זה עוד כמה זמן (כמו שאמר פלייבוי) ותראה אם זו אהבה אמיתית, או רק זמנית, אבל אם אתה יודע- בליבך, שזאת אהבה אמיתית לך על זה, על אהבה אמיתית אסור לאף אחד לוותר...!

נ.ב.
אפילו אם היא תדחה אתך זה לא סוף העולם, תתנחם שיש לאנשים רבים מאוד בעולם צרות יותר גדולות משלך-מינוס ענקי בבנק, איום על חייהם, חבר שהרג ועכשיו הם לא מפסיקים לבכות... יש אינסוף דוגמאות, אם היא תדחה אותך, תמיד תבוא אחרת...

אני זוכר אחת שענתה לי במשפט שעד היום אני זוכר אותו-"יש הרבה דגות בים, אם הייתי אומרת דגים זה היה נשמע לא טוב", המשפט הזה תמיד מצחיק אותי ברגעים קשים ומרומם את רוחי, מקווה שגם את רוחך...

אליאור.

ישן 04-10-2005, 18:06
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בקשר לצל"ש
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי אליאור15 שמתחילה ב "[font=Book..."

אין יותר מידי קשר לזמן שאתה נרשמת לפרש או לזמן שנכנסת למה שבלב זה יותר תלוי בנכונות לעזור ולתרום ולכן גם לא קשור לכמות ההודעות שלך
כמו שנאמר פה אנשים לא כותבים ועוזרים ונעזרים פה בשביל לקבל צל"ש או כל צופר אחר אלא בשביל הכיף ובשביל הרגשה טובה והצל"ש ושאר הדרגות והצופרים הם הערכה שלנו כלפיהם מה שנקרא מקבלים את זה על הדרך אבל זאת לא המטרה
רק בשביל להבהיר

בקשר להודעה שלך פלייבוי, מה טיב היחסים ביניכם למה אתה חושב שהיא תצחק עלייך
גילאי 13 - 14 יכולים להיות קשים בעיקר בחברה כיוון שזה הגיל שמתחילים להתעניין במין השני (לפחות כך זה היה בזמני מקווה שזה עדיין היום ושזה התחיל יותר מידי מוקדם)
תן יותר פרטים ונוכל לעזור לך יותר

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר