לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-11-2004, 15:27
  lea10 lea10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
היית צריך למחוק את כל השאלה מזמן
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הברמן של הפורום שמתחילה ב "הנהלת פרש אינה עוסקת בזהות הגולשים"

האנונימיות של הגולשים היא חלק מהאינטרנט ופורומים למיניהם.
כפי שבשם המשתמש שלי משתמשים יותר מאדם אחד ואני רשאי לייפות את כוחו של מי שאני רוצה
כך רשאים גם בעלי עבר פלילי לעשות בפראש או ברוטר.ודי לחכימא.
האדון הנכבד שייקח חברת חקירות פרטית מכיסו ויוודא שאין בעלי רישומים פליליים ברוטר ובפראש.וכיו"ב.
זו חוצפה להפוך את הפורום למשרד לחקירות פרטיות חינמיות של מישהוא.
אם יש לכם שכל ישר תמחקו את כל ההשתלות כאן שאינן נוגעות לסקופים.
אין לכם כל צורך שרוטר יכתיב את התנהגותכם.
אני לא בודק מי באמת יש לו רישום פלילי בין הכותבים ברוטר או בפראש.זה לא מעניין אותי.
רוטר רוצה להיות לבד בפורומים פה בעברית.להמשיך למכור את התקליטורים ומוצרי הצריכה שלו.
הוא לא יוכל להעזר בי במכירותיו ללא עמלה שמנה.בדיוק כמו פראש.
אני אפרסם כאן וברוטר כמקודם.
אף גולש חינמי לא יכתיב לי את התנהגותי.
מי שלא מוצא חן בעיניו שישתה את הים בעזה.
את האשכול המיותר הזה היית צריך לנעול כבר אתמול או עכשיו לא מחר.
הייתם עושים מהשהוא יותר טוב בתחום הסקריפט של העריכה בעיצוב החדש שלכם
כשאני מנסה לערוך מחדש סקופ או חדשות העמוד מקבל רווחים מוגזמים כתוצאה מכך גורמים רציניים שמקבלים את הקישור בשפות זרות בחו"ל רואים עמוד קצת מבורדק.
ותמיד אני מתחיל מפראש בגלל צורת העימוד הקלה יותר מרוטר.

נערך לאחרונה ע"י lea10 בתאריך 26-11-2004 בשעה 15:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-11-2004, 17:20
צלמית המשתמש של ירושלמי אחד
  ירושלמי אחד ירושלמי אחד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.02
שלח הודעה דרך ICQ אל ירושלמי אחד
אכן סגנון כתיבה של גולשי רוטר
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי lea10 שמתחילה ב "היית צריך למחוק את כל השאלה מזמן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי lea10
האנונימיות של הגולשים היא חלק מהאינטרנט ופורומים למיניהם.
כפי שבשם המשתמש שלי משתמשים יותר מאדם אחד ואני רשאי לייפות את כוחו של מי שאני רוצה
כך רשאים גם בעלי עבר פלילי לעשות בפראש או ברוטר.ודי לחכימא.
האדון הנכבד שייקח חברת חקירות פרטית מכיסו ויוודא שאין בעלי רישומים פליליים ברוטר ובפראש.וכיו"ב.
זו חוצפה להפוך את הפורום למשרד לחקירות פרטיות חינמיות של מישהוא.
אם יש לכם שכל ישר תמחקו את כל ההשתלות כאן שאינן נוגעות לסקופים.
אין לכם כל צורך שרוטר יכתיב את התנהגותכם.
אני לא בודק מי באמת יש לו רישום פלילי בין הכותבים ברוטר או בפראש.זה לא מעניין אותי.
רוטר רוצה להיות לבד בפורומים פה בעברית.להמשיך למכור את התקליטורים ומוצרי הצריכה שלו.
הוא לא יוכל להעזר בי במכירותיו ללא עמלה שמנה.בדיוק כמו פראש.
אני אפרסם כאן וברוטר כמקודם.
אף גולש חינמי לא יכתיב לי את התנהגותי.
מי שלא מוצא חן בעיניו שישתה את הים בעזה.
את האשכול המיותר הזה היית צריך לנעול כבר אתמול או עכשיו לא מחר.
הייתם עושים מהשהוא יותר טוב בתחום הסקריפט של העריכה בעיצוב החדש שלכם
כשאני מנסה לערוך מחדש סקופ או חדשות העמוד מקבל רווחים מוגזמים כתוצאה מכך גורמים רציניים שמקבלים את הקישור בשפות זרות בחו"ל רואים עמוד קצת מבורדק.
ותמיד אני מתחיל מפראש בגלל צורת העימוד הקלה יותר מרוטר.

ישן 28-11-2004, 00:12
  בני סלע בני סלע אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.04
תודה למנהל שאיפשר לי להגיב באשכול הזה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי lea10 שמתחילה ב "היית צריך למחוק את כל השאלה מזמן"

עכ"פ - לדעתי אכן ראוי שתהיה הפרדה מוחלטת בין אישיותו האמיתית של הכותב ובין אישיותו הוירטואלית.
מה זה צריך להפריע למישהו מה הכותב עושה או עשה בחייו הפרטיים?
מה זה משנה אם אני כותב מתוך המשרד שלי , הבית שלי או בית הסוהר?
ההתייחסות צריכה להיות לגופם של דברים ולא לגופו של הכותב , ולכן , בהחלט יש מקום לתת לי , ולעוד פושעים מורשעים לכתוב כאוות נפשם.
אין זה גורע כמובן מזכותם של מי שאינם רוצים להתחבר (, וירטואלית אמנם) עם חבורת פושעים - לנטוש את הפורום ולעבור לפורום אחר.
זהו שיקולם הבלעדי של מנהלי הפורום להחליט - האם רצונם בפורום סופר פלורליסיטי (אבל עם סכנה להיהפך לעיר מקלט) , או בפורום טיפ טיפה שמרני (עם אפשרות לבעלי המצפון הרגיש להישאר)

ישן 26-11-2004, 15:10
  Spinoza Spinoza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.02
רוטר עשה מעשה שלא ייעשה, ועוד באמצעות הניק "גמא"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עמיחי שמתחילה ב "בקשת הבהרה ממנהלי פרש"

אני חושב שהפרשה הזו מעידה יותר מכל על אופיו הבעייתי. כזו שמחה מרושעת לאיד בתוספת של התגרות ילדותית לא ראיתי מימי אצל אדם מבוגר. אבל זה לא מפתיע אותי.
חתול רחוב ואורן מצליח לוי הם פרסונות שונות לחלוטין מבחינתי. אני מאמין שאם בית המשפט הרשיע את לוי וקבע שהוא נוכל, אז הוא אשם והעונש מגיע לו. אני מקווה שהוא מבין זאת. אבל חתול רחוב, גם אם אני לא מסכים איתו בדרך כלל וגם אם אני לא תמיד חותם על הסגנון, עושה עלי רושם אדם חביב וטוב. לא איכפת לי מה הוא עושה או מה עשה בחייו הפרטיים. מעבר לשמחה המרושעת לאיד, גמא-ניצן אור-רוטר עבר על החוק הלא כתוב של הפורומים: לא חושפים זהותו של אדם, אלא אם הסכים לכך. אילו הייתי חבר בפורום רוטר, הייתי ממהר לעזוב אותו משום שלא הייתי סומך שהבעלים שלו יכבד את פרטיותי.
ואת השאלות הבאות אני מפנה לגולשי רוטר:
בהנחה שהוא יכול, טכנית, להיכנס לתיבות פרטיות שלכם, אתם לא חוששים שאדם כזה שלא מכבד פרטיות ינצל את האפשרות הזו?
אם (אני לא יודע אם זה אפשרי, טכנית) הוא יכול לגלות מי אתם באמצעות כתובת ה-IP, או לפחות לדעת כמה פרטים בסיסיים עליכם, אתם לא חוששים שאם תעצבנו אותו הוא "יחשוף" אתכם?

בעקבות ההתנהגות הילדותית והמרושעת של רוטר, הייתי שוקל שנית אם ברצוני לכתוב בפורום שלו. לשמחתי, אני כותב כאן, במקום שבו אני מאמין שמתייחסים בכבוד לבני אדם, שומרים על החוק, ומכבדים את הפרטיות של כל אחד ואחד.

אז לשאלתך עמיחי, זה לא חשוב בכלל אם אורן מצליח לוי הוא חתול רחוב. זה לא חשוב.

ישן 26-11-2004, 16:15
  lea10 lea10 אינו מחובר  

תיקון קטן אבל חשוב - הוא נכנס לתיבות דואר פרטיות
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Spinoza שמתחילה ב "רוטר עשה מעשה שלא ייעשה, ועוד באמצעות הניק "גמא""

לפני זמן מה איים עלי גולש שהוא מפקח אצלו.
כבוד הרב ישיעהו רוטר שליט"א שהוא הבעלים הפרטי של האתר שלו הפתיע אותי ובדואר פרטי אמר לי כי קרא את חילופי הדברים ביני למאיים בדואר הפרטי.הוא חידש לי כי הגולש המאיים שהוא מפקח או מהשהוא דומה אצלו בפורום משרת כקצין במשטרה ביאחב"ל ותקופה ארוכה סיפק לו חומר..הוא אמר כי אם אני אתלונן לא יחקרו אלא יסגרו את הכל.
הוא צדק - התלוננתי.הודיעו לי כי לא יחקרו.
כבוד הרב ישעיהו רוטר שליט"א מתברר כי צדק.
לי נראה די מוזר שהוא קורא חילופי דברים בדואר פרטי - זו עובדה.
אבל זה אתר שלו.ו"שוטר" שלו.זו זכותו.
כך שהוא לא יכול לקרוא - הוא קורא.
פראש מבחינת החזקה שלהם באתר זהים בפוטנציאל.
אם יש לך דבר חשוב באמת - תברר אותו בדרכים מקובלות ומוכרות .
דואר פרטי חינמי של אתר זה לא המקום.
תחפש את התקנון של רוטר או פראש - תבין בדיוק מה אני אומר.
זו לא תיבת דואר בתשלום בסניף המקומי.
בית משפט ישראלי כבר קבע שאין פרטיות בפורום בפס"ד מסויים.
תרצה ייעוץ בעניין או בפס"ד תמצא אותו ללא תשלום באינטרנט.
אצלי מכאן כבר צריך לשלם...

לגבי כתובות IP
כן .בוודאי.הוא יכול ויש לו את האמצעים החוקיים לגלות כתובת IP .אם הוא צריך...
זה האבא של שי רוטר הזכור לטוב... לבעלי הזכרון הקצר...

נערך לאחרונה ע"י lea10 בתאריך 26-11-2004 בשעה 16:40.
ישן 26-11-2004, 16:39
  Spinoza Spinoza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.02
אני לא מופתע, ועדיין המום
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי lea10 שמתחילה ב "תיקון קטן אבל חשוב - הוא נכנס לתיבות דואר פרטיות"

לקחתי לתשומת לבי את האזהרה, תודה רבה! אבל אני חייב להודות שיש לי אמון רב במנהלי האתר הזה גם אם חלקם מנסים למרר לי את החיים הוירטואלים בכל הזדמנות (כן, מרן ori, הכוונה אליך ). הנורמות שלהם תקינות יותר, הם הוכיחו זאת לא פעם, ואני רק מקווה שהאנשים הטובים שעדיין לא נטשו את רוטר יצטרפו אלינו ויעשירו את הפורום.
רוטר פרסם הודעה היום שבה הוא "גאה בדמוקרטיה" שלו אגב פרשת מזרחי. לא ידעתי אם לצחוק או לבכות. מילא הוא טועה: במעריב הופיעו גם גינויים להדחה, ואמצעי התקשורת האחרים היו גם גילויי תמיכה, כך שהטיעון שלו שרק אצלו יש פלורליזם - פתטי. אבל דמוקרטיה? אצלו?? הדמוקרטיה שלו מזכירה את זו שהיתה ברפובליקה הדמוקרטית של גרמניה (הלא היא מזרח גרמניה, שלמי שלא יודע היתה דמוקרטית בערך כמו צפון קוריאה).

ראיתי שהוספת משהו בעריכה. אתה מתכוון שזה האבא של נעם רוטר. לא? ואגב, יש לך ספק שאחרי ההודעות האלה שלך הוא יחסום אותך או ימחק אותך מרשימת המשתתפים?

נערך לאחרונה ע"י Spinoza בתאריך 26-11-2004 בשעה 16:41.
ישן 26-11-2004, 17:03
  lea10 lea10 אינו מחובר  

הוא אתר פרט ויכול לקרוא לעצמו איך שהוא רוצה
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Spinoza שמתחילה ב "אני לא מופתע, ועדיין המום"

גם הפורום של הסינאט האמריקני.אז אמר אז מה...
יש לו את הקומבינות שלו ואת המדיניות שלו.
למשל אסור לומר מתנחבלים.גם מכון דמוקרטי להנחלת הלשון.

אבל בתחום חדשות הוא יודע לשחק בחדשות כשזה לא נוח להשקפתו הפרטית הלגיטימית
דוגמא פשוטה מיידית

לפני כשנה הבאתי חדשות בעניין ג'סיקה לינץ'
כאן תיעדתי איך משחקי הסטטיסטיקה שלו משתקפים על אותה ידיעה בפראש וברוטר
Statistics Game on Jessica Lynch in Rotter.net Israeli Orthodox Site - (9/11/03)

במקרה זה או אחר כשהבאתי חדשות בעניין סקס או מהשהוא דומה והחדשות שהיו גם בכל העתונות בארה"ב אמר לי שה"ידיעה יצאה לגלות..." אמיתי. חשבתי רק בני ישראל יוצאים לגלות...

וזו ידיעה שהביאה גם אתר שנעלם מהרשת של סקנדל בגבעת הקפיטול.זה פשוט לא התאים לטעמו.לגיטימי.זה האתר שלו.נקודה.
http://www.4law.co.il/sen1.jpg
http://www.4law.co.il/sen1.htm
ישן 27-11-2004, 10:22
  NOTA NOTA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.01
לי היה ברור כי האדון רוטר טיפוס מפוקפק
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Spinoza שמתחילה ב "אני לא מופתע, ועדיין המום"

(למען הגילוי הנאות, מדובר בדברים שקרו לפני שהוקם "פרש" והרבה לפני שלקחתי על עצמי ניהול פורום בו - ללא תשלום כמובן)
מעבר לשמועות שרצו באותו פורום (רוטר) תקופה ארוכה, כתב שם בחור בשם "אחד מהחבר'ה" אשר לעיתים לא רחוקות התווכח איתי על נושאי דת ומדינה.
לאחר דיון מסוים, ולאחר שעשה את הבלתי יאומן = הזדהה כחרדי (מה שתמיד ציין והיה ידוע לכולם) והעביר ביקורת על עניינים חשוכים ולא ראויים בקרב קהילתו הוא, פצח "כבוד הרב" (בכינויו הידוע לכל) במתקפה על אותו בחור, תוך טענה כי מדובר במתחזה שכל כוונתו להכפיס את צאן קדושים.
לאחר רוב דין ודברים, הטחת האשמות שהעליבה קשות את אותו בחור, טענות כלפיו שהוא שבאבניק וכיוב', התערב איתו האדון רוטר, בריש גלי, על סכום מכובד (למעלה מ1000 שקלים), כי הוא ("אחד מהחבר'ה") מתחזה מפוקפק ולא בחור חרדי נורמטיבי.
במהרה התברר מעל לכל ספק כי הבחור אינו מתחזה. אנשים המכירים אישית את רוטר ואת אותו בחור אישרו את המדובר וידיעות בנושא טיפטפו לפורום (אלו שלא נמחקו ביד נעלמה...). למרות פניות חוזרות ונשנות התעלם לפתע רוטר הנלהב מהאשכולות בנושא וסירב לשלם את חובו לכותב שהשמיץ (וגם פירסם בשמו).

כתוצאה מאותה התרחשות עלתה רמת הגועל שלי מרוטר לרמות חדשות ובמהרה הפסקתי לכתוב בו ומלבד מקרים נדירים ביותר עיני לא שזפה את המתרחש בו. באותם ימים הוקם "פרש" וסיפק את האכסנייה הראויה לכותבים שאינם רוצים להשתתף בפורום בבעלותו של נוכל מוכח.

מובן לי מדוע חשוב לרוטר לחפש נוכלים אצל הקונקורנציה, ולהצביע בשמחה רבה על מה שהוא רואה כקיסם בשיני הזולת, כאשר קורה (קורה? בול עץ!) בין עיניו הוא.
לא ברור לי - לעומת זאת - מדוע רוב הכותבים שם, היודעים היטב עם מי יש להם עסק, ממשיכים לשתף פעולה עם עסק כלכלי המפרנס רמאי, אבל ברור לחלוטין מדוע הכותבים כאן נותנים אמון במערכת הדמוקרטית המקומית, עם או בלי הרשעות של כותבים מהשורה.

עד כאן התנסותי ודעתי הנובעת, כאדם פרטי שמעולם לא הורשע בדין.

נערך לאחרונה ע"י NOTA בתאריך 27-11-2004 בשעה 10:25.
ישן 26-11-2004, 20:52
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
לינוקס תכתובת מעניינת, להלן נקודת המבט שלי

בהמשך למה שכתב boazgu, מי שלא הפנים שכל ביט שזז מהמחשב שלו אל האינטרנט נמצא בפוטנציאל צפייה מצד שלישי - בור.

לגבי גולשים בפרש: אני חושב שכל גולש צריך לספק למנהלי האתר תעודת יושר לפני שיונפק לו שם משתמש. זה לגבי משתמשים חדשים. לגבי הקיימים, באופן הדרגתי ייחסמו בפניהם אפשרויות הפתוחות באופן חופשי בפורום כאשר בעוד כחצי שנה - שנה תהיה חסימה מלאה עד שימציאו תעודות יושר.

סתאםםםםם!

מה זה פה? פורום חקירות ובילוש?

אני מודע לעניין שבבסיס הסיפור, אבל האין עניין הזה קצת חורג מגבולות הפורום? אחרי הכל, זה לא אונגי שבא לשתף אותנו בסיפורים בלעדיים מאולמות בתי המשפט וחדרי המעצר..

אם היה מדובר על סוכן שב"כ בפורום, זה היה יותר מעניין גולשי הפורום, שדרך אגב, מי שחושב שאין אפשרות שגולשים כאן קבוע כל יום בשבוע כמה וכמה חוקרים מהמשטרה / צבא / שרותי הבטחון, מתוקף תפקידם או מעניין אישי, פשוט צר אופקים.

אז קחו את האפשרות בחשבון ואז זה כבר לא משנה איך קוראים לאותם האנשים. כולם פוטנציאל. והם ממש לא חייבים לכתוב, והם ממש לא חייבים להיות רשומים..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.manaszk.it.pl/zarty/big-brother.jpg]

שבת שלום

ישן 26-11-2004, 23:42
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
צל"ש לאתר "פרש"

ברצוני להביע הערכתי הרבה לבעליו הצעירים של האתר ולמנהליו, על האיפוק והדרך הבוגרת שבה הם מגיבים לפרובוקציות שמועלות מעת לעת באתר "רוטר". ההמנעות מתגובה ומהיגררות להפרכת השמצות ולהפרחת השמצות נגדיות, כאשר ב"רוטר" נזקקים מעת לעת, מסיבות הידועות רק להם..., להכתמת "פרש", היא לכבודו של האתר, שהצליח תוך תקופה לא ארוכה להפוך לאתר פורומים פופולרי מאד.
הבמה החופשית שנותן "פרש" לגולשיו, כולל אורך הרוח לדרכי ביטוי פרובוקטיביים ומשתלחים מהסוג המקובל על חתול רחוב ואחרים (ושלא כל כך מקובלים בעיני...), הם המחשה רצופה וראויה לחיקוי לבמה חופשית ופתוחה שאמורה להיות נשמת אפו של האינטרנט.
(אין לפרש דברי כהסכמה לחופש ביזוי - שמנוגד גם לכללי הפורום.)

באשר לגזר הדין של ראשי העמותה הפיקטיבית ש"התרימה" עבור המוסלמים בקוסובו. נראה לי שהנוכלים בהחלט ראויים לעונש על תרגיל העוקץ שלהם, עם זאת נראה לי שהעונש שנפסק להם, הוא מחמיר בהשוואה לגזרי דין אחרים, ובמיוחד כאשר ידוע, שישנן עמותות גדולות ומפורסמות, שמתרימות מיליונים רבים, שרק אחוז זניח מתוכם מגיע באמת ליעד שלשמו נאספו, כאשר לגבי עמותות כאלו, שרחוקות ממילוי יעודן, לא רק שלא פותחים בחקירות, אלא שהן מקבלות חשיפות חיוביות ובמה חופשית ואוהדת בתקשורת.

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:15

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר