לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2005, 11:44
  האור מציון!! האור מציון!! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
הוא לא הסביר את עצמו נכון..
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "שנייה אחת משהו כאן לא ברור .."

את היום סיירות הוא עושה בינואר.
אם הוא עובר למטכ"ל/שלדג אז יש לו גיבוש באפריל , כמו לכולם.
הוא מתגיס במרץ ולגיבוש באפריל הוא יוצא כחייל. בגלל שאת הגיבוש הוא יעשה כחייל ( בשונה משאר המתגבשים שיהיו שמניסטים לפני בגרויות) הוא ויתר על גיבושוני המשך כגון : 669 , חובלים וצוללות. גם לצנחנים/דובדבן הוא לא יוכל להתמיין. מדוע הוא ויתר ? כי הוא כבר חייל. אם הוא יעבור גיבוש מטכ"ל/שלדג אז הוא יתגייס ביולי-אוג' או נוב (תלוי לאן הוא יעבור) אם לא אז הוא יחזור לחטיבה שאליה התגייס במרץ.
לפותח האשכול - 1. אל תדאג. ברוב המקרים אתה לא אמור לפספס גיבוש יחטיות. אתה יכול להתמיין לפלס"ר ואז לצאת לגיבוש באפריל. השאלה היא ( ופה U-367 יוכל לעזור ) האם תצטרך לחתום ויתור על הסיירת. אני מכיר מישהו ( לא באופן אישי ) שהתקבל לסיירת גבעתי , יצא לגיבוש שייטת ועבר.
2. מדוע דחית את היום סיירות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-10-2005, 19:12
  Red-devil Red-devil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי האור מציון!! שמתחילה ב "לא.."

אני עברתי את המסלול הזה בדיוק וגם כל החבר'ה שלי מהיום סיירות, אז אני יכול להגיד לך איך זה ברוב הגדודים.

בגבעתי הם היו צריכים לחתום ויתור על גיבוש מטכ"ל במידה והם עוברים לאחת היחט"יות. היה לי חבר שעבר איתי יום סיירות לגיבוש מטכ"ל והוא לא הגיע לגיבוש, בגלל שהוא עבר לפלחה"ן והכריחו אותו לחתום ויתור.
בגולני הם עשו את גיבוש היחטיות ואחר כך יצאו לגיבוש מטכ"ל.
בתותחנים הכריחו אותם לחתום ויתור, אחד מהאנשים שהיו איתי ביום סיירות ויתר ללכת לגיבוש מיתר והלך לגיבוש מטכ"ל (בידיעה שאם הוא לא עובר הוא מגיע לגדודים של תותחנים). הוא עבר אם זה מעניין מישהו.

בכל הגדודים חוץ מהנדסה למעשה, גיבוש היחטיות התקיים לפני גיבוש מטכל\שלדג. בגלל זה היתה להם דילמה, אבל מי שבאמת רוצה מטכל\שלדג וזה החלום שלו, אני מאמין שלא יעשו לו הרבה בעיות.

בהנדסה המצב הוא הטוב ביותר, כי הגיבוש של יהל"מ מתקיים חודש לאחר הגיוס, שבוע לאחר גיבוש מטכל\שלדג. במידה ולא עברת אותו, יש לך הזדמנות להגיע ליהל"מ.

חשוב לציין שכל זה נכון לגיבוש מרץ. אני לא יודע אם ישנו את השיטה ואולי הנדסה יעשו את הגיבוש מעכשיו שבועיים לאחר הגיוס, או ששאר היחטיות בגדודים יחליטו לדחות את הגיבושים שלהם לאחר הגיבוש המרכזי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר