לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2005, 22:30
  hakavkazi hakavkazi אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 13.09.05
"נוהל שכן"

דבר נפל היום במדינת ישראל בכלל ובמערכת הצבאית בפרט.

שופטי בג"צ בראשות שופט ביץ המשפט העליון אהרון ברק החליט כי השימוש של צה"ל ב"נוהל שכן" אינו חוקי.

"נוהל שכן"-מצב בו משתמשים לוחמי צה"ל בעת ביצוע מעצרים וכדומה...באזרח באותו המקום בו מתבצעת הפעילות,אותו אזרח מורה על יידי צה"ל להיכנס לבית מסויים ולבדוק האם נמצא שם מבוקש או בכלל האם מישהו נמצא בבית,וזאת כדי להגן על חיילי צה"ל,שהרי זהו אזרח פלסטייני שנכנס לבית של פלסטיני אחר לא יפתח לעברו באש,אך אם חייל צה"ל יתקרב לבית שיש השערה כי בבית נמצא המחבל,סבירות גבוהה לכך שתיפתח אש חיה לעבר כוחות צה"ל.

בג"צ בהחלטתו היום גורם לכך שחיי לוחמי צבא ההגנה לישראל,אותם הלוחמים ששומרים על התחת שלהם ושלנו יסכנו את חייהם בכדי לעצור איזה מבוקש שמבקש רק לפתוח באש חיה על הכוחות ולפגוע בכמה שיותר.

יש לומר,כי לא נעשה שימוש ציני ב"נוהל שכן",ההפך הוא הגמור.

צה"ל נחשב לצבא הכי מוסרי בעולם,ואין כדוגמתו בעולם,ראיה לכך צבא ארה"ב/בריטניה/צרפת ומה שהן עושות בעיראק בלוחמה בשטח בנוי,פשוט מרססים שם את האזרחים ללא הבחנה!

צה"ל מוכיח לאורך כל השנים את המוסריות הגבוהה הטמונה בו כאשר הוא נלחם בשטח בנוי באחוזי הצלחה גבוהים למעט פשלות לעיתים נדירות.

"נוהל שכן" גרם לכך שחיי לוחמי צה"ל לא יהיו להפקר.

הלוחמים שעושים עבודת קודש בכדי לשרת את המדינה הזאת והם עושים את זה על הצד הטוב ביותר...!

"נוהל שכן" עוזר לחיילי צה"ל במשימותם,שוב ללא כל שימוש ציני,וזה נעשה רק למטרות בטיחות ושמירה על חיילי הלוחמים במידת האפשר.

שיילך כבוד השופט אהרון ברק וחבריו לעצור מבוקשים,נראה מה ייצא מזה...שיילך כבוד השופט אהרון ברק למשפחה של חייל שנהרג בעת מעצר מבוקשים ויספר לה שהוא ממש בידיו גרם לכך שחיילי לוחמי צבא ההגנה לישראל יהיו להפקר...!!!

כעת צה"ל ייאלץ להתמודד עם מציאות חדשה,עם תנאים אחרים בו כנראה יצטרכו הלוחמים להפעיל יותר כוח,לסכן את חייהם ממה שהיה גם ככה עד עכשיו...!

תן לי להגיד לך כבוד השופט ברק כמה דברים:אתה יושב שם למעלה וקובע החלטות,הלוחמים מסמכנים את חייהם למענך,בכדי לעצור מבוקש שאולי יספק קצת מודיעין או כל פיסת מידע על פיגוע שמתקרב,או על איזה מחרטה לייצור קסאמים...

כבוד השופט ברק,אתה מדבר על צדק...?

יש צדק בכך שאני הולך בפחד במדינה שלי?

כבוד השופט ברק,האם יש צדק בכך שחייל ייהרג בגלל איזה מעצר של איזה מבוקש שמבקש רק להחריב את המדינה הזאת!?

כבוד השופט ברק,אחרי ההחלטה הקודמת שלך בעניין גדר ההפרדה,לפיו חלק מגדר ההפרדה יפורק,כעת אתה בא ומחליט החלטה נוספת יחד עם חברייך השופטים.

כבוד השופט ברק,בעוד מספר חדושים גם אני אהיה לוחם,גם אני אבצע מעצרים,כמו כל לוחם אחר,גם אני אסכן את חיי,כמו כל לוחם אחר...כבוד השופט ברק,אם יש צדק שיופיע מיד! אם יש צדק תתפכח כמה שיותר מהר ותבין שאתה מסכן את אחייך היהודים...!
כבוד השופט ברק,תודה רבה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2005, 22:50
צלמית המשתמש של b.shlomi
  b.shlomi b.shlomi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
פיגוע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hakavkazi שמתחילה ב ""נוהל שכן""

מסכים איתך מדינה של יפה נפש,במיוחד בג"ץ השמלאנים המסריחים האלה למה לא שיתנו את המדינה
לערבים סתם ככה. נמאס מכל החבר'ה האלה שיושבים שם למעלה בבג"ץ במשרד הממוז שלהם ואין להם ערך לחיים של חייל מול ערבי הערבי לוקח בגדול.נמאססס צריך לעשות עצומה נגד השמלאנים האלה שמה שמחלקים את המדינה לכול דורש.
אני לא יודע אם אני רוצה לשרת בצבא שהמדינה שלו מפקירה את חיילו.
סתם משהו שראיתי לפני כמה זמן שמאוד מדאיג:
ישראל לא תגיע לגיל 100
http://news.walla.co.il/?w=//701205
פשוט הם חיים התוכנו והם יתרבו אלינו מה שאני טוען שצריך לעשות זה להקים להם ת'מדינה המסריחה שלהם ושלוח את כל הערבים ישראלים שחיים בגבולות הקו הירוק למעזה ולמדינה שלהם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:35

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר