לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2005, 23:07
צלמית המשתמש של Arziv
  Arziv Arziv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Arziv שלח הודעה דרך MSN אל Arziv
אתגר "שעון החול". (רעיון מקורי, שווה הצצה)

קובי (Koko) ידידי הציע רעיון מקורי , והחליט לשתף גם אותי בו - להגביל את התמונות שישתתפו באתגר בזמן צילומן, ולא בנושא.
אחרי שקמתם וחזרתם לשבת, כי כמובן שנפלתם מהכיסא מהרעיון המהפכני, נתחיל להסביר את הכללים הפשוטים.
חלון הזמן שהוקצב לצלם בו הוא בין 17:00 לבין 17:15, במשך יומיים שבו האתגר יתקיים.
נסו למצוא את האפשרויות הטמונות בשעת אחה"צ זו, אל תגבילו עצמכם לצילום בנושא ה"זמן" בלבד!
(לא חייבים לצלם את השמש שוקעת - השעה היא לא הנושא, היא ההגבלה)

אנו סומכים עליכם, חברינו לפורום, שתצלמו רק בחלון הזמן המיועד.
אנו לא נבדוק EXIF, אך אנא, היו נאמנים לעצמכם ולחבריכם, וצלמו בזמן.
מטרות האתגר הן כאלה:
מניעת העלאת צילומים סתמיים רק לשם השתתפות, הרי כל מי שיצלם בזמן הנתון יעשה זאת, מן הסתם, לצורך האתגר - וישקיע בצילום.
מניעת העלאת צילומים מהממים שזכו לתגובות טובות, וצפוי שהן אלה שיזכו עוד לפני שהתחיל האתגר - כל הצילומים חדשים ולא נראו קודם.
אתגר מהיר שיוסיף פלפל לפורום, לא נמרח על פני כמה שבועות, ותמיד יהיה אפשר להכריז על כזה בהתראה קצרה.
חשוב להדגיש - המטרה אינה לראות מי "השולף המהיר במערב" שהספיק לצלם בזמן הנתון, אלא מי הצליח להוציא את המקסימום בזמן הנתון וזיהה את הפוטנציאל הצילומי המירבי.
אין הגבלת נושא או ז'אנר - גם צילום סטודיו מתקבל, כל עוד צולם בפרק הזמן הזה. (אם זה מה שיעודד אותנו להשקיע בצילום סטודיו טוב, דיינו)

החוקים:

1) אשכול זה הוא אשכול המידע וההסברים - האשכול בו מפרסמים את הצילומים יפתח ביום ראשון (9.10) ב18:00 וינעל ביום שני (10.10) ב20:00 - לכן כל שאלה פרסמו פה, ועכשיו
2) כל משתתף רשאי להעלות תמונה אחת בלבד [לא לאשכול הזה - ראה סעיף 1].
3) על התמונה להיות בגודל מקסימלי של 800X600
4) את התמונה יש להעלות רק לאתר פרש. כל תמונה מלינק חיצוני תיפסל.
5) על התמונה להיות מצולמת בין 17:00 לבין 17:15 ביום ראשון ה-9.10 או ביום שני ה-10.10.
6) את התמונה אתם תצלמו, או שתתנו את הקרדיט לחבר קרוב, אח, הורה או אדם קרוב אליכם שצילם את התמונה.

אנחנו מקווים לשיתוף פעולה ממכם, המשתתפים, וממכם, המנהלים.

בהצלחה מרובה לכולנו

קובי (Koko) וזיו (Arziv)

נערך לאחרונה ע"י Arziv בתאריך 06-10-2005 בשעה 23:12.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-10-2005, 00:06
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
ממש עצוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Arziv שמתחילה ב "אתגר "שעון החול". (רעיון מקורי, שווה הצצה)"

שדווקא באתגר הראשון מהסוג המגניב הזה אני לא אוכל להשתתף, כי אני לא אספיק להעלות תמונה [אני לא בבית בכל השבוע הקרוב].
בפורום שלנו יש לא מעט חבר'ה שלומדים בפנימיות מלאות (וזה כולל בין השאר ישיבות וכדו', אולפנות, או מוסדות לעבריינים צעירים <כמו זה שלי>).
אם המתכונת הזו של האתגרים תמשיך [ואני לא מתכוונת לפספס את כולם, שמעתם?!], אני חושבת שכדאי למצוא דרך לאפשר ליותר חבר'ה להשתתף [או במילים אחרות: המדינה היא אני].
אז ככה: לצלם אין בעיה רק בראשון/שני בשעות האלו (לדעתי עדיף לתת אופציה של שלושה ימים שונים, אבל אפשר גם ככה), אבל למה לא לתת שבוע להעלאת התמונות, ככה שגם מי שהספיק לצלם אבל לא היתה לו גישה למחשב יוכל להעלות את התמונות? אם כבר סומכים אחד על השני בנוגע לשעת הצילום, למה לא לסמוך עלינו גם בנוגע ליום, ולנעול את שרשור האתגר רק שבוע לאחר שמסתיים הזמן לצילום? [מה אתם רוצים, מה? שאני אכרע על ברך?!]

הרעיון של אתגר-שעון-חול פעם ביום הוא סבבה [אם מודיעים עליו יום לפני, כדי לאפשר לכולנו לדעת עליו, גם מי שלא הספיק להיכנס בזמן לאינט], אבל עד שלא מסדרים את זה ככה, לפחות באתגרים הראשונים מהסוג הזה - תנו הארכה, כדי שגם אנחנו [אוקיי, אני!] נוכל להשתתף.

שלל נשיקות לכם, חביביי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:52

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר