לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2005, 22:16
צלמית המשתמש של Alpha Leader
  Alpha Leader Alpha Leader אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Alpha Leader
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי goosebumps שמתחילה ב "אותו מחיר טלפונים שונים"

אם חשוב לך הדור השלישי אז המכשירים היחידים שנשאר לדבר עליהם הם ה 6680 וה E1000

6680 - מערכת הפעלה סימביאן, שזה אומר אפשרות להתקנת תוכנות. לפי מה ששמעתי החסרון העיקרי בו הוא שהוא דיי איטי.

E1000(לי יש) - מסך מעולה, מהטובים בארץ, MP3, ווידיאו באיכות מצויינת(יותר מה6680), החסרון הגדול בו הוא הסוללה החלשה, תצטרך להטעין כל ערב. החסרון הזה הוא שמונע ממנו להיות ברשימה אחת עם ה 6680 ו הסמסונג 990. אני מרוצה לאללה מהמכשיר והסוללה החלשה לא מפריעה לי יותר מידי.

שניי המכשירים בגודל דומה, ומצלמה באיכות דומה. אמרו לי ששיחות ויידאו נראות טוב יותר ב E 1000.

אם אתה לא חייב דור שלישי אז שתדע שאורנג' מחייבת אותך בחבילת דור שלישי שעולה 19 שקל לחודש(לעסקי נראה לי זה שונה, לא בטוח) ואם לא תשתמש בה זה בעצם מוסיף 19 שקל לחודש לעלות של המכשיר. לדעתי החבילה והמכשירים שבאים איתה שווים את זה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-10-2005, 01:54
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
אחי אתה נורמלי?!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי goosebumps שמתחילה ב "אותו מחיר טלפונים שונים"

כאילו מה אתה שואל בכלל?! 6680 בלי לחשוב לא פעמיים אלא בלי לחשוב בכלל!

קודם כל זה נוקיה זה כבר יתרון

אחרי זה דור שלישי\מסך הכי גדול (רזולוציה וגודל) שקיים היום בשוק אמ פי 3 באיכות אחושילינג! מצלמה באיכות אחו אחו שילינג

והוא לא כ"כ ענק כאילו אפשר לחיות איתו אתה לא תמות ממנו לי יש 6230 וזה באמת מכשיר מהטובים בארץ אבל לא הייתי מתנגד ל6680! להפך ההיתי מתאבד בשבילו!

החיסרון היחיד בו(אולי זה ייראה לכם דפוק אבל לי היה Z1010 ויש בו גם את זה וזה חרא) החיסרון זה שהכרטיס זיכרון לא בבטריה כמו ב6230 אלא בצד זה חריץ בצד כזה שכל אחד שחושק לך בכרטיס יכול לקחת אותו בלי בעיות(ותאמין לי שלא חסרים היום אנשים שיחשקו בכרטיס.....מניסיון...)

בקיצר אחי אני ממליץ לך על....איזה ממליץ!מחייב אותךלקנות את 6680! סתם אח שלנו תעשה מה בראשלך אבלאם אתה לא לוקח את 6680 אז יש לך משו בראש.....

ישן 09-10-2005, 01:34
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
די אחי די יצאת מהתחת כבר!

מה באת לפה לריב עם אנשים? לרדת עם אנשים? אולי אתה שכנזי קמצן ולא נותן לאפאחד את הפלא שלך אבל למזלי אני לא שכנזי קמצן הומו טמבל אלא תריפולטאי גאה! ובגלל שאני נותן לכוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו ווולם את הפלא שלי אפילו אם אני לא מכיר אותו והוא סתם רוצה לראותותו אני נותן לו אז בימנו יש אנשים מניאקים שלוקחו לי כבר את הכרטס הבנת?הומו?הבנת?אני מכווה שכן למה עכשיו 2:35 בלילה ואין לי כוח לרשום שוב זה שאתה יותר דפוק משניצל זה בעיה שלך לא שלנו ולפתור אותה תלך לפסיכולוג או לפורום מה שבלב ושם תפרוק את מה שעל ליבך........לילה טוב אחי

ישן 09-10-2005, 17:44
צלמית המשתמש של Heterometrus
  משתמש זכר Heterometrus Heterometrus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.09.04
ברור ש 6680..

א) ל 6680 יש מצלמה קידמית (לשיחות וידאו) באיכות VGA.. (ועומת E1000, שלו יש רק CIF)
ב) ל 6680 יש מערכת הפעלה סימביאנית, שזה כבר פריוילגיה ענקית על מוטורולה..
ג) ל 6680 יש מצלמה של 1.3 מ"פ, ולמוטו יש 1.23.. (זה למי שרודף אחרי כל פיקסל)
ד) ה trans flash של מוטו מגיע רק ל 512..
ה) חיי הסוללה ארוכים יותר
ו) המקשים נוחים ולא מפוזרים מסביב למסך!!!
ז) לנוקיה יש מגן למצלמה.. לחבר שלי במוטו כבר נדפקה המצלמה..
ח) ה 6680 יותר קטן (טיפה..)
ט) העיצוב של הנוקיה יותר יפה..
י) זה נוקיה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(עשרת הדיברות, אה? חח.. טוב.. בלי טעויות מיותרות.. עדיף נוקיה.. לא סתם מכרו את ה E1000, 2 מכשירים ב 1400.. (מכיר של מוטו E389), ונוקיה עולה 2800.. יש לזה סיבה, ולדעתי מאוד מוצדקת)
ישן 09-10-2005, 17:57
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
לי יש V3 שחור

אני מאד מרוצה ממנו. הוא קצת רחב זה נכון - בגלל שיש לו מסך ענק ברזולוציה של 176X220. אתה לא ממש תרגיש את הרוחב כשתשים אותו בכיס. בנוסף ניתן לחבר אותו למחשב די בקלות ולהעביר אליו תמונות, וידאו וקבצי מוזיקה. אז נכון שהוא מוגבל בנפח הזכרון שלו (5MB) אבל איכות הסאונד בצילצולי MP3 מעולה והם בחינם ללא צורך לשלם הון ממש על כל צלצול שאתה מוריד. הגודל שלו כשהוא פתוח מאפשר לשוחח איתו בלי הצורך להעביר אותו הלוך וחזור בין הפה לאוזן אולם כשהוא סגור יש לו עובי של מצת ZIPPO. עומק הצבע של המסך שלו הוא 18 ביט (262144 צבעים) והוא מציג תמונות באיכות מרשימה. לרשימה מורחבת של התכונות שלו גש לכאן או לכאן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:52

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר