לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-10-2005, 09:31
צלמית המשתמש של in-A-coma
  משתמש זכר in-A-coma in-A-coma אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.03
שלח הודעה דרך MSN אל in-A-coma Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי MSR שמתחילה ב "רנה מאגריט הוא לא..."

רנה מגריט, כמו פול קלי, פיקאסו (בשלב הסוריאליסטי שלו) ,דאלי ואחרים - סוריאליסט,
הוא אפילו השתייך אל חוג הסוריאליסטים של אנדרה ברטון, האימפרסיוניזם סובב סביב הבעת
רעיון או מיצג שיש לו משמעות, ומאגריט אומר בדיוק להיפך, "הציור שלי הוא דימויים גלויים לעין
שאינם מסתירים דבר, הם מעוררים מסתורין, גם המסתורין הוא חסר משמעות, הוא אינו ניתן לידיעה."
יעני, אין לו ציורים עם אופי פוליטי וכד', כמו "דרך אל החופש" ו-"זמן עוצר מלכת",
לפי סדר,

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.abcgallery.com/M/magritte/magritte15.JPG]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.abcgallery.com/M/magritte/magritte21a.JPG]

אגב, הציטוט וחלק מהמידע לקוחים מאחד הספרים של taschen, סוריאליזם, ספר מומלץ, עם פירוט
נרחב של יוצרים כמו דאלי, מאגריט, פיקסו ועוד...
מקווה שזה עונה על השאלה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-10-2005, 12:16
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
תודה רבה על התגובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "It's all in your HAND"

הפתעתם, יש פה יותר תגובות משציפיתי להן

Retreyn - אכן יש לי בעיה עם האצבעות, שברתי את האצבעות כמה פעמים, בעיקר בקטטות או כדורסל, כך שהרפרנס שלי עקום...
סתם, אני מודע לזה, מחקתי ותיקנתי, אבל אני לא מצליח להגיע לתוצאה מוצלחת יותר, אז זה ישאר סוריאליסטי.

nimidb - תראה, תשמע, נגמרו לי הכדורים בחבילה שהרופא רשם לי, אז לקחתי מה שהיה, וזה גם היה בחושך, כך שבאמת אין לי מושג אילו כדורים לקחתי. עושה רושם שהם מוצלחים במיוחד. (אגב, אם אני לא טועה, היה מעורב פה גם בקבוק יין לבן, אבל אני לא זוכר בודאות )

oshi - תודה רבה על התגובה אני יודע שההצללות שלי לוקות בחסר. אם להודות, התכוונתי לצבוע את זה אחרת, אך למען האימון החלטתי להפוך את זה לרישום ולא לציור בצבע. (על אף שבשלב מסוים נפתח את זה עוד קצת ובטח נצייר את זה בשמן).

MSR - באמת לא שמתי לב לאצבע המשולשת, מעניין איך היא הגיעה לשם... בחיי שזה לא אני . כמו שאתה רואה, הצד הסוריאליסטי שלי דומיננטי מאד, (ולו רק משום שמה שאמור להיות ריאליסטי מקבל "סו" באורח פלא )

tomzakai - וואלה לא הבנתי את ההערה הראשונה שלך, "נדוש"? לא יודע אם גילו לך, אבל לא אני, לא אתה וסביר שאף אחד אחר בפורום הזה המציא משהו באמנות. זה כולל גם את הקשקושים שלי על הקירות וגם את הציור בגואש עם הידיים שנתנו לי לעשות בגן. פורטרטים זה לא נדוש? בכלל, רישום בעפרון זה נדוש, למה לא להמציא מדיום אחר? נראה מי ירים את הכפפה.
לגביי ההצללות, אני יודע, אני עובד על זה.

in-A-coma - מי שאל אותך בכלל? כאילו שזו בעיה להלהיב אותך, בסה"כ לצייר משהו מנותק מהמציאות .
תודה רבה, אני שמח שאהבת, ויותר שמח שקלעתי לטעמך, שוב

jhoni86 - הקונספט של הציור? "הכל בידיים שלך", זה נראה לי די ברור, ובכל זאת נתון לפרשנות, אני לא נוטה לפרש עבור אחרים ציורים שלי, כי עבורי יש להם משמעות שונה ממה שאחרים ימצאו בהם, וזה כל העניין בציור, הסובייקטיביות. אם אהבת את הציור זה כבר אומר הרבה, אם מצאת בו משמעות, הרווח של שנינו.

jecky666 - צודק, יש שם בעית פרספקטיבה והצללות, אני אראה אם אני אצליח לתקן את זה איכשהו, ואם לא, אני אגיד שזה נובע מטבע הסגנון

בכל מקרה, ישבתי על זה עוד כמה שעות (ימים\דקות... אין לי מושג, אם להודות, אני לא מצליח להבין איך אנשים מצליחים לתזמן דברים כאלה. היו מקרים שישבתי על ציור 3-4 שעות והיה נדמה לי שציירתי שעה, וגם להפך, שעה שנראתה כמו נצח. קשה לי להאמין שמישהו פה יושב עם סטופר ומודד), המשכתי קצת את הציור, ניסיתי לתקן חלק מההצללות שלא נראו לי או שהעירו לי עליהן לפני, הצללתי עוד כמה פרטים:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אני כל כך עצלן, רק עכשיו שמתי לב שאני ממש על סף סיום, ובכל זאת אין לי כח לסיים כרגע ולסרוק שוב, שמישהו יקנה לי סורק A3...
אז שוב תודה לכולם.
ביקורת נוספת תתקבל בברכה.

ישן 09-10-2005, 12:42
צלמית המשתמש של d_wolf
  משתמש זכר d_wolf d_wolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.03
Facebook profile LinkedIn profile
שלום שלום...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "תודה רבה על התגובות"

אח.. איזה כיף!
ממש נהנתי

..תשמע אני לא יתפלסף איתך יותר מידי.. כן.. יש נקודות טכניות (שמאוד יכול להיות שכבר העירו לך עליהם - לא עברתי על כל התגובות) כמו לדוגמא
שביד האמצעית שעומדת על האגודל יש בעיה עם ההצלות והצביעה והיא לא ניראת כל כך נכון
גם את שאר האצבעות עצמן של אותה יד צריך טיפה לתקן
והאצבע הבודדת הקרובה לצופה אולי גם בגלל הזוית הנטיה המעט שונה שלה ניראת קצת כאילו היא שוכבת ולגמרי ניצבת ביחס לאדמה וכו'
וגם..כן.. כמו שאמרו כאן יש בעיות עם הקונספט אבל..
אבל אבל אבל אבל אבל אבל אבל אבל אבל אבל אבל אבל אבל אבל אבל אבל אבל אבל אבל אבל אבל אבללללללל
על זה כבר יריבו איתך המרצים שלך שנה הבאה אז למה לי לעשות לך רע על הנשמה כבר מעכשיו?
מבחינתי זה אחלה וזה כן טוב והסגנון שלך השתפר והתהדק ופשוט כיף לראות את זה
הצביעה הסיגנון הדיוק! הרעיון התחושה הכל.. פשוט כיף
זה יפה! ושלא יגידו לך אחרת!
אהבתי

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר