לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-11-2004, 15:09
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
גרפיקה ממ 3 ציורים קטנים...

ממ טוב חשוב לציין מראש שאני לא מציירת הרבה וזה נעשה בכיתה בכמה שיעורים....

תמונה של הכל בדף אחד:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

עכשיו כל אחד כלשעצמו:

הראשון-

אני לא זוכרת איך בדיוק אתם קוראים לצורות האלה אבל זה התחיל סתם מפס שהמשכתי עד לתוצאה הזו... יש שאומרים שזה נראה כמו מכחול... אני חושבת שזה פשוט מיוחד לא מדמה את זה לכלום.

השני-

את זה הכי אהבתי... כל חלק (כל חלק זה צורה קטנה של כמה סנטימטרים לא צדדים שלמים...) לוקח לי סביבות ה4 דקות לעשות... קודם הצורה, אחר כך לעשות את המבנה קצת יותר חזק ומקומות המילוי ואז למלאות... השקעתי בזה המון וזה גם הרבה יותר יפה מהשאר לדעתי, ו.... האיכות הגרועה של מצלמת אינטרנט לא ממש מראה עד כמה זה מיוחד..בהזדמנות אני יעלה את זה בסורק גם כן.

השלישי-

זה לעומת האחרים מאוד מופשט, לא הרבה מחשבה צורות מעגליות וקווים. לא לוקח הרבה זמן או מחשבה אבל משומה כולם אהבו את זה ישר.... זה בהחלט לוקח אותך לדמיון קצת אבל פחות אוהבת את זה... אולי כי אני אוהבת להשקיע במה שאני עושה וזה לא היה הרבה השקעה...

ממ.. מה דעתכם?

ויש לי גם שאלה...
כדי לי להמשיך את כל אחד מהם עד שזה ימלא את כל הדף וישלים הז את זה? או שלהשאיר את זה ככה?

אני גם חושבת לעשות דף שלם של הציור השני...:]

תות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-11-2004, 19:08
  iDaNv iDaNv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל iDaNv
ציורים?.....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "ממ 3 ציורים קטנים..."

אני הייתי מסווג את עבודותייך תחת הכותרת "עבודות גרפיות",מה שאת עושה זה הרבה יותר גרפיקה מאשר ציור,שימי לב לשרטוט,לנקיון,לאסתטיקה,לצבעוניות המקומית,לשימוש בקו מתאר,לשימוש בשני צבעים בלבד,אין תפיסת חלל,נורא מהוקצע-כל אלה מאפיינים של עבודה גרפית (נכון,האפיינים יכולים לבוא גם בציור,אבל לא ברמה של גרפיקה,עבודותייך הן יותר איורים/שרטוטים מופשטים מאשר ציורים).

בקשר לעבודות-אני,כמוך,אהבתי בעיקר את השנייה-הסגנון,המקוריות,הדינמיות המעניינת,לדעתי היא טובה ביותר הן ברמה הטכנית והן ברמה האמנותית ויזואלית.
אני הייתי הופך את העבודות למשהו יותר מוגדר,אולי לאייר משהו מתוך הצורות? או אפילו להעתיק אותן יפה על גליון משובח או אפילו למחשב (קצת קשה)-זו תהיה עבודה גרפית לכל דבר
ניתן לראות שיש לך יכולות טובות כדי לעסוק בגרפיקה-יצירתיות,אסתטיקה,דיוק ולא פחות חשוב-סבלנות.
דרך אגב-כל העבודות מופשטות,לא רק השנייה.
שיהיה בהצלחה(:
ישן 26-11-2004, 19:45
צלמית המשתמש של תותית

מממ וואו איפה להתחיל..
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי iDaNv שמתחילה ב "ציורים?....."

טוב קודם כל תודה על התגובה
דבר שני, כן הבנתי מראש שהם לא ציורים אך משום שאיני באיזו מגמת אומנות או מתמצאת בהגדרות באומנות -לא ידעתי כיצד לקטלג אותם.
איורי גרפיקה מופשטת היית אומר? נשמע לי מצויין

אהבתי את הרעיון שלך לאייר איזה משהו דרך הגרפיקה הזו, אבל, מה?
אני לא מציירת יפה, את זה אני יודעת. יש לי יצירתיות ואני כותבת שירים וסיפורים. יש לי את הצורך בלצייר ולשרטט אבל אני לא יודעת מה אני יכולה לעשות דרך זה....
אני חושבת לנסות לעשות שולחן כזה... אני יעשה השבוע ויציג שבוע הבא. נראה איך יצא, אולי אני יאהב את זה...

"ניתן לראות שיש לך יכולות טובות כדי לעסוק בגרפיקה-יצירתיות,אסתטיקה,דיוק ולא פחות חשוב-סבלנות. "
וואו, אם רק היית יודע כמה סבלנות...חחח מצחיק, קרה לי פעם אחת שהמורה אמרה לי להסתכל אלייה כי הייתי שקועה במחברת ואמרתי לה "רגע" חחחחחחחחחחחחחחח מה החוצפנית מפריעה לי באמצע צורה...חח..

הלוואי ויכולתי לדעת איך להפוך את המופשט הזה למשהו יותר... ממשי. יותר יצירתי... כי מתחיל לשעמם אותי לעשות רק את הצורה.
אני אנסה את השולחן, אם זה לא יצא טוב אני ישלים את זה לדף שלם, והלאה...כבר נראה מה יוביל הדמיון.

אשמח להצעות!!!!

ושוב, תודה על התגובה וההגדרות, הזדקקתי לזה.
תות

ישן 28-11-2004, 15:41
צלמית המשתמש של תותית

:)) נועמון!!
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי no0om שמתחילה ב "אין כמו קישקושי מחברת הא?P:"

כן חשבתי שאתה תאהב את זה... כי לא משנה כמה לא השקעתי בזה וכמה זה לא סימטרי זה תעתוע דמיון כזה ומתאים לך לאוהב את זה...
השני אומנם דיי דומה לו אבל אני חושבת שכל כך השקעתי בו ובאמת נכנסתי אליו וכנראה בגלל זה יש לי ממ... יותר סמפטיה{?} אליו...

חחחחחחח ל"פטריה השחורה" קוראים טריבאל, ולא נורא שאתה לא אוהב את זה. אהבתי מ א ו ד את הדימוי לפטריה שחורה (שהעיגול השחור הוא הבפנים נכון?...) גרם לי לחשוב מעט... ובהחלט שמחתי לשמוע עוד דימוי של מישהו.... כבר יש לי מיכחול ופטריה... נראה מה יחשבו הלאה.
נחמד לשמוע שזה מצליח להוציא דמויים מהדמיון גם אם לא אוהבים את זה מתה עלייך מאמי!!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:50

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר