לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2005, 21:33
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
ההשתלחויות בפורום.

שלום לכם חברים.

החלטתי לפתוח את האשכול הזה, בעקבות כל האירועים הסוערים של השעות האחרונות, והאירועים שקרו כאן מאז ומתמיד.

הפורום הזה, הוא אכן הפורום המקצועי היחיד כמעט, ברשת המקומית, הכולל בתוכו מגוון רחב של גולשים מומחים ויודעי דבר בתחום הצו"ב. לראייה רשימת המומחים העניפה, בכל תחום כמעט, שתורמים רבות לפורום והופכים אותו למה שהוא.

כחלק מהיותו ממוקם ברשת האינטרנט, שהיא כידוע נחלת הכלל, והוא מוגדר כפתוח לכולם, אפשר להיתקל גם באלה הפחות מומחים, ואלה שאין להם דבר וחצי דבר מתחום הצו"ב. ולכן מופיעים בפורום דברים לא קשורים למחצה, או לא קשורים בכלל ואני מבין כאשר זה גורם לתחושת אי נוחות אצל חלק גדול מהגולשים.

אך מכאן ולהשתלח אחד בשני, ולעלוב אחד בשני, הדרך ארוכה מאוד. לא ייתכן שעל כל כתיבת דיעה, אנשים כאן יקבלו תגובות שחורגות מכלל פרופורציה וירידה לפסים אישיים. לא ייתכן שעל שאלה שאולי היא לא במקום, אנשים ייקטלו כאן חדשות לבקרים.

אני אכן מסכים עם חוקי הפורום, ועם חסימתם של גולשים שאינם מוסיפים לפורום ורושמים דברים שאינם קשורים כלל וכלל. אבל כמובן זו עבודתם של המנהלים.

עלינו הגולשים, להשאיר את העבודה להם. כי השתלחויות וחילופי דברים קשים, הם אלה שגורמים באמת לפורום לאבד מערכו.

אם יש משהו שאינו נושא חן בעיני אחד, מן הראוי שיבהיר זאת בדרך תרבותית לאחר, ולא באמצעות הצלפות לשון.

ואל תשכחו דבר אחד נוסף. אתם אמנם כותבים בפורום שבו לעיתים נכתבים גם שטויות ע"י אחרים.
אין זה אומר שערכם יורד והידע שלכם אינו ראוי להערכה, ובטוח שאין זה יהווה, בכל צורה שהיא פחיתות כבוד ו/או כרטיס ביקור בחיים.

מקווה שתפנימו, ויהיה יותר כיף ליטול חלק פעיל...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-10-2005, 21:49
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
תודה רועי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "ההשתלחויות בפורום."

מבלי להתייחס לתוכן ההודעה והודעות נוספות שנפתחו בפורום ושאני מקבל לת.ד.
אני רוצה להוסיף:
הפורום אינו תוכנת מסרים מיידיים. זה אומר כמה דברים:
  1. חישבו לפני שאתם שולחים את ההודעה. אם אנחנו, המנהלים, לא נתערב, היא תישאר פה לנצח.
  2. המנהלים לא נמצאים פה 24/7. גם כשאנחנו פה אנחנו לא יכולים להגיב מייד על כל דבר. דרך הטיפול שלי, באופן כללי, אומרת שאני מתייחס קודם להודעות שהיחס אליהן פשוט (כמו מחיקה או העברה), אח"כ ליותר מסובכות (דורשות תגובה שכוללת בעיקר חיפוש והדבקה מאשכולות ישנים) ורק אח"כ מטפל בהודעות המסובכות יותר שדורשות הרבה יותר (כמו ההודעה שטל שלח לי לפרטי שעה ושלושים ושתיים דקות לפני שהחליט לפרסם אשכול בגלל שהמנהלים לא מגיבים לו).
  3. גם אם אנחנו מטפלים במשהו אנחנו שני אנשים ואנחנו לא מגיבים בלי להתייעץ זה בזה. זיו כרגע בעבודה ולא יכולנו לדבר עד לפני מספר דקות. אני לא אגיב לכלום לפני שנחליט ביחד כיצד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר