לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-10-2005, 12:16
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו: 3 תושבי טייבה תכננו לפוצץ מגדלי עזריאלי

תושבי טייבה הורשעו בתכנון פיגוע בנתניה

מוג'אהד דוקאן (19), אמיר זיותי (20) ודוביאן נציראת (27) הורשעו על סמך הודאתם כי תכננו להניח מטען חבלה על פסי הרכבת בנתניה. אחד מהם אף הציע להניח מטען במגדלי עזריאלי בתל אביב. על סמך עסקת הטיעון ייקבעו גם עונשי המאסר של השלושה. דוקאן, הנאשם העיקרי בפרשה צפוי ל-15 שנות מאסר
ורד לוביץ'

בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע הבוקר (יום א') שלושה ערבים ישראלים בקשירת קשר לסיוע לאויב בשעת מלחמה. אחד מהם הורשע גם במגע עם סוכן חוץ. ההרשעה התבצעה במסגרת עסקת טיעון ועל סמך הודאתם.

מוג'אהד דוקאן (19), אמיר זיותי (20) ודוביאן נציראת (27), שלושתם מטייבה, תכננו להטמין מטען חבלה על פסי הרכבת בנתניה. אחד מהם אף הציע להניח מטעני חבלה במגדלי עזריאלי בתל אביב.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/PicServer2/01082004/645879/YE0360050_m.jpg]
שלושת המורשעים בבית המשפט (ארכיון) (צילום: יריב כץ)
הפרקליטות תבקש מבית המשפט, בהסכמת ההגנה, לגזור על דוקאן, הנאשם העיקרי בפרשה, 15 שנות מאסר ועל נציראת שמונה שנות מאסר בפועל. לגבי זיותי תמליץ התביעה עונש של שמונה שנות מאסר, אך בית המשפט יוכל להכריע בנושא בעצמו.

דוקאן עמד בקשר עם מבוקשים חברי ארגון גדודי חללי אל אקצה. לפני מספר שנים עבר דוקאן להתגורר בטייבה ממחנה הפליטים בלאטה לאחר שמשפחתו קיבלה אזרחות ישראלית. בחודשים האחרונים פנה אליו מבוקש תושב מחנה הפליטים בלאטה וביקש את עזרתו בהחדרת מטען חבלה לישראל ודוקאן הסכים.

עקב כך נוצר קשר בינו ובין אחמד קייסי, אף הוא מבוקש, ובמהלך הפגישה ביניהם ביקש קייסי מדוקאן להכניס לתחומי ישראל שלושה מטעני חבלה ולבצע באמצעותם פיגוע ברכבת ישראל באזור נתניה.

קייסי ביקש ממנו להניח את מטעני החבלה בתוך הקרונות אולם דוקאן חשש כי הוא לא יצליח לצאת מן הרכבת לאחר הנחת המטענים והציע להניח את המטענים על מסילת הרכבת וקייסי הסכים לכך.

לאחר מספר ימים השניים נפגשו שוב ובמהלך הפגישה הסביר קייסי לדוקאן כיצד עליו יהיה לחבר את המטענים למסילת הרכבת ולהפעילם.

השניים גם סיכמו כי קייסי יעדכן אותו כאשר המטענים יהיו מוכנים וכי הם יעברו אליו דרך מחסום דיר שרף בשקית בגדים בתוך עגלה ולאחר מכן דוקאן ייקח אותם במונית לטייבה.

לאחר הפגישה שב דוקאן לטייבה שם הוא פגש בזיותי, וסיפר לו על כוונתו. זיותי הביע את הסכמתו לבצע את הפיגוע והשניים אף סיכמו לשכור מכונית בטייבה לצורך העברת מטעני החבלה לפסי הרכבת בנתניה. לאחר מספר ימים אף זיותי הציע לדוקאן להניח את מטעני החבלה במגדלי עזריאלי בתל אביב.

דוקאן פגש גם את נציראת וסיפר לו על התוכנית. נציראת הסכים לשתף פעולה אך ביקש בתמורה את אחד המטענים. דוקאן הסכים והשניים קבעו כי נציראת ייקח את מטעני החבלה לטייבה בטרקטור.

ב-5 באוקטובר 2004 התקשר דוקאן לקייסי כדי לשאול אותו מה קורה עם מטעני החבלה ולאחר מספר ימים הודיע קייסי כי המטענים מוכנים. דוקאן התכוון להכניס את המטענים לישראל ב-10.10.04 אולם יום קודם לכן הוא נעצר והתוכנית סוכלה.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-10-2005, 12:56
  ציפורה ציפורה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.05
בגורל הילדים הפלסטינים
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי oplo שמתחילה ב "איזה בדיחה"

הצבא הישראלי טוען תמיד שאינו מתכוון בהתקפותיו הצבאיות בשטחים הפלסטינים הכבושים להרוג ילדים אבל הטענה הזאת היא כבר מזמן דיבורי סרק.
השאלה האמיתית היא מה עושה הצבא הישראלי כדי למנוע הרג ילדים והתשובה היא - מעט מאוד, אם בכלל. כשהוא מנחית פצצות וטילים על ריכוזי אוכלוסייה פלסטינית, כמו בעת חיסולו של השייח אחמד יאסין, וכשהוא נכנס עם טנקים לשכונות מגורים, הוא לא יכול לטעון שאינו מתכוון להרוג ילדים. בשכונת דרג' בעזה, שבה התגורר סלאח שחאדה, גרים ילדים רבים. מי שהחליט להשליך שם פצצה במשקל טונה ידע זאת היטב.
ואולם, לא רק למותם של הילדים הפלסטינים הישראלים אחראים. גם לחייהם. מרבית הישראלים שהזדעזעו למראה חוסאם עבדו שדיברנו עליו בשבוע שעבר כלל אינם יודעים, ואינם מתעניינים, באילו תנאים גדל היום הדור הפלסטיני הבא. יותר מרבע מהילדים, על פי נתוני סוכנות הסיוע האמריקאית, סובלים מתת תזונה חריפה. הם חיים בפיגור סביבתי קשה - בלי מתנ"סים, מחשבים, חוגים, מגרשי ספורט או פינות משחקים.
חמורים לא פחות הם המראות הטראומטיים שאליהם נחשף כל ילד פלסטיני. הוא חוזה בהשפלת הוריו והוא נחשף לאלימות ולאימה מדי יום ביומו. לילותיהם מסויטים. ימיהם ריקים ומייאשים. כל חיפוש ברוטלי בבית באישון ליל, כל מגע עם החיילים טומן בחובו מאפיינים טראומטיים. אין ילד פלסטיני שלא חזה בהריסת בית, בפעולת חיסול, בהתעללות או באלימות קשה. הם חיים בפחד תמידי - שבכל רגע שוב יבואו החיילים, הטנקים ייכנסו וידרסו, הדחפור יבוא להרוס והמסוק ינחית טיל. חרדותיהם אינן זוכות לשום טיפול וכך גם בריאותם והתפתחותם הגופנית. ככובש, האחריות לכל אלה מוטלת על ישראל.
אין צורך בהסתה כדי לעורר את שנאתם של הילדים הללו. המראות היום-יומיים שהם נחשפים להם הם ההסתה הגדולה ביותר.
לא צריך גם להבטיח הרבה לילד שאלה הם חייו, כדי שירצה להתאבד. ולמה שלא ירצה? בגלל ההווה שלו? בגלל העתיד הצפוי לו?
קשה לדעת מה הניע את הילד חוסאם עבדו לחגור חגורת נקם. אבל במקום להזדעזע מאכזריות שולחיו, מוטב היה אילו עסקו הישראלים באחריותם לתנאי חייו. מי שבאמת מתעניינים בגורל הילדים הפלסטינים, מוטב שיעשו זאת לא רק כשחגורות נקם מוצמדות לגופם. הילדים הללו ראויים לגורל אחר; לא לגדול בין הריסות בתיהם בילדותם ולהיהרג בנערותם - מחגורת נקם פלסטינית או מכדור צלף ישראלי.
ישן 09-10-2005, 15:10
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
אבוי לרשע ואבוי לשכנו
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי ציפורה שמתחילה ב "בגורל הילדים הפלסטינים"

הם ידעו בדיוק מי עובר לגור בשכנות אליהם אך הם בחרו לא להודיע לו כי אינם מוכנים לשמש מגן אנושי אלא להעריץ אותו על יכולתו לטבוח אזרחים חסרי ישע. אז עם כל הכבוד אכפת לי מבני עמי ושהשאר ימותו בעינויים בזה הרגע מבחינתי. בלי מתנ"סים? חיים בפיגור? האשמה מוטלת על ההנהגה שלהם שלא השקיעה סנט אחד מכל מיליארדי הדולרים שהעולם שפך לביב השופכין שהם קוראים לו בית. זה הטבע הערבי-מוסלמי. שהמנהיג יחיה מעל העמודים וכל השאר שימותו וכדי להסיט את תשומת הלב ממצבם העגום שהם ורק הם אחראים לו הם מטפטפים את רעל ההסתה לתוך אזנו של העם. הם יכלו לקבל מדינה כבר לפני שנים אך הכח ממכר וכוחם של מס' גדול מדי של אנשים נשען על המשך ההסתה ו"הכיבוש". הם לא בנו גן ילדים אחד במשך כל שנות ה"שקט" שהם הואילו בטובם להעניק לנו ואת הכל בזבזו על נשק ששימש בעיקר לרצח אזרחים אז אל ת*ייני לי את השכל עם כל השטויות הללו של השמאל הסהרורי.

נערך לאחרונה ע"י cohort בתאריך 09-10-2005 בשעה 15:16.
ישן 09-10-2005, 19:04
  ציפורה ציפורה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.05
הצבא הישראלי הרג פלסטיני בכפר עסירה אל-שמאליה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "אבוי לרשע ואבוי לשכנו"

הצבא הישראלי הרג פלסטיני בכפר עסירה אל-שמאליה הארגונים הפלסטינים החמושים הודיעו על אמנת כבוד ביניהם

הצבא הישראלי הרג היום (ראשון) פלסטיני בכפר עסירה אל-שמאליה שליד שכם בגדה המערבית. גדודי חללי אל-אקצא דיווחו כי ההרוג, מועתר אבו זערור (25), היה לוחם של הארגון ונהרג במהלך חילופי אש עם החיילים הישראלים.
היום, בשעות הבוקר המוקדמות, עצר הצבא הישראלי שבעה נערים פלסטינים בכפר חוסאן שליד בית-לחם. לטענת הצבא, הנערים, בני 15–17, השליכו לעבר חיילים אבנים ובקבוקי תבערה.
אתמול חתמו שמונה פלגים פלסטיניים על אמנת כבוד שלפיה ייפסק השימוש בנשק לפתרון הסכסוכים ביניהם, ואילו ההתנגדות לכיבוש תמשיך כ"תגובה טבעית ובחירה אסטרטגית לאומית". על האמנה חתמו גדודי אל-קסאם (חמאס), גדודי חללי אל-אקצא (פת"ח), גדודי אל-קודס (הג'יהאד האסלאמי), גדודי אבו עלי מוסטפא (החזית העממית), גדודי ההתנגדות (החזית הדמוקרטית), גדודי סלאח א-דין (ועדי ההתנגדות העממית), גדודי אחמד אבו אל-ריש (פת"ח) וגדודי ח'אלד אבו עכר (החזית העממית – המפקדה המאוחדת).
שמונת הפלגים הציגו את האמנה אתמול במסיבת עיתונאים בעזה. האמנה קוראת לשמירת נשק ההתנגדות ואיסוף הנשק הלא חוקי, שהוא הגורם לאנרכיה הבטחונית. אבו אדהם, בכיר גדודי אל-אקצא, שהקריא את נוסח האמנה, אמר: "השמירה על נשק ההתנגדות היא שסתום הביטחון של הסוגיה הפלסטינית, וכל פגיעה בנשק הזה היא שירות חינם לאויב הישראלי".
האמנה קוראת להמשך הרפורמות ברשות, הסדרת היחסים בין הפלגים ובין הרשות, המשך הדמוקרטיזציה והמלחמה בשחיתות. עוד קובעת האמנה כי השייכות הלאומית היא מעל כל שייכות מפלגתית, וכי "כל הפלסטינים הם אחים לדם, לנשק ולמטרה, וכל פגיעה באחד מהם היא פגיעה בכל העם".
הפלגים החתומים על האמנה הכריזו כי מדובר בצעד ראשון בשרשרת של צעדים עתידיים שמטרתם תיאום פעילות ההתנגדות של הפלגים ושיתוף הפעולה ביניהם

http://hydepark.hevre.co.il/hydepar...?forum_id=15587
ישן 10-10-2005, 08:50
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

"על מנת להגיע לרגיעה להסדר לשלום יש צורך בפשרות ובויתורים"
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "לא- אני רואה במחבלים ובעוזריהם מ ר צ ח י ם"

ציטוט:
על מנת להגיע לרגיעה להסדר לשלום יש צורך בפשרות ובויתורים

השאלה היא האם זה תמיד ככה? אולי דרכו של האחד צודקת והשני יתכפל מכל הדרישות שלו.

אבל, זה לא עובד ככה. בעולם מצפים שיהיו תמיד וויתורים משני הצדדים. לכן זה חשוב מאוד מה היא העמדה שכל צד נוקט. אם צד אחד כבר הודיע מראש שהוא מוכן לוויתורים, אם כן הפשרה צריכה להיות מנקודה הזאת שהוא הציג כפשרה, והוא יצטרך להתפשר עוד יותר...

למרות שאני לא כל כך מצטיין בכושר הבעה, אני מקווה, שהבנת את הנקודה שלי.

לכן זה מאוד חשוב להזיז את הדעות שלנו יותר ימינה, ככה שגם אחרי שנתפשר, והערבים יתפשרו, יישאר משהו מהמדינה שלנו.

לכן זה כל כך חשוב, לאמץ את שני הססמאות שלי:

ציטוט:
מכה - למוסלמים, ירושלים - ליהודים.

ערב (הסעודית) - לערבים, ארץ ישראל - לעם ישראל.

אם נתחיל את המשא ומתן מנקודה הזאת, יהיה לנו הרבה על מה להתפשר, ובעזרת השם נוכל להגיע לשלום אמיתי.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 10-10-2005 בשעה 08:52.
ישן 10-10-2005, 09:35
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
ישנם נושאים שלמדינת ישראל אסור להתפשר עליהם
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב ""על מנת להגיע לרגיעה להסדר לשלום יש צורך בפשרות ובויתורים""

על המשך הטרור והרצח המבוצע בידי המחבלים ועל זכות השיבה של פלסטינאים לתחומי מדינת ישראל.
כל השאר מבחינתי הוא בר דיון וניתן לוותר וויתורים הדדיים, כמובן לא חד צדדיים.

בסכסוך ובמאבק שבינינו לבין הפלסטינאים אין דרך אחת צודקת. עד כה הדרך ה"צודקת" מוכתבת ע"י בעל הכוח - מדינת ישראל פועלת על פי האינטרסים שממשלות ישראל חשבו ועדין חושבות, מה לדעתם לטובת מדינת ישראל ולא תמיד הן "קולעות למטרה".

אין אני מדבר על התקפלות, אלא על הדדיות ואין הצדק מצוי ברשותו של צד אחד בלבד. בינתיים אנחנו מכפילים ולא מתקפלים.

אינני יודע מהיכן המומחיות שלך למו"מ בכלל ומדיני בפרט. ישנם הצהרות וישנם מעשים - אצל שני הצדדים הקשר שבין ההצהרות למעשים רופף ביותר.

לדעתי המפתח לכל התקדמות היא הפסקת ההרג והרצח הנעשה בידי הטרוריסטים מכאן הדרך תהיה פתוחה להסדר עם כוונותינו כלשוננו.

אינני מבין מה זאת ימינה - הצהרה על אף שעל, כבר היינו בסרט הזה ולא הצלחנו בו, בלשון המעטה.
הפשרה שלנו תתבטא בכמה נוכל לקבוע את גבולות הקבע של מדינת ישראל מזרחה לקווי 1967.
הפשרה שלנו תתבטא בשימורה של מדינת ישראל ברוב ישראלי.
הפשרה שלנו תתבטא במה שסכוייה הטובים ביותר להמשל קיומה של מדינת ישראל לדורות.

אני מציע שלא לסמוך על השם הוא לא יושיענו במקרה הזה כפי שלא הושיענו בסכנות קליה אמיתית. _____________________________________
מכה - של המוסלמים, ירושלים - של היהודים הנוצרים והמוסלמים, רומא של הנוצרים!
ערב (הסעודית) - לערבים, ארץ ישראל - לעם ישראל ולעם הפלסטינאי, כאשר מדינת פלסטין תחיה לצידה של מדינת ישראל בשקט, ברגיעה ואולי אפילו בשלום. !
ישן 10-10-2005, 10:38
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

מהסיסמה שלך מובן שעוד לפני משא ומתן אתה מוותר על המדינה היהודית שוות זכויות
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "ישנם נושאים שלמדינת ישראל אסור להתפשר עליהם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ישראל היפה

מכה - של המוסלמים, ירושלים - של היהודים הנוצרים והמוסלמים, רומא של הנוצרים!

ערב (הסעודית) - לערבים, ארץ ישראל - לעם ישראל ולעם הפלסטינאי, כאשר מדינת פלסטין תחיה לצידה של מדינת ישראל בשקט, ברגיעה ואולי אפילו בשלום. !

בה בשעה שלערבים תהיה מדינה שכל כולה שלהם - ערב הסעודית, ליהודים - רק חלקים של ארץ ישראל.

בה בשעה שלמוסלמים ישנו את המקום המקודש שלהם, שכל כולו שלהם, וגם לנוצרים, ליהודים לפי דעתך לא מגיע את מקום המקדש והמקודש שלהם.

מה יוצא לפי דעתך, למה היהודים יקבלו פחות?

כנראה, בגלל שב2000 שנים האחרונות במקום מלחמות שניהלו הנוצרים והמוסלמים, היהודים רק ישבו בשלום ובשלווה ולמדו תורה והתפללו. יעידו על זה אלפי הספרים והחיבורים שהתחברו בזמן הגלות.

מה המסר שאתה מוסר לעולם? שהעם שהיה הכי נרדף, וסבל בשקט ובסבלנות את הגלות הכי קשה בהיסטוריה, ולא שילם לאויביו כגמולם, גווקא הוא לא יוכל לנהל מקומות הקדושים לו באופן עצמאי. הוא לא יהיה זכאי למדינה שכל כולה שלו.

וזה הכול עוד לפני המשא ומתן......

ובמשא ומתן, כבר יודעים שהנקודה שהיהודים מתחילים ממנה, הם מתקפלים כמה וכמה צעדים אחורנית. במלחמות היהודים חזקים ברוך השם, אבל במשא ומתן הם יתקפלו רק עבור החיוך שהצד השני יתן להם.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 10-10-2005 בשעה 10:45.
ישן 10-10-2005, 11:34

זוהי איננה סיסמא - זהו תאור מצב
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "מהסיסמה שלך מובן שעוד לפני משא ומתן אתה מוותר על המדינה היהודית שוות זכויות"

אתה מנסה לעוות את המציאות ויוצר לעצמך תקוות שוא. מבחינתי הלוואי שתתגשמנה תקוותיך - אבל אני מתנגד שתיפול טיפת דם אחת מחייל ישראלי על מנת להגשים את הרהורי לבך.
גם את הגדה ורצועת עזה לא כבשנו בגלל רצון ההתפשטות שלנו אלא מכורח המציאות ההתקפית של שכנינו. חבל שלאחר הכיבוש הרגשנו שאנו ואפסינו עוד והמשכנו עד שהגענו ליום הזה.

הרצון שלי ואפילו אומר זאת בגלוי, ששטח מדינת ישראל יהיה חופף לשטח ארץ ישראל על שתי גדותיה ואפילו כדי גבולות ההבטחה האלוהית. אבל מה לעשות שכל כוונותינו הטובות עלו בתוהו. בתחילה ב"בגידת" האנגלים בהצהרת בלפור וחלוקת שטח ארץ ישראל, ההמשך (ולא בהחלט על פי סדר הזמנים הזה) בקביעת הגבול הדרומי בין אנגליה ותורכיה ובקביעת הגבול הצפוני בין אנגליה לצרפת ובהחלטת האו"מ על הקמת מדינת ישראל, מקוצצת עוד יותר. בהמשך ב"בגידת" העם היהודי, לפני השואה ולאחריה, שהעדיפו את חיי הגלות מחיים בתוך מדינת ישראל. לו היינו היום בארץ 10 עד 15 מליון ישראלים הכל היה נראה אחרת. אני פשוט משלים עם המציאות המרה ומנסה לגונן על מה שיש ביד אתה עדין חולם על ה"ציפור" השניה שעל ראש העץ.

באשר לקדושה - זהו איננו התחום שלי. כל אחד מחליט מה קדוש לו. נכון שהחזק הוא גם השולט והיוצר עובדות בשטח. כך במהלך הדורות בגלל חושלתנו והעדרותנו מהארץ נקבעו עובדות, שאין להסירן מבלי להכנס ל"מלחמת עולם" עקובה מדם. לכן כל מי שראשו עדין על כתפיו חייב להשלים עם המציאות גם אם היא מרה בעבורו. אין פה חלוקה צודקת.
אני חוזר שנית המצב הוא שהיהודים, לכאורה, קבלו פחות - זוהי איננה עובדה ואיננה תמיכה. לדעתי אין יותר קדוש מחיי אדם וכמה שכל אדם יקדש פחות מעצמים פיזיים יוטב לאנושות כולה.

אתה מאלץ אותי לחזור שוב ושוב על דברי - אינני מעביר כל מסר, אני מצלם מצב קיים, שאם לא נשכיל לחיות איתו, נפסיד גם את המעט שנותר לנו. נפסיד את מדינת ישראל שכולה כולה שלנו.

במשא ומתן, כבר יודעים שמהנקודה שהיהודים מתחילים ממנה, לדעתך הם מתקפלים כמה וכמה צעדים אחורנית. בדיוק אותו הדין לגבי הצד השני במו"מ. הגדרת ההתקפלות איננה נכונה, יהיו וויתורים הדדיים או שלא תהיה רגיעה ונמשיך לחיות על חרבינו והזמן והרחם יעשו את המלאכה.
ישן 10-10-2005, 12:04
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

אהי לא מתכוון למלחמות אלא על שינוי חשיבה שתביא שלום
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "זוהי איננה סיסמא - זהו תאור מצב"

הערבים חושבים שהם הנעשקים, בה בשעה שיש להם את השטחים הכי נרחבים בעולם ועוצמה אדירה.

ככל שאנחנו נדגיש עד כמה אנחנו עשוקים שעל מקום המקדש שלנו עומד לו בית תפלה שלהם, בה בשעה שכל ערב הסעודית בידיהם של הערבים, ובטח וכלול המוקם המקודש שלהם - מכה, ככה זה איכשהו יגיע גם לתודעתם של הערבים שלא רק שיש להם את כל מאווייהם - כל ערב הסעודית ומעבר לה, אלא יש להם פי כמה ממה שצריך להיות להם. ואל להם לחמוד את ארצו היחידה של העם הכי נרדף בהיסטוריה האנושית.

הגישה שלי היא שאני מצפה מערבי בדיוק מה שהייתי מצפה מעצמנו: אם לעם שלנו היהודי היו עשרות ארצות יהודייים, לא הייתי נותן בשום אופן, כמו שאתה כתבת ואני מצטט: "שתיפול טיפת דם אחת מחייל ישראלי על מנת..." להשיג עוד איזה חלקיקים מארץ השייכת לעם שעבר את הגלות הכי קשה בהיסטוריה וכל מה שהוא רוצה זה רק לחיות בארצו. אני מצפה אותו דבר גם מערבים שתהיה להם גישה כזאת, שהם לא מוכנים שתיפול טיפת דם אחת מחייל ערבי על מנת להשיג חלקיקים של ארץ היהודים. מספיק להם ערב הסעודית. מספיק להם את לוב, מספיק להם את מצרים, סוריה, ירדן... והרשימה ארוכה....

וצפיות גדולות מניבים תוצאות, כידוע לכל העוסק בשטח החינוך או התעמולה.

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 10-10-2005 בשעה 12:17.
ישן 10-10-2005, 12:37
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
כבר אמרתי לך שאתה בור ?...
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אתה החלטת על דין מוות לא החוק והמשפט"

הנה המקרים שהחוק הישראלי נותן להשתמש בעונש מוות...
קרא ולמד...
  • בגידה - מי שעשה בכוונה מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה של המדינה או ששטח
    כלשהו יצא מריבונותה של המדינה (סעיף 97 בחוק העונשין).

• גרימה למלחמה - מי שעשה כדי להביא לידי פעולה צבאית נגד ישראל והתכוון לסייע לאויב
    (סעיף 98 בחוק העונשין).

• סיוע לאויב במלחמה - מי שעשה, בכוונה לסייע לאויב במלחמתו נגד ישראל, מעשה שיש בו
    כדי לסייעו לכך. (סעיף 99 בחוק העונשין).

• עשיית מעשה שהוא בגדר פשע כלפי העם היהודי או האנושות או פשע מלחמה, בתקופת
    השלטון הנאצי, בארץ עוינת. (חוק לעשיית דין בנאצים ובעוזריהם, התש"י-1950 והחוק בדבר
    מניעתו וענישתו של הפשע השמדת עם-1950)
תהנה.

ישן 12-10-2005, 03:49

או שאתה אינך מבין או שאינך רוצה להבין
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אני רוצה אותך באיראן כדי שתדע למה את שואף פה."

את הפיכתה של מדינת ישראל לאירן יביאו אך ורק הכוחות המשיחיים אלו הרואים באדמה כקדושה ועשויים להוביל אותנו למצב של רב פלסטינאי מוצק במדינת ישראל.
הסר דאגה מלבך "אלוהים" דוקא עם אלו המובילים לכוון ששאיפת המשיחיים תעלה בתוהו.

נכון רק שוויון ומתן זכויות מלאות לכלל אזרחי מדינת ישראל, "ישים" אותנו על המסלול הנכון. מסלול של רגיעה פנימית, של פיתוח ושגשוג ולא "יגדל" עשבים שוטים, מכל הסוגים והגוונים.

באשר לאהבותי ושנאותי כבר כתבתי רבות ולא ארחיב. רק אציין שאינני שונא איש אפילו אם הוא יהודי ואני אוהב בני אדם המתנהגים כבני אדם אפילו אם אינם יהודים.
הדת והשייכות הלאומית איננה מהווה אצלי פונקציה לגבי ה"אהבה" שאתה מייחס לי.
בכלל מהי אהבה בעיניך - אצלי אהבה היא רק לרעיה, להורים ולצאצאים. לגבי כל השאר אי אפשר לקרוא להם יחסי אהבה - אלו יחסי סימפטיה, הבנה, שותפות לדרך וכו'.
ישן 11-10-2005, 08:44
  tttt32 tttt32 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.02.05
כתבה באתר "קול יהודה":
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו: 3 תושבי טייבה תכננו לפוצץ מגדלי עזריאלי"

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://voiceofjudea.com/images/features/TelAvivDayAzrieli040923ApZItem.jpg]

מחבלים "ישראלים"

by משה בן ישראל

בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע (9.10.05) את מוג'אהד דוקאן בן 19, אמיר זיותי בן 20, ואת דוביאן נציראת, בן 27, בתכנון שני פיגועים במסגרתם ביקשו להניח מטעני חבלה על פסי הרכבת הסמוכים לעיר נתניה, ולהניח מטען במגדלי עזריאלי בתל אביב.

השלושה, ערבים "ישראלים" תושבי טייבה, הורשעו במסגרת עסקת טיעון בעבירה של סיוע לאויב בעת מלחמה.

פרשנות קול יהודה:

אלו ערבים "ישראלים" שמצביעים וקובעים את גורל המדינה.

אם יהודי יעיז לדבר בקול רם על הסכנה של ערביי ישראל, יאשימו אותו בגזענות. בסופו של דבר היהודים בישראל יצטרכו להחליט מה כואב יותר: להיקרא גזעניים או להתפוצץ.

http://voiceofjudea.com/heb/featured.asp?featured=45
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:00

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר