לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-11-2004, 16:35
  0mEr 0mEr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.04
שוב אחרי זמן לא מועט: המלצות לסוף השבוע!

Floorfilla - Kosmiklove - אחד הטראקים היפים ביותר שיש לי. הווקאל פשוט מהמם והשילוב של הכסילופון העדין בתוך הצלילים האלקטרונים פשוט מחייה המון את המלודיה של הטראק.

ולראשונה בכל זמני בפורום אני ממליץ על אינפקטד מאשרום:

infected_mushroom_-_cities_of_the_future_radio_edit - כן כן אני יודע שהטראק הזה כבר הומלץ 1000 פעמים אבל בכל זאת אני ממליץ על הגירסת רדיו. הפתיחה הרגועה-רועשת (לא ברור עדיין מה זה) מכינה לצלילים הרעשניים שמגיעים אחר כך והמעבר המושלם הזה אחרי הווקאלים הרובוטיים נותן הרגשה של מעבר חד ויפה.

Ayu - Depend on you (svenson and gielen radio cut) - המלצתי עליו באשכול המלצות הקודם שלי (אבל לא כיבלתי על האשכול הזה אפילו תגובה אחת אז אני לא יודע אם אהבתם או לא אז אני ממליץ שוב). הווקאל של הטראק הזה מתמתם לי ת'סכל, זה פשוט לא יאומן איפה הם הצליחו למצוא את זה? וביחד עם המלודיה המדהימה הזאת, טראק ללא ספק אחד הגדולים.

gigi_dagostino_and_angelo_pandolfi_-_gigis_goodnight - שוב הסיגנון המיוחד הזה של ג'יג'י דגוסטינו מפציץ בטראק חדש. עם התחלה רגועה ווקאל גברי יפה עד למעבר וכניסת הקצב של ג'יג'י לתוך הבאסים המיוחדים שלו. וג'יג'י חשב נכון ועשה שבסיום יהיה קסילופון עדין באוקטבות גבוהות שמשאיר טעם של עוד.

gigi_dagostino_-_you_spin_me_round - לכל אוהבי הטראקים עם אפקט הFLY זה הטראק בשבלכם. ג'יג'י השתמש פה בצורה קצת מוגזמת באפקט הפליי אבל בכל מיקרה הצליח ליצור טראק נהדר. אומנם הווקאל "התקלקל" בגלל האפקט אבל זה רק עשה את הטראק יותר יפה.

milk_inc._feat._silvy_-_i_dont_care_(trance_mix) - קצב טוב, ווקאל משגע, צלילים מלווים טובים מה צריך יותר מיזה?

ועכשיו חזרה אל העבר אל הימים של מוזיקת הDream ורוברט מיילס:

Robert Miles - Fable (Dreams Version) - טראק המשקף את מוזיקת הדרים לשמה. פסנתר אלקטרוני שמוביל את הטראק ווקאל לא נורמאלי יחד עם צלילים קטנים ולא רועשים מידיי כמו שצריך.

זהו להפעם.

מקווה שפעם הבאה לא תיהיה במרווח זמן כל כך ארוך כמו שקרה פה

וחבר'ה בחיית תנו תגובות (טובות ורעות אבל שיהיו תגובות).

אז תהנו

נערך לאחרונה ע"י 0mEr בתאריך 26-11-2004 בשעה 16:41. סיבה: שינוי פונט והדגשת הטראקים
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:03

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר