לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-10-2005, 19:08
  thekrutest thekrutest אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל thekrutest
עזרה בעלי כלבים- יש לי דילמה

וודאי קרה לכם לא פעם כאשר אתם הולכים לתומכם עם כלבכם הקשור ברצועה כפי שמתבקש בחוק, ויש מישהו "אמיץ" שנותן לכלב שלו לשוטט חופשי. לא אחד שנותן לכלב שלו לטייל איפה שבא לו, אלא זה שיוצא עם כלבו, אך לא קושר אותו ברצועה.
פגישה כזאת בין שני כלבים, עלולה להסתיים רע מאוד, במיוחד אם מדובר בשני כלבים גדולים וחזקים.

לדעתי, כל כלב צריך להיות קשור ברצועה לפחות, בזמן הטיול.

לשאלתי: יש כלב המטריד את הכלבה שלי ומציק לה (שקשורה ברצועה תמיד) בזמן שמועדי הטיולים שלנו מצטלבים. הוא זכר והיא נקבה, אז אין מריבה, אבל היא לא בדיוק "מתה" עליו, ומראה את זה כליפו בהתאם בנביחות, בצעקות... (מי שמכיר- יודע).

אז בעלת הבית שלו נזכרת לקרוא לו לחזור אליה, וזה , מן הסתם, לא ממש עוזר במקרה של כלב שפוגש כלבה (ובמקרים רבים אחרים...).
מפריע הדבר במיוחד כאשר הכלבה מיוחמת, וגם היא נמשכת לזכרים, ואז זה ממש יכול להסתיים רע מבחינתי. אם ארצה גורים, אני כבר אפנה למי שצריך ולא מי שבא- ברוך הבא...

אני אוהב חיות, ומבין שהכלב עצמו לא "אשם" שהוא "קיבל" בעלת בית כזאת, שלא מבינה שיש כבישים מסוכנים, וכלבים גדולים ולא כ"כ ידידותיים. אבל זו בעיה שלה.

מה אפשר לעשות, אם כן? האם יש טעם לפנות לעירייה או למשטרה...?
האם מישהו הצליח לשנות דברים במאבק כנ"ל?

* הודעתי בפורום בע"ח כי אני סבור שהסוגייה קשורה לקהילת בעלי כלבים ופחות לפורום חוק ומשפט.
בתודה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר