לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-10-2005, 10:52
  yogi_o2 yogi_o2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Yonibennir שמתחילה ב "שאלות בקשר לצנחנים/גיבוש יחטיות/יום הגיוס/ ציוד- אני יענה לכם"

מי ששאל אם לפלסר לוקחים את הראשונים אזזז זה לא בידיוק הולך ככה כי איתי למשל היו בגיבוש 2 שהתקבלו לפלס"ר והיו ממש תותחים אבל מצד שני היה עוד מישהו שלא האמנתי שבכלל יקבל מישהו כלומר אתה לא יכול לדעת מה יקחו אותך זה שאתה מגיע תמיד ראשון זה לא אומר כלום אתה יכול להגיע ככה לכל מקום אבל אולי עם סיכויים טיפ טיפה יותר גבוהים לפלס"ר אבל ממש לא נראה לי משמעותי. פעם זה היה בערך כמו שציינת היום זה לא. ובכלל יש בוחנים בגיבוש מכל יחידה אתה יכול להיותר מקום ראשון אצל אחד ממגלן ואילו מקום אחרון אצל אחד מפלס"ר למה??? כי פשוט לא עשית את מה שהוא מצפה ממך גם אם הגעת ראשון או משהו כזה. ולהפך.

ולבחור מעורב נח"ל אני בניגוד אילך לא מזלזל באף חטיבה ואני חושב שכל לוחם צריך להבין זאת ואני חושב שכל העורבים טובים אבל יש הבדל שלעורב צנחנים יש תנועה על אמרים כי צנחנים היא חטיבה קלה(זה גם מה שעושה אותה למיוחדת) ולכן תחלאס בעת פעילות מפצעית יותר קל לנוע על אמרים ולעשות איתו מבצעים מיוחדים. ועל זה אין מה להתווכח. ואם תראה בהרבה אתרים רשום שאת עורב צנחנים בוחרים ביותר קפידה ולכן הם יותר טובים אבל אני לא מאמין בזה ואני חושב שהכל זה מה שהפקדים והמחזור שהתקבל באמת שווה ולא ככלל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-10-2005, 16:29
  אלון_ אלון_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.05
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי yogi_o2 שמתחילה ב "מי ששאל אם לפלסר לוקחים את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yogi_o2
מי ששאל אם לפלסר לוקחים את הראשונים אזזז זה לא בידיוק הולך ככה כי איתי למשל היו בגיבוש 2 שהתקבלו לפלס"ר והיו ממש תותחים אבל מצד שני היה עוד מישהו שלא האמנתי שבכלל יקבל מישהו כלומר אתה לא יכול לדעת מה יקחו אותך זה שאתה מגיע תמיד ראשון זה לא אומר כלום אתה יכול להגיע ככה לכל מקום אבל אולי עם סיכויים טיפ טיפה יותר גבוהים לפלס"ר אבל ממש לא נראה לי משמעותי. פעם זה היה בערך כמו שציינת היום זה לא. ובכלל יש בוחנים בגיבוש מכל יחידה אתה יכול להיותר מקום ראשון אצל אחד ממגלן ואילו מקום אחרון אצל אחד מפלס"ר למה??? כי פשוט לא עשית את מה שהוא מצפה ממך גם אם הגעת ראשון או משהו כזה. ולהפך.

ולבחור מעורב נח"ל אני בניגוד אילך לא מזלזל באף חטיבה ואני חושב שכל לוחם צריך להבין זאת ואני חושב שכל העורבים טובים אבל יש הבדל שלעורב צנחנים יש תנועה על אמרים כי צנחנים היא חטיבה קלה(זה גם מה שעושה אותה למיוחדת) ולכן תחלאס בעת פעילות מפצעית יותר קל לנוע על אמרים ולעשות איתו מבצעים מיוחדים. ועל זה אין מה להתווכח. ואם תראה בהרבה אתרים רשום שאת עורב צנחנים בוחרים ביותר קפידה ולכן הם יותר טובים אבל אני לא מאמין בזה ואני חושב שהכל זה מה שהפקדים והמחזור שהתקבל באמת שווה ולא ככלל.

דבר ראשון אני רוצה להגיד לך שאתה (((צעיר))) ותפסיק לבלבל במוח, זה שערב צנחנים יש אמרים לא עושה אותה ליחידה יותר טובה וזה גם לא אומר שיעדיפו את עורב צנחנים על הנח"ל בפעילות מבצעית, תדע לך שבפעם האחרונה שהשתמשו במערכת העורב בצה"ל זה היה בתחילת האימות עם הפלסטינים, וזה היה צוות של עורב נח"ל .
ומי שאמר לך שבוחרים את עורב צנחנים יותר בקפידה אז תדע לך שלכל יחידה יש את העדפות שלה אז אני לא מבין מאיפה אתה מביא את זה.
ואני יגיד את זה שוב, יחס"ר צנחנים הוא היחס"ר ברמה הכי פחות טובה בצה"ל, וזה לא משהו שאני המצאתי, הרבה אנשים אומרים את זה.
דבר אחרון, מי שאמר פה שבוחרים את הפלס"ר לפי הכושר, זה ממש לא נכון, אני יכל להעיד כשהייתי בתירונות לפני שנתיים+, בכל הבחנים של הכושר, הפלס"ר לא היה משהו, אבל כשזה הגיע למבחנים עיוניים, ברוב המקרים הפלס"ר לכך מקום ראשון.

קיצר צעירוססססססס, יש לך עוד הרבה מה ללמוד, ואני מאחל לך בהצלחה במסלול.

ד.א. - אם שואלים אותך איפה אתה בצבא, תגיד שאתה מיועד לפלס"ר ולא בפלס"ר, יש לך עד דרך מאד ארוכה, וכואבת
ישן 11-10-2005, 20:55
  someone2 someone2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.05
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי אלון_ שמתחילה ב "[QUOTE=yogi_o2]מי ששאל אם..."

בונא אתה מכוער מת, למה כל פעם שאני נכנס לאשכול יש את אותו סתום כמוך אלון ועוד מאות סתומים כמוך במדינה בין אם זה ברחוב או בבסיס או באינטרנט במקרה הזה, למה כל פעם אותו סתום כמוך יגיד "היחידה שלי הכי טובה, צנחנים וכל השאר זה חרא ורק נחל הכי טוב כי אותנו בחרו לבצע פעילות ראשונה עם העורב נגד הפלסטינים" SO WHAT מה הפכת תעצמך לרמבו 6 ? כמה פעמים ראיתי בפורום כאלה דברים??? עשרות ! ! עשרות פעמים שהיו בהם פעור כמוך לא משנה אם אתה וותיק שנתיים או 3 בצבא, שיגיד שהיחידה שלו היא הכי טובה, שמע, אנשים פה רוצים צנחנים אז תעזוב אותם בשקט לא אתה ולא מישהו אחר יודע מי הכי טובים כי לא עשית תחרות ביניהם אף פעם, אני זוכר כמה מגולני בפורום שסתמו לאחרים תפיות בחוצפה כמו שלך ואמרו לכולם לסתום תפה כי סיירת גולני הכי טובה כי היא מתאמת עם השייטת... וכי יש לה הכי הרבה פעילות מבצעית ובלה בלה... ועלד כל מיני שטויות, היו כאלה מגבעתי ועוד מכל מיני חורים בצבא וכל יום אני פוגש בצבא מישהו שאומר שהיחידה שלו הכי טובה ותמיד יהיו דרוך לוויכוח אפשרי אם מישהו לא יסכים איתו... אז חאלאס עם הגאווה הזאת,
אתה שונא את מי שרוצה ליהיות בצנחנים ולא בנחל אז תסתום פשוט, לא תמיד צריך לעורר וויכוח על שטויות וליהיות הבן אדם שמצית את הוויכוח, וזה שאתה וותיק ממנו גם לא אומר שאתה יכול לעשות דעווינים על הצנחן המתחיל ולצחוק עליו " קיצור צעירוססס" "אל תגיד לאנשים שאתה בפלסר ושאתה מיועד לפלסר" וכל מיני בולשיטים כאלו. שם האשכול הזה הוא "שאלות בקשר לצנחנים" ולא שאלות בקשר לנחל- אז לא ניראה לי שאתה מתאים לאשכול כי הרי אתה בנחל...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:14

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר