לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-10-2005, 18:05
  Chaosmantor Chaosmantor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.05
Xerox & Illumination- XI תגובות על הטראקים

טוב אז כפי שרובכם (או כולכם) יודעים ב22.9 השתחרר האלבום החדש של צמד הגאונים קסרוקס ואילומיניישן, האלבום הזה שומע בהרבה מאוד מהקודם שלהם שיצא שנה שעברה האלבום הקודם עסק יותר בפול און עם בי פי אם גבוהה, האלבום הזה יותר נוטה לכיוון הדארק.

יאללה נתחיל-

1. Night Shift (remix)- לא יודע לא אהבתי כל כך את הטראק הזה לא הייתי נותן לו לפתוח את האלבום בכל מקרה, יותר מדי חוזר על עצמו וזה כבר משעמם.

ציון: 65

2. Ghost In The Machine- טראק ממש יפה התחלה משגעת, לקראת הסוף יש עליה עצבנית עם וואקל כזה משהו יפה אני אהבתי מאוד את זה.

ציון: 88

3. Battleship- כל פעם שאני שומע תטראק הזה אני מתאהב בו מחדש הכי טוב באלבום הזה אין אין פשוט ממכר, התחלה גאונית עם וואקל מטאלי כזה משהו מפחיד מומלץ בחום.

ציון: 95

4. Paranoia- טראק ממש אופייני לאלבום הזה אבל הוא משעמם כזה אין עליות חדות או שינויים בקצב לא משהו

ציון: 70

5. Soul Control- טראק נחמד לא משהו מיוחד סמפלים משוגעים קצת המון שינויי קצב

ציון: 80

6. Funkenstein- לא אהבתי את הטראק הזה כל כך התחלה יפה עם אורגן שמלווה את המלודיה כל הטראק אבל לא יודע איטי מדי

ציון: 70

7. Assimilation Of Reality- טראק ממש המון עליותת מלודיה ממש יפה בכל עליה מלווה בוואקל מגניב כזה אחלה טראק אחד הטובים שלהם

ציון: 88

8. Astrix- Oranda (Xerox & Illumination FINAL mix)
לא יודע אהבתי יותר את הרמיקס הראשון שהם שחררו (הם שחררו 3 זה אחד מהם)
זה יותר רגוע כזה עם באסים גבוהים מדי בלי יותר מדי עליות או מלודיה מסודרת כאילו זה טראק מבולגן כזה

ציון: 73

9. Bottom Line- טראק ערום כזה לא יודע בלי כל הסמלים המטורפים הידועים שלהם כאילו רק הקיק בולט בטראק הזה לא משהו בכלל

ציון: 60

10. Chakra vs. Xerox & Illumination- 7 Days (Etnica remix)
טראק ממש יפה מה שהוא שינה שם זה מטורף ממש טראק יפה אחד החזקים

ציון: 90

זהו פחות או יותר זה הכל זאתי חוות דעתי על האלבום הזה
תהנו (:

חברה אני לא נושך שורט וכאלה... תגיבו!

חזרה לפורום
ישן 11-10-2005, 12:22
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Chaosmantor שמתחילה ב "Xerox & Illumination- XI תגובות על הטראקים"

אחי לזרוקס יש השפעה למינימל משהו שאופייני לעוד כמה מהומגה כמו פיקסל דומסטיק סאב6 בלאק אנד וויט ועוד ועוד..
זה למה אתה אומר שזה משעמם, פשוט צריך ללמוד לאהוב את זה..

אני אהבתי מאוד את האלבום אבל לפי דעתי 2 קטעי ברייק ביט או פרי סטייל אני לא יודע איך הם קוראים לזה, לפי דעתי זה יותר מידי..

ולפי דעתי הרמיקס של אטניקה הרס.. לא שמעתי בכלל את הסאונדים של אטניקה בטראק הזה פשוט הם הרכיבו את הטראק אחרת עם אותם סאונדים... זה לא רמיקס אחים שלי כל אחד יכול לעשות את זה, לא יודע לפי דעתי הם שמו את הרמיקס בגלל השם.

קיצר מה שממש אהבתי זה טראקים מס: 1,2,3,4,7,8,9
טראקים אדירים

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר