לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-10-2005, 13:12
  "מי שחלם גבעתי..." "מי שחלם גבעתי..." אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל "מי שחלם גבעתי..."
המלצה סירוב פינוי מהבקו"ם

חבר'ה ממש אין לכם ממה לפחד כשאתם שוקלים לסרב להתפנות מהבקו"ם למקום אליו שובצתם!
אני הייתי בסירה הזאת - ביולי! גייסו אותי ביום של החי"ר הייעודי, וממש לא רציתי, סרבתי להתפנות!
כמובן - כומתה על הראש, 2 תיקים עליך, ומתחילות ההשפלות - אבל זה ממש כלום!
אני רציתי גבעתי והתעקשתי על זה! אחרי שבוע(!!) קיבלתי כבר גבעתי - הבעייה היחידה היא שקיבלתי גבעתי רק בגיוס של נובמבר (כלומר דח"ש = דחיית שירות, דחו לי ת'שירות לנובמבר), חברים שלי שהמשיכו להתעקש גם אחרי שהציעו להם את הדח"ש קיבלו והתגייסו כבר באותו שבוע לחטיבה שהם רצו להתגייס אליה...
במעצר התחלנו כ150 חבר'ה ונשארנו בסוף רק 19... חבל שכולם נשברו מהר...
התנאים במעצר מעולים - מלבד העובדה שכל היום רק הרצנו צחוקים שם! ותמיד אבל תמיד! תשימו לכם בראש שאם אתם מתפנים מהבקו"ם לא יהיה לכם יותר טוב! הטירונות זה אותו חרא ואפילו יותר קשה!
זה ממש כלום!!!
תמיד יאיימו עליכם ויגידו לכם שאין מצב שתקבלו את מה שאתם רוצים! אל תאמינו להם!! בפירוש אתם תקבלו את מה שאתם רוצים - הם רק מנסים לשבור אותכם ולהראות לכם שהצבא זה לא משחק!
בסה"כ - כל מה שעשינו שם היה לעמוד ולהעיף הקשב! בהצלחה!! אל תישברו!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-10-2005, 15:14
  Noone33 Noone33 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.08.05
תראה...
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי m1o2r4 שמתחילה ב "אז זה שנפלתי לסרב לקרבי דווקא..."

רוב האנשים לא יודעים למה הם נכנסים..
אבל אם אתה בא מוכן אין שום סיבה שלא תעבור את זה:

הרבה נשברים מהסיבות הבאות:
1) כל הקצינים ינסו לשכנע אותך להתפנות וזה ע"י שקרים גסים ובוטים שיטפלו בך כאשר תגיע לבסיס הטירונות שלך - כמו שכתבתי זהו שקר גס! ברגע שהתפנית נדפקת סופית ולא תקבל שום דבר שהובטח לך. אתה רוצה רופא? תדרוש רופא בבבקום. אתה צריך קב"ן? יפה! שוב תדרוש אותו בבקום ולא בשום בסיס טירונות.

2) מלחמה פסיכולוגית - כחלק ממסכת השקרים יצעקו עליך המון וינסו להפחיד אותך, שוב ע"י שקרים, שאתה דופק לעצמך את האזרחות, שהצבא יתייג אותך כחייל בעייתי, שאתה הולך לכלא ישירות ושבכל מקרה לא תקבל את שלך, שלא תוכל לצאת לקצונה וכו' (זו אגב לדעתי הסיבה העיקרית שאנשים מתפנים).

3) טירטורים - (תרוץ מפה לפה, תאסף חול, תנקה וכו') - זה במטרה ולשבור אנשים שלא דבקים ולא סגורים על זה שהם לא רוצים להתפנות ושבסוף אומרים: על הזין שלי אני לא צריך את זה ומתפנים בסופו של דבר.

4) כמובן שינסו להשפיל אותך, כומתה על הראש, לוקחים לך את השרוכים (שלא תוכל להתאבד עלק), אוכל ללא סכין או עם סכין חד פעמית, מקלחת 7 דק' בדיוק, שיחת טלפון אחת ביום למשך של 30 שניות ואז מנתקים אותך ושאר פעולות שהמטרה שלהן להשפיל.

הכי חשוב! אם אתה מחליט לא להתפנות, אתה צריך לבוא עם נקודת מחשבה שאתה לא שם זין שם על אף אחד! תחשוב על זה ככה שמי שיטרטר אותך, יצעק עליך, ישפיל אותך - גדול ממך רק בשנה שנתיים מקסימום שלוש...

בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:43

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר