לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-11-2004, 20:42
  שר היער שר היער אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל שר היער
אוהדי סכנין צעקו ללחמן להתפטר

אוהדי בני-סכנין לא השלימו עם ההפסד היום 1:0 לנצרת-עילית.
בסיום המשחק פרצה מהומה גדולה מחוץ לתחומי האצטדיון בקרית-אליעזר, כשכחמישים אוהדים זועמים של סכנין חיכו למאמן הקבוצה, אייל לחמן, וצעקו לו: "לך הביתה" ו-"תתפטר".
יו"ר סכנין, מאזן גנאים, זעם מאוד על התנהגות הקהל וניסה להרגיע אותם אך לשווא. אנשי המשטרה במקום הצליחו בסופו של דבר לפלס את דרכו של לחמן, שהגיע ברכבו הפרטי, וגם את דרכם של השחקנים לאוטובוס הקבוצה.
לחמן אמר בסיום: "סכנין נכנסה לתקופה של כדורגל לא טוב, והיא בצרה לא בגלל השבועיים האלה אלא בגלל שגם שכששיחקנו טוב לא ניצחנו. זאת הצרה האמיתית - שמשחקים טוב ולא לוקחים נקודות. בקשר לתקופה הלא טובה, אלה דברים שקורים, במיוחד לקבוצות צעירות. אנחנו צריכים להבקיע שאנחנו כן תוקפים, אנחנו כנראה קצת לחוצים, במיוחד הצעירים, וצריך לתת להם ביטחון".
על הרחקתו של דקל קינן בהופעת הבכורה: "זה מאכזב כי הוא היה טוב, ויש לו חלק גדול בכך שברוב השלבים המשחק התנהל בחלק המגרש של היריב. אבל גם אתו, תקופות כאלה צריכים לדעת לעבור".
מאיר כהן: "יחלתי לפרמיירה יותר מוצלחת מזו שהיתה לי היום, אבל אין מה לעשות. היה קשה מאוד לפתח משחק בגלל מזג-האוויר הקשה, ונצרת-עילית למעשה השיגו גול מכלום וזה העניק להם 3 נקודות. מצבנו אומנם לא מזהיר אבל אני לא מתייאש, במיוחד אחרי מה שעברתי ברוב שנות הקריירה שלי בקבוצות תחתית. אני בטוח שאנחנו נשתפר בסיבוב השני ואולי עם שני שחקני החיזוק הנוספים שאמורים להגיע, נצליח לשנס מתניים ולהישאר בליגה.

http://www.one.co.il/next.asp?id=56283&Bz=10

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר