לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-10-2005, 23:44
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
ייעוץ כללי לגבי קניית מחשב חדש לשנים הבאות

א.
אני מתכנן כבר כחודשיים קנית מחשב חדש,ואני קורא בזמן הזה בפורום (ד"א פורום מעולה!),אחרי שאני בערך סגור על מפרט (3500+,6600GT 250SATA2,לוח SLI וכו..) תכננתי בימים הקרובים לעשות את הרכישה.

ב.
קראתי כמה הודעות לגבי המעבדים החדשים של אינטל,ננו,מערכת הפעלה VISTA החדשה.

ראיתי בתוכנית טלוויזיה שלאינטל יהיו 3 מעבדי כפולי ליבה חדשים, פרט זה אני יודע (חושב...) שמייקרוסופט עובדת עם אינטל ולכן בטח מערכת ההפעלה החדשה תפעל יותר טוב על אינטל מאשר AMD. מצד אחד אני לא רוצה דחות את קנית המחשב לעוד כשנה מצד שני אני לא רוצה להשקיע 7,000 שקל במחשב שעוד שנה שנתיים לא יהיה מוצלח.

ג.
למה בכל המקומות (דרישות של משחקים וכו...) מתייחסים רק לאינטל (2.2GHZ מינמיום לדוגמא)

(הערת תפוחים - הגיע אלי בפרטי, העברתי לפורום)

נערך לאחרונה ע"י תפוחים בתאריך 11-10-2005 בשעה 23:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-10-2005, 00:24
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
תגובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "ייעוץ כללי לגבי קניית מחשב חדש לשנים הבאות"

א.
מפרט בסדר גמור, גם אתלון 64 3200+ יספיק (שיהיה גרסת E), לפחות 2 * חצי גיגה זכרון. אתה יודע מה זה לוח SLI?

ב.
מיקרוסופט עובדת גם עם AMD וגם אינטל, בזמן האחרון באופן די הדוק עם AMD, הייתה תומכת ושותפה לפיתוח ה AMD64 למורת רוחה של אינטל.

חלונות vista תצא בסוף 2006 בשתי גרסאות, 32 ביט ו 64 ביט כאשר ה 64 ביט הוא בעצם תקן ה AMD64 ש AMD פיתחה, לכן .... לטעון שזה לא יהיה מתאים למעבדי חברת AMD זה אבסורד.

אם עדיין אינני ברור מספיק, אינטל מייצרת כיום מעבדים עלפי תקן ש AMD פיתחה וקידמה, אם תרצה אפשר לומר שאינטל מייצרת מעבדים תואמים למעבדי AMD.

לגבי כפולי ליבה, אם תרצה לעבור לכפול ליבה לוח האם שלך ייאפשר זאת, ה 3800 X2 עולה 2200 שקל כעת אבל איננו הכרחי כיום (מאוד נחמד משתמש רגיל וחשוב למי שעושה שימוש כבד/מקצועי במחשב אבל למשחקים זה עדיין לא עוזר), כפולי הליבה של אינטל שנמצאים בשוק כעת הם בדיחה רעה מבחינת צריכת חשמל/פליטת חום, בעוד חודש חודשיים יהיו דגמים חדשים טובים יותר ב 65 ננו מטר שישפרו את המצב מבחינת אינטל.

ג.
משום שאינטל עדיין הרבה יותר גדולה ומוצריה הרבה יותר נפוצים, אבל על משחקים הנחשבים/חדשים תמצא פרוט לגבי דרישות חומרה גם לגבי מעבדי AMD.

נערך לאחרונה ע"י תפוחים בתאריך 12-10-2005 בשעה 00:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:00

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר