לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2005, 02:12
  liran_zr liran_zr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.03
מחפש רכיב אלקטרני

שלום לכולם אני חדש פה ויכול להיות שזה לא המקום לשאלתי אבל בכול זואת אני ינסה את מזלי
הביאו לי מסך 19 אינץ למחשב שלא עובד שהוא יחסית חדש בן שנה וחצי .. של חדברת SAMPO בקיצור גיליתי מה הבעיה בוא צריך להחליף רכיב ששמו : KA2S0765 שזה רכיב בספק הראשוני
https://2005-uploaded.fresh.co.il/2...12/89805192.pdf

הוספתי כאן גם את כל הDataSheet של הרכיב
עד כאן זה לא כל כך בעיה כי תגידו לי ללכת לחנות האלקטוניקה הקרובה לביתי ולקנות אותו אוקי כאן הבעיה.. חיפשתי בהרבה חניות והם לא שמעו אליו אפילו דיברתי אם היבואן שלו בארץ והוא אמר לי שהוא לא מתעסק אם פרטים והמינימום הזמנה זה 500 חלקים.. ואין לי כל כך מה לעשות אם כל זה.. ביררתי גם באינטרנט אבל גם שם מינימום הזמנה זה 200 דולר.. אם משהוו מכיר איזה חברה שיכולה להזמין לי מהיבואן רק רכיב אחד אני היה מאוד שמח אני מוכן לשלם עד 100 שקל בשביל הרכיב הזה..
אולי משהוו מכיר את המעבדה שמטפלת במסכים בחברה זואת.. שאולי יש להם את הרכיב.. אם למשהוו היה פיתרון אני יודע לו מאוד בתודה מראש לירן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:36

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר