לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-10-2005, 16:17
  ProphecY ProphecY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.05
את לא יודעת על מה את מדברת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שירן.. שמתחילה ב "שלדג"

להגיד שאין אפשרות לקרבי לבנות חוץ מטייס זה ממש טעות. אם כבר את מכוונת כל כך למעלה אז יש גם חובלות , אבל אם לדבר על דברים "עממים" יותר אז לוחמות מג"ב, לוחמות במשטרה צבאית בגדוד סחלב, לוחמות בנ"מ ובתותחנים בגדוד "מנתץ" - השם העברי לMLRS

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.namsa.nato.int/gallery/systems/mlrs3.jpg]

נשק מאוד קטלני ויקר.

בקשר לשלדג, תראי אני מאמין שאולי יש לך כושר ואולי את אפילו טובה יותר מרוב הבנים , אבל ביחידות חי"ר , ביחידות המיוחדות וביחידת העילית (סיירת מטכ"ל, שייטת 13 ושלדג) הלוחמים צריכים לעמוד בעומסים פיזיים גדולים מאוד, וכאן אני מדבר על ניווטים ארוכים עם משקל שמגיע ל 60 קילו+ .
והטבע עשה כך שהגוף של הגבר פיזית חזק יותר ועמיד יותר לעומסים. עם זה את לא יכולה להתווכח.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-10-2005, 17:00

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי שירן.. שמתחילה ב "[b][/b][b][i]בכל אופן מקומות..."

לא, במקומות קרביים שיש בנות וגם בנים הבנות עושות בדיוק את אותו הדבר שהבנים עושים.
מה שהיית צריכה להגיד הוא שיש מקומות שבהם הכניסה לבנות אסורה, ואם תסתכלי טוב תראי שמקומות אלה הם המקומות שבהם העומסים הפיזיים על הלוחמים הם מאוד גדולים. יותר מדי גדולים בשביל הגוף הנשי.

יש מקומות שבהם "הכניסה לבנות אסורה" לא בגלל העומס הפיזי אלא בגלל אמממ איך לנסח את זה, התנגשות המינים... אני מדבר על קורס צוללן, המגורים בצוללת כל כך "אחת בתחת של השני" שזה פשוט לא מתאים.

מה רע בלהיות לוחמת בתותחנים? או טייסת\חובלת? או להיות לוחמת מג"ב? אני לא מבין אותך..

ישן 13-10-2005, 18:53
  משתמש זכר פומי פומי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.03
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי שירן.. שמתחילה ב "[b]אמנם התפקידים נקראים..."

תראי, את לא יכולה לבוא אלינו עם הטענות שלך.

עם כל הכבוד השאלה שלך הייתה איזה תפקידים קרביים יכולות לבצע בנות במהלך השירות, והשאלה הזאת נענתה בפירוט + קישורים מתאימים.

את האגרסיות לגבי אופי השרות עצמו של הלוחמת לא צריך להוציא או להצדיק איתנו, אף אחד מהפורום הזה למיטב ידיעתי לא מכריע איזה עבודה תעשה לוחמת, ובמה זה יבדל מלוחם, לכן להגיד "אבל בתכלס אם תראה מה עושות לוחמות קרקל תגלה שהן לרוב בשמירה,וגם באיזור שהוא בעל רמת סיכון נמוכה." או "בינינו - קרבי של בנות זה לא קרבי של בנים.."לא תעזור בכלום, כי תכלס אף אחד לא יכול לשנות את זה, אלא רק להסכים עם זה - ובמה זה יעזור?

ישן 13-10-2005, 19:07

עוד פעם מריבות על כבוד?
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי שירן.. שמתחילה ב "[b]אמנם התפקידים נקראים..."

נור אני לא מאמין שזה בא ממך. כל התפקידים העורפיים שציינת גם בנים משרתים בהם , אולי זה יעשה קצת טוב לאגו הנשי שלך , שירן.
ואני אומר שוב שבתפקידי לחימה כמו מג"ב,נ"מ,תותחנים, אב"כ בנות עושות את אותו הדבר כמו בנים עד שיבוא מישהו שמשרת שם ויפריח את הטענה שלי.

כן ,לא כל אחת יכולה להיות חובלת וטייסת אבל אם שכחת לרגע דיברנו בכלליות על נשים ולא רק עליך. אז קצת תשומת לב למה שנאמר.
בקשר ללהיות לוחם במג"ב כן היתי רוצה, והעובדה שאת אומרת את זה אומר שאת לא מבינה כלום מכלום ואין לך הערכה ליחידה הזאת ולעובדה הקשה שהם עושים בלשמור על התחת שלך כשאת מחבקת דובים במיטה.

ותשמעי מה אני אומר לך, אם תרצי מספיק תגיעי ליחידה קרבית שמשרתות בה בנות, וכשתראי איזו קריעת תחת זה את לא תחשבי על "דרישות פרופיל" ועל קרבי וקרבי פחות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:08

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר