לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-10-2005, 00:53
  205GTI 205GTI אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.05
משהו לשפוך

אז ככה אגש ישר לעניין...

הסיפור מתחיל: אני שולח לידידה שלי הכי טובה לרגע זה הודעה לפלא, לא עונה... שולח הודעה באיי סי, לא עונה... טוב... 3 ימים שלא מדברים ביום השלישי (וזה אחרי שיותר משבוע לא התראנו) אני שולח לה הודעה באיי סי ומתחילים לדבר... טוב דיברנו הכל הסתדר יחסית... אמרנו גם שנדבר על העניין שנצא והכל... ולהודעות היא לא ענתה כי הפלא היה דפוק וגם האיי סי היה דפוק (נחמד נחמד...).

סבבה קבענו להפגש אחרי השיחה יום למחרת (ערב יום כיפור). טוב בסדר, היא צמה קבענו שמישהי תתקשר בשבילה אין בעיה, מתקשרת אליי מישהי שאני מכיר ב-9 וחצי אומרת לי טוב בוא תצא וזה... אני מנומנם כולי קם אומר טוב עוד מעט אני בא שזה כ- 20 דק' הליכה - אז מתארגן 10 דק' ויוצא... מגיע למקום ובתכלס זה מקום שאני שונא... יש שם מלא אנשים שאני מכיר וזה הרבה חבורות ליד כזה ולפעמים כולם ביחד... אז גם החבר'יה שלנו לפעמים שם... אני מגיע כל החברים שלי הערב במקום אחר אני מגיע יש מלא מלא אנשים אני מכיר את כולם אבל אני שונא להיות בסביבה שלהם (הידידה יודעת את זה טוב ויודעת שבאתי רק בשבילה כי אם אני שונא את המקום ולהיות בו למה לי עוד לבוא?) טוב בסדר מגיע אומר שלום והכל בא מתיישב... יחס אפסי כלפי ואני מתחיל להשתעמם שזה החלק שבו אני מתחיל גם להתעצבן... טוב עוברות 5 דק' אני עושה לה ''טוב בואי לטייל אין לי כוח להיות פה'' היא עונה ''עוד מעט'' טוב יושב מחכה סבבה... עוד מעט אז עוד מעט... בנתים הגיעו עוד אנשים הביאו משחק היא התחילה לשחק ובכלל זזה לצד עם רוב האנשים... ואללה פה רמת העצבים עולה דרגה... ידידה אחרת שלי דיי טובה באה לשבת לידי... מדברים והכל תוך כדי שההיא שבאתי בשבילה משחקת שם והכל (אין יחס אליי... אני אויר לגמרי) הידידה שבאה לשבת לידי אחרי כ 20-15 דק' הולכת ומה אני? אני יושב לבד כמו איזה אדיוט שאין לו חיים (ויש לי... תכלס אם הייתי יודע שיהיה ככה הייתי נשאר בבית לישון) קיצר יושב משהו כמו 5 דק' לבד, לידי יש אנשים שאני מכיר והכל אבל אני לא קשור אליהם בכלל!!! טוב זהו רמת העצבים עברה את הגבול אני מתקשר לחבר שלי לשאול איפה הם יושבים (10 דק' הליכה ממני ואללה סבבה אני כנראה אלך) אני קם ללכת אומר לה שאני זז והיא מתחילה למה וזה? אני אומר סתם והיא עושה לי ''אולי תחזור לפה אח''כ או משהו'' זה מתלווה לכמה םרצופים (להתקשר היא לא יכולה וגם אני לא... ולא שיש לי חשק עם העצבים שחטפתי אני רוצה לעוף משם מהר מהר) קיצר לא קבענו בעקרון כלום ואמרתי שאני עף... ואני מת לעוף כבר כי המצב רוח כבר אין בכלל... וללכת הביתה זה בכלל כאילו בעטו לי בפנים... אני הולך תוך כדי מתקשר לחבר טוב ואומר ''טוב שמע אני בא'' אז הולך הולך פתאום קוראת לי שאני דיי התרחקתי והולכת לעברי... טוב נעצר ומדברים...
היא ''מה יש''
אני'' מה נראה לך אני אתקע שם? משעמם לי... אין לי כוח להתקע שם''
ככה כמה פעמים...
היא ''מה יש''
אני ''על תתחילי לי את הקטעים האלה עכשיו'' (אני מת לעוף כבר באותו רגע ואין לי כוח כבר לראות אותה!)
היא '' לך להזדיין'' לא יודע עד כמה ברצינות...
אני כמעט ואין תגובה חוץ מבשקט כמה מילים

קיצר הלכתי לחברים שלי בא ואין לי מצב רוח בגרוש... למרות שהם מעודדים קצת... סיבוב קטן עם חבר וזהו ממשיך לשבת... דווקא מעודד יחסית... לא יוצא לי אבל מהראש הקטע המפגר הזה... כאילו אני פאקין בא למקום שאני שונא רק בשבילך... אני תקוע שם כחצי שעה מחכה לך... זה היחס שאני מקבל?!?! והיא עוד נעלבת עליי?!?! סע*******ק

אח''כ היא כבר שולחת לי הודעה:
היא ''שברתי את הצום בגללך, אם בא לך שמאוחר יותר נפגש תתקשר אליי''
אני ''לא נראה לי, לפחות לא משעמם לי פה'' בטח בא לי לראות אותך אחרי כל זה...

בזה זה נגמר נדמה לי לאותו הרגע... ממש לא היה לי חשק לא לראות אותה לא לשמוע ממנה... קיבלתי מספיק על הראש...

אחרי שכל החברים התפזרו וזזתי עם אחד מהם לסיבוב שלחתי לה הודעה שאני שם ואם היא עדיין בחוץ אפשר להפגש... אז בהתחלה היא עוד מעט זזה הביתה... אח''כ היא כבר בבית... בסופו של דבר זה ''טוב ניפגש מחר או משו''

קיצר כל זה על רקע ניתוקי קשר קודמים... מקרים דומים לזה אבל בקטנה שלא שמתי עליהם ועוד שטויות פה ושם...

מבחינתי אפשר לסיים את הקשר, אני ממש לא אויר ועד כמה שאני חזק חיצונית באופי עדיין יש לי רגשות, יש לי את הכבוד שלי למרות שהרגשות והעצבים יחד לרוב בשליטה מלאה ולא יוצאים החוצה איפה שלא צריך

הייתה כבר שיחה על נושא מסויים שאני יזמתי וזה עוד אחריה... קבענו לדבר על מה שקרה אבל אני בא... ומה אני? אני אויר זה הכל... כנראה זה החשיבות שלי בעיניה...

מצטער על חוסר בסימני פיסוק... כל זה נכתב ברגע של עצבים דיי כבדים... פשוט נמאס... היא לא יודעת לנהל קשר עם ידיד שלא תנהל! כאילו לעשות לידיד כאלה קטעים? אני מבין אם חברים קורה שעושים דווקא זה לזה וכדומה... או שאצל חברים היא מצפה שהוא כל הזמן יתקשר וכדומה... אבל זאת ידידות ואם אין השקעה משני צדדים אז ואללה היא מתה!

ואללה ידידות וגם הכי קטנה שהייתה לי בחיים לא עשו לי כאלה קטעים... בחיים לא קיבלתי כאלה עצבים בגלל בת... לא משנה חברה או ידידה... לא משנה החשיבות שלה בעיניי! לא הגעתי לכאלה עצבים בגלל בת וזה לראשונה... אחלה יחס...

עידן.

נערך לאחרונה ע"י 205GTI בתאריך 13-10-2005 בשעה 01:06.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-10-2005, 08:52
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 205GTI שמתחילה ב "משהו לשפוך"

מקווה שאתה מרגיש יותר טוב אחרי ששפכת פה את עצבייך (לרוב זה עוזר)
בקשר לידידיה שלך :
אני לא יודע את ההיסטוריה שלכם ולפי מה שהבנתי היה לכם כמה קטעים כאלו או דומים בעבר והם הסתדרו עד כמה שהבנתי
אני יכול להגיד לך בתור מישהו שקרה את זה ולא קשור בכלל לסיפור שהיה פה ציפיות שנופצו ואי הבנה משני הצדדים ולמה אני מתכוון, אתה ציפית שאם אתה בא בשבילה היא תעריך זאת ותהייה בעיקר איתך ותלך איתך שתרצה לעוף משם וזה לא קרה
וכשרצית ללכת היא לא הבינה על מה אתה עצבני ומה קרה לך ולכן רצתה לדבר איתך (גם אם באיחור קל) וכשעשית לה הצגות (ובכוונה אני אומר הצגות כי אני מאמין שככה היא ראתה את זה) אז היא התעצבנה מזה וכשיש שני אנשים עצבניים אין תקשורת כי כל אחד מצודד בצד שלו ולכן היתה התגובה הקיצונית שלה בסוף
ולאחר מכן היא ניסתה ליצור שוב קשר אך שוב היית עצבני מידי מכדי לקבל אותו מה שכנראה עיצבן אותה עוד יותר
בסיכומו של דבר היה לכם ערב עצבני מאוד לשניכם שציפיות אני מניח משני הצדדים נופצו

הצעה שלי אלייך זה לתת לשניכם להרגע לעשות שיחה לדבר על הכל ללבן דברים ולראות איך ממשיכים משם
ושאלה אליך אתה מגדיר אותה כחברה הכי טובה שלך האם זה הדדי האם אתה גם החבר הכי טוב שלה?

אני יכול להגיד לך שהיתה לי שותפה באיזה קורס שעשיתי שהיינו ההפכים הכי גדולים כלומר השניים שהכי לא מתאימים זה היינו אנחנו אבל המשכנו ביחד ולמדנו להתמודד אחד עם השני כי זה גם היה קשור לקורס שעשינו, ואני יכול להגיד לך שאין לך מושג כמה פעמים העצבים שלי עלו למעלה והייתי צריך להוריד אותם או להרגיע אותם כדי שלא יעלו והיו כמובן כמה פעמים מריבות ובסוף שאמרתי לה (בסוף הקורס) שאין לה מושג כמה פעמים היא הקפיצה לי את הפיוז היא אמרה לי אותו הדבר שגם לחיות איתי לא היה קל
במקרה שלכם אני מניח שאתם ידידים מבחירה ולא בעקבות קורס או משהו שחיבר אותכם ואתם רוצים להיות ביחד עכשיו רק תחליטו אם מתאים לכם
שיהיה בהצלחה
תעדכן ואם תרצה אני פה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 13-10-2005, 15:52
  205GTI 205GTI אינו מחובר  

אוקיי
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "ידידי היקר...."

אז ככה... תראה כמה פרטים כנראה היו חסרים מהתחלה...

הייתי עצבני עליה בגלל הניתוקי קשר המפגרים האלה שאם אני לא אדבר איתה אין מצב היא תדבר איתי אולי רק אחרי פרק זמן גדול, אבל גם כשאני שולח הודעות היא לא עונה... ועזוב האיי סי דפוק... הוא דפוק אבל היא הייתה מחוברת שלחתי הודעות לא עונה ורק בערב התנתקה... זאת אומרת היא ראתה ששלחתי יכלה לקחת ולהחזיר לי הודעה או משהו... אבל במקום זה אני לא שומע ממנה 3 ימים! זה כבר מעצבן... דיברנו באיי סי שאני עצבני עליה וזה הסתדר אמרנו שנדבר על הכל ונצא...

אין לנו בעיה לצאת לבד, תכלס תמיד היינו יוצאים לבד... אני בכלל לא רציתי להפגש במקום הזה אבל חברה שלה עושה ''היא צמה ואין לה כוח ללכת'' (עוד תירוץ מטופש) טוב בסדר לא אתווכח בא למקום הזה וכמו שגם קצת ציפיתי שיהיה היא תתקע שם... גם זה לא פעם ראשונה אבל לרוב חיכיתי קצת והלכנו... אני מחכה ומחכה וואללה אני מרגיש שאני אויר... כמעט ואין יחס... מבט פה מבט שם זה בערך הכל!

היינו אמורים הפעם לצאת לבד ולדבר וסתם, אבל במקום זה כשאני בא לשם אני צריך לסבול חצי שעה מקום שאני שונא עם יחס אפסי ממנה... זה באמת מעלה לי את העצבים! היא ידעה טוב טוב למה אני בא ואם היא רצתה להשאר שם יכלה להגיד לי שנצא יותר מאוחר.

אגב אתמול זה נגמר מצידה ב: ''טוב נדבר מחר או מתישהו'' עכשיו אם זה מה שהיא אומרת ואני אפרש זאת... נדבר מחר זה או שאני מתקשר או מתחיל לדבר איתה או שלא אשמע ממנה עוד כמה ימים... זה דיי בדוק!

לגבי ידידים טובים: זה משני הצדדים הדדי לגמרי ואני חייב לציין שהיו לה קטעים מוזרים לפעמים אבל הקשר עד לתקופה מסויימת היה בהחלט אחלה... לא היו שום בעיות... אולי דברים ממש קטנים שאני לא זוכר אפילו...

אי אפשר להרגע... אני נרגע היום מחר אני אקבל עליה עצבים בגלל עוד משהו... זה פשוט בלתי אפשרי... אני מחזיק ומחזיק אבל בסוף מתפוצץ... עוד שיחה לא בא לי ליזום!

עוד משהו שכבר הלכתי והיא עצרה אותי... היא יכלה לומר טוב בוא נשב נדבר או משהו כזה... אבל לא... כנראה להשאר שם גם יותר חשוב לה... אני לא מבין למה לקרוא לי אז בכלל...

בנתיים אני יכול לומר רק ''נראה''

תודה רבה לך!

עידן.

נערך לאחרונה ע"י 205GTI בתאריך 13-10-2005 בשעה 15:57.
ישן 14-10-2005, 13:32
  205GTI 205GTI אינו מחובר  

.
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי flip_murray שמתחילה ב "למה זה נראה ככה?"

תבין ידידות יש הרבה, ידידה טובה יש רק אחת!

כזאתי שתציע לה לצאת ולא תסתכל עליך מוזר... כזאתי שבאמת תוכל לספר לה דברים... שתוכל להתייעץ איתה... זה או ידידה טובה או שסתם מישהי שאתה מכיר אומר לה שלום ואולי יושב איתה ביחד עם אותם חברים.

לוקח קשה? תכלס כן כי זה אחרי שיחה ועוד דברים אז זה מעצבן ושאני בא בשבילה ואני אויר... כן אני לוקח קשה כי זה יחס חרא ואני לא מוכן לסבול את זה מאף אחד... אם זאת לא הייתה ידידה טובה היא הייתה מקבלת 2 מילים ''לכי קיבנימאט'' ולא שומעת ממני אחרי זה... ואם קשר של ידידות לא היה מחייב לכלום פשוט היינו שמים זין זה על זה ואחרי הריב הראשון מתעלמים זה מזה... קשר ידידותי וכל קשר אחר מחייב משהו... ללא שום חיוב רשמי או לא רשמי הקשר מסתיים.

ישן 15-10-2005, 11:26
  205GTI 205GTI אינו מחובר  

עדכון חברים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 205GTI שמתחילה ב "משהו לשפוך"

קיצר אתמול נפגשנו והשיחה קצת נדחתה כי לא היינו לבד אבל אח''כ דברנו והכל... קיצר היא אמרה שזאת מן בעיה אצלה שהיא לא יכולה לפעמים להשקיע בכמה קשרים בבת אחת וכו'...

אמרנו שנראה כבר מה יהיה אבל בנתים זה קצת קירב בינינו, סיפרתי לה שממש התעצבנתי באותו ערב וכנראה היא הבינה את זה טוב טוב... ועוד דברים... דברנו דיי על הכל ונראה מה יהיה!

תודה רבה לחברי הפורום שעזרו לי לאסוף הכל בראש ולחשוב מה לעשות.

גיליתי שאני לא ממש יכול לומר לה (לא יודע אם רק לה או בכלל) שבואי נפסיק את הקשר וזה גם כנראה משהו שאני לא רוצה אם יפסק שיפסק בהדרגה אבל בנתים אני לא גומר את הקשר... סה''כ נראה כבר מה יהיה!

ועוד משהו שפעם הבאה כבר לא תהיה לי שום בעיה להעיר לה על משהו שמעצבן... בטח לא אחרי השיחה הזאת, אומנם אני מרגיש שמצידה היא עדיין לא תעיר לי ממש על משהו שמפריע לה.

תודה רבה!
עידן.

ישן 15-10-2005, 14:59
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
שמחנו לעזור ו...
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי 205GTI שמתחילה ב "עדכון חברים"

עוד טיפ שיעזור לך אולי להתעצבן פחות בפעם הבאה שהיא תקפיץ לך את הפיוז

תזכור שאתה בחרת להשאר איתה בקשר למרות כל המגרעות והחסרונות שלה (כמובן גם בגלל היתרונות הרי ללא זה לא היית חושב בכלל על להשאר איתה)
ופעם הבאה שהיא תעשה לך קטע תזכור שככה היא מתנהגת ואין הרבה מה לעשות
אז להתעצבן סביר להניח שתתעצבן כי זה חלק מהטבע האנושי אבל אני לפחות מקווה שזה לא יעסיק אותך אחרי זה כל כך הרבה זמן כמו שזה מעסיק אותך עכשיו

ויכול להיות שאם הזמן פחות פחות תתרגש מהקטעים שהיא עושה לך
שיהיה בהצלחה
ותמיד תזכור שאנחנו פה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:38

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר