לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-10-2005, 10:34
  Gcar Gcar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.03
צריך המלצה למצלמה דיגיטלית

דרישות:
- שיהיה מסך אחורי-כזה שאפשר לצלם בלי להסתכל בעיניית ואז לראות איך התמונה יצאה.
- חובה אפשרות לצילום וידאו באורך של חצי דקה או יותר..כמה שיותר יותר טוב.
- אם אפשר אז שהוידאו ישמר בפורמט mpg או wmv שיהיה יותר נוח לצפיה אחרי זה במחשב.
- שתהיה באיכות טובה...לא צריך משהו מקצועי אבל אני הולך לצלם בעיקר מכוניות ותמונות נוף ואני רוצה שהתמונות יצאו באיכות טובה +...אמרו לי ש3 או 3.5 פיקסל יספיק לי....

חשוב לציין שזו המצלמה הראשונה שלי ככה שאשמח לשמוע דעות נוספות לדברים שאני צריך או לא צריך....המצלמה תהיה בעיקר בשימוש ביתי ומדי פעם גם צילומי וידיאו קצרים...הוידאו שאני אצלם (או לפחות מתכנן) זה סרטי גלישה בים...סרטונים קצרים כאלה של גולשים...(צריך זום מיוחד או משהו?)

תקציב: 1200 ש"ח...לא בשמיים אבל אני מאמין שבסכום הזה אני אוכל לקנות משהו שיספיק לצרכים שלי.

תודה מראש לכל העוזרים!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-10-2005, 14:54
צלמית המשתמש של gandalf-it
  gandalf-it gandalf-it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל gandalf-it שלח הודעה דרך MSN אל gandalf-it
אני ממליצה על...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gcar שמתחילה ב "צריך המלצה למצלמה דיגיטלית"

MUSTEK DV-5200

יש לה רזולוציה של 5.4 מליון פיסקל
75 תמונות באיכות הכי טובה, סרטון וידאו של 4 וחצי דקות באיכות הטובה, בפחותה 10 דקות...<הכל בלי כרטיס, עם כרטיס כמובן שהרבההה יותר-עם כרטיס של 512 מגה תוכל לצלם סרט וידאו כמעט באורך מלא וכ800 תמונות ברזולוציה הכי טובה ומחיר הכרטיס כ300 ש"ח..>
וכמו כן יש בה נגן אמ.פי.3
מחיר מחירון 1300, ישנם מבצעים רבים לחגים ואתה יכול להשיג ב1000 ואפילו פחות <אני השגתי את המותק הזאת ב500..>
הרבה יגידו לך שיש פה קטצ' בגלל החברה, שהיא לא תשרוד הרבה שהיא לא תפעל משו וכו'...
אבל יש לי אותה כבר כמה חודשים והיא עובדת בינתיים הרבה יותר טוב מהקנון שהייתה לי פעם...
אל תלך על קנון או אולימפוס רק בגלל השם! הם יקחו לך על מצלמה דפוקה לגמרי איזה 2000 ש"ח רק בגלל החברה, מנסיון!
ישן 13-10-2005, 16:25
צלמית המשתמש של gandalf-it
  gandalf-it gandalf-it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל gandalf-it שלח הודעה דרך MSN אל gandalf-it
קודם כל...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ofir22 שמתחילה ב "תסלחי לי על המילים אבל בבל"ת..."

כמו שאמרתי, מצלמה ב1300...
זה שאני קניתי אותה ב500 זה דבר אחר...אני תמיד עושה קומבינות וקונה דברים בחצי מחיר אז תתיחס אליה כאל 1300...
ואני אומרת את זה כי הייתה לי קנון ולרוב האנשים שאני מכירה יש אולימפוס ולרובם האולימפוס נדפק ממש במהירות ועל שטויות...בת דודה שלי הפילה את התיק<המרופד> של המצלמה מגובה של כחצי מטר-מטר וזה פשוט שבק חיים...לא סתם שבק חיים אלא בעיה רצינית, לא נכנסתי איתה לפרטים, רק יודעת שהיא הלכה לכמה מקומות לבדוק כמה יעלה תיקון והמינימום שאמרו לה היה 700...משמע תקלה רצינית-על כלום!
וזאת אחת מיני רבות...חוצמזה, בתור אחת שלמה 6 שנים תקשורת+כלכלה+עסקים+מנהל וכל הנלווה אני יכולה להגיד בבטחה גם בלי לציין שמות ספציפיים ולבדוק, שחצי מהחברות המפורסמות הנחשבות ל"טובות ואמינות" מוכרות בדיוק אותה הסחורה כמו החברות ה"לא אמינות"-והמחיר הכבד הוא על הפרסום ועל המוניטין, חוץ מסוני שמצדיקה את המחיר שלה-למרות שהסחורה היא אותה סחורה החברה פועלת במערכת בקרת איכות אחרת, בעוד שכל החברות בודקות רק מדגם של המצלמות<דגם שיוצרו בו 20,000 מצלמות, מתוכם יבדקו רק 5> וכל השאר יכולות להיות פגומות או סתם לא "איכותיות" ולא יחזיקו זמן רק בעוד שסוני בודקת כל פריט שלה בנפרד-משמע קנית-זה ישרוד הרבה שנים....

אני תמיד משאירה פתח לזה שאני טועה, אבל בדרך כלל אני לא, כי אני שונאת להגיד דברים שלא מבינה בהם, אם אמרתי אז תמיד יש לי איזשהו בסיס...לא לזלזל בי סתם כך. תודה.
ישן 13-10-2005, 23:00
צלמית המשתמש של עופר ברגר הגיבור
  עופר ברגר הגיבור עופר ברגר הגיבור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עופר ברגר הגיבור
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי gandalf-it שמתחילה ב "חח...לא הייתי מתחילה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי gandalf-it
לפחד כל כך מהר, אך כן, זהו הימור, לדעתי של 50-50 אם היא תשרוד הרבה זמן או לא..<לפני המשפט הזה צריך להגדיר מה זה בכלל "הרבה זמן"..>
ובכלל לדעתי אם כבר הולכים על סכומים כאלה אז זה סוני..יותר בטוח..אישית אני גם אוהבת את JVC לא בטוחה איך הם פועלים, אני רק יודעת שיש לי המון דברים מהחברה וטפו טפו לא היו בעיות עדיין-לא יודעת אם הם מייצרים מצלמות, שאלה מעניינת באמת, למישהו יש תשובה??

יש מצלמה מקבילה לסוני ???

ומה קשור ??
ש. תעלי לפה תמונה שצלמת מה- Mustek אני מעוניין לראות את האיכות שאת מצליחה להפיק ממנה.

ת. עוד מספר ימים כשהזכרון יהיה מלא =)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://services.nexodyne.com/email/icon/MiIHt9CsUg%3D%3D/JE2kTDA%3D/R01haWw%3D/0/image.png]

ישן 13-10-2005, 22:02
צלמית המשתמש של XpdX
  XpdX XpdX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל XpdX שלח הודעה דרך MSN אל XpdX
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Gcar שמתחילה ב "ממממ"

במצלמות (כיום) יש מצבים אוטומטיים. יש פרמטרים בצילום (כמו צמצם, מהירות תריס, ISO, פוקוס וכו') שצריכים להיקבע, ובמצב האוטומטי המצלמה בוחרת את התנאים הטובים ביותר לצילום (ללא כל התחשבות בבקשות מיוחדות של הצלם..).
בעתיד, כשתדע לשלוט באפשרויות השונות, תוכל גם לקבוע בעצמך את הדברים האלה..

יש כל מיני מצלמות קומפקטיות שאין להן אפשרויות ידניות, ולכן אלה מצלמות פחות מומלצות למי שרוצה ללמוד קצת יותר בצילום.

אני בטוח שההסבר שלי לא ממש טוב, אבל בקיצור אפשרויות ידניות במצלמה יאפשרו לך להתפתח בעתיד בצילום..

אני גם ממליץ על סדרת A של קנון (כמובן החדישות יותר, A510\520\95 וכו')

ישן 13-10-2005, 16:50
צלמית המשתמש של ^GunX^
  ^GunX^ ^GunX^ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.05

תראי אני לא יודע על איזה "מחסור בתמורה" את מדברת אבל לי היו 2 מצלמות עם חברה שלא נחשבת ידועה כ"כ בתחום המצלמות ושניהם לא היו טובות ובטח שלא סיפקו תמורה למחיר , קנון נחשבת בין החברות שמביאות הכי הרבה תמורה למחיר ואני מדבר מניסיון קניתי את האי95 ב1480 והיא מספקת הרבה אפשרויות שגם מצלמות ב2500 שקל לא תמיד נותנות... את מוזמנת לקרוא את הביקרת באתר הזה על המצלמה www.dpreview.com , ד"א אם יש ספק בנוגע לאיכות המוצר אז עדיף לקנות דרך היבואן הרשמי (קרט) ולקבל אחריות ל3 שנים..

לגבי הנפילה הזאת .. להפיל מצלמה מגובה מטר זה לא צחוק במיוחד אם היא היתה מרופדת בנרתיקים הזולים...אני לא חושב שיש מצלמה קומפקטית שתשרוד כזאת נפילה.

ישן 14-10-2005, 00:05
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04

Mustek=pure garbage

סליחה על הביטוי... לא מתכוון לפגוע.

צילום בכלל וצילום דיגיטלי בפרט מורכבים משני יסודות:

1. אופטיקה

2. אלקטרוניקה

לחברת Mustek עם כל הכבוד... (המעט שנשאר לי אליהם) אין אף אחד משני הגורמים.
המוצרים שלהם יכול להיות טובים כמצלמות אינטרנט או כמשקולות לניירות ברגע שהם מתקלקלים אחרי כמה חודשים.

ישנן שלל חברות בעלות רקע טוב יותר באחד משני הגורמים שציינתי שמייצרים צילום איכותי - קאנון, ניקון, פוג'י, מינולטה, אולימפוס, סוני, פנסוניק... יו ניימ איט...

אבל חבל ליפול בפח למוצר שהוא בגדר צעצוע... צר לי אם אני פוגע בבעלי ציוד מוסטק למיניו.

במחיר של כ-500-600 שקל ניתן למצוא יופי של מצלמות מבית אולימפוס או פוג'י למשל שייתנו ודאי הרבה יותר מהכינוי שאותו הצגתי כאן בתחילת התגובה...
במחיר גבוה יותר, כמובן שהאופציות רק הולכות ומתרחבות...

נערך לאחרונה ע"י rgrg בתאריך 14-10-2005 בשעה 00:08.
ישן 14-10-2005, 00:16
צלמית המשתמש של Mgefen
  Mgefen Mgefen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Mgefen שלח הודעה דרך MSN אל Mgefen
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "Mustek=pure garbage סליחה על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rgrg
Mustek=pure garbage

סליחה על הביטוי... לא מתכוון לפגוע.

צילום בכלל וצילום דיגיטלי בפרט מורכבים משני יסודות:

1. אופטיקה

2. אלקטרוניקה

לחברת Mustek עם כל הכבוד... (המעט שנשאר לי אליהם) אין אף אחד משני הגורמים.
המוצרים שלהם יכול להיות טובים כמצלמות אינטרנט או כמשקולות לניירות ברגע שהם מתקלקלים אחרי כמה חודשים.

ישנן שלל חברות בעלות רקע טוב יותר באחד משני הגורמים שציינתי שמייצרים צילום איכותי - קאנון, ניקון, פוג'י, מינולטה, אולימפוס, סוני, פנסוניק... יו ניימ איט...

אבל חבל ליפול בפח למוצר שהוא בגדר צעצוע... צר לי אם אני פוגע בבעלי ציוד מוסטק למיניו.

במחיר של כ-500-600 שקל ניתן למצוא יופי של מצלמות מבית אולימפוס או פוג'י למשל שייתנו ודאי הרבה יותר מהכינוי שאותו הצגתי כאן בתחילת התגובה...
במחיר גבוה יותר, כמובן שהאופציות רק הולכות ומתרחבות...

לקנות מוסטק או אייפטק זה כמו לשלם על גוש חרא טרי ולקבל עליו אחריות..
מנסיון.

זכור לך תמיד - אין חכםכבעל נסיון..
אז בוא אני יגיד לך מנסיון, שלהוציא (אני אישית) 900 שקל על דבר כזה, זה פשוט לא הלרגיש אותםאחרי 3 חודשים... זה מה שזה.

עשה לעצמך טובה, לך על קנון.
ואם אתה חושב שאין לך מספיק, על אולימפוס - רק בעיה היא שהוידאו שם זוועתי, בניגוד לתוצאו תהתמונות שיוצאות מעולות. לדוגמא D535 (C370( המצלמה טובה תכלס אבל שוב הוידאו חרא.

לך על קנון A510.

ישן 14-10-2005, 07:02
צלמית המשתמש של Mgefen
  Mgefen Mgefen אינו מחובר  

אה וואלה?
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי gandalf-it שמתחילה ב "למה כל כך הרבה דעות קדומות???"

ציטוט:
אם לא לא היה מזל אז לאף אחד לא יהיה??
אני קניתי מוסטק והיא חייה ונושמת...
ובכלל מה שכולם אמרו פה זה כמו להגיד שג'נס של לי קופר נגיד< או מותג אחר> הוא יותר טוב מג'ינס של פוקס כי זה לי קופר, וזה עולה פי 5 יותר...ובפועל זה אותו גינס עם שינויים מזעריים..ואפילו בלי שינויים בכלל...
זה בדיוק אותו דבר עם המצלמות, מותגים, הכניסו לכם לראש ואתם לא מצליחים להוציא...

רק שתדע לך, שלא היתי קונה את המצלמה הזאת ב150 שקל אפילו עם סוללות...
לי יושבת פה בבית מצלמה מאותו המפעל שיצאה שלך.. וכוס עמק... אני מת להעיף אותה..
אפיל ב-200 שקל את הכל.. פחות מרבע מחיר ממה שאני קניתי ואין אף מתעניין..!

אם אני שם את ה-CANON S1 ברבע מחיר למחירה עכשיו.. עוד משאירים לי טיפ אחי בגלל מחיר כזה..
וככה גם לגבי כל קנון נורמלי שיש.

תבין תיחסים בין המצלמות שאני רושם לך פה.

נערך לאחרונה ע"י Mgefen בתאריך 14-10-2005 בשעה 07:04.
ישן 14-10-2005, 07:10
צלמית המשתמש של Mgefen
  Mgefen Mgefen אינו מחובר  

רק בבקשה
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי gandalf-it שמתחילה ב "ב600 שקל"

ציטוט:
מאולימפוס אפשר לקנות מקסימום מצלמת סטילס מהדור הישן כי מצלמה דיגיטלית של החברה, הכי פשוטה, עולה 1000+ ככה...ואני לא אומרת את זה על סמך חנות אחת, שתיים, שלוש, ארבע, חמש או שש חנויות אפילו...גם באינטרנט יהיה לו ממש קשה למצוא אולימפוס במחיר הזה...

אל תגיב לי צורה קטנונית:
http://www.camera.co.il/sale.asp?pid=612 - החסרון הוא שהוידאו שואף ל-0

רועי בס"כ ניסה להסביר שאם לבחור יש 1200 לבזבז... תראו מה אפשר להביא בסביות המחיר של 600, כאשר אתם מציעים לו מצלמה לא טובה שעולה 1000....

ידידי - לך על קנון במחיר כזה.
לךעל סוני במחיר כזה.
לך על אולימפוס במחיר כזה... אבל פה תצתרך לוותר על הוידאו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:46

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר