לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-10-2005, 22:18
צלמית המשתמש של אליאור15
  אליאור15 אליאור15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אליאור15 שלח הודעה דרך MSN אל אליאור15
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "סיכום הצום ואשכול חוויות שבועיות"

היה חם, לא יכולתי שלא לשתות (אחרי הכאב ראש והסחרחורות שהיו לי הייתי חייב לשתות מים).

בעיקרון השיעמום הוא הדבר הכי קשה בצום... (כמו שאמרו לפני).

אמ... אני עכשיו מתארגן אירגון אחרון לפסטיבל שאני הולך אליו מה-19.10 עד 21.10
כן אני יודע שזה מתנגש בפגישה, אבל ארגנתי ככה שאני מסיים משמרת וישר הולך לעזריאלי, יש לי מזל...! לא הייתי מפסיד את הפגישה בעד שום הון שבעולם...
ניפגש שם!
*חוץ מזה-זה לא התפקיד של רחלי (אני פשוט רגיל שהיא פותחת את האשכולות האלה), לפתוח אשכולות של סוף השבוע?!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-10-2005, 18:05
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
סיכום השבוע(יים) שלי :P
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "סיכום הצום ואשכול חוויות שבועיות"

עברו עלי שבועיים עמוסים וגדושים ביותר אז אני אני אספר רק את הדברים המשמעותיים ביותר

ביום חמישי - לפני שבועיים, היה לנו טקס ראש השנה פיקודי והיה ממש יפה, הכנתי ספרים ותעודות מגניבות לקצינים ולנגדים שלנו שקיבלו דרגות ותעודות מצטיינים והיה מרגשששש !
בסוף הטקס ניגש אלי הקצין הפיקודי שלנו בהפתעה מוחלטת, לחץ לי את היד והציג אותי לאחד הקצינים הבכירים באוגדת יהודה ושומרון (איו"ש) ואמר לו : "תכיר, זו קצינת כוח אדם של......."
נמרח לי חיוך ענקי על הפרצוף ומרוב שהתרגשתי מלמלתי המון : "תודה" וחייכתי ואז הוא אמר לי : "את חיילת מצטיינת, היית צריכה לקבל הערב תעודת מצטיינת !" אז אמרתי לו תודה, אבל קיבלתי כבר ביום העצמאות . אז הוא אומר : "לא משנה, מגיע לך !!"
ממש התרגשתי והוחמאתי מהפירגון שלו ואף יותר התפלאתי שהוא זיהה אותי כי בפעם האחרונה שהתראינו הייתי עם קוקו ארוך והפעם הוא ראה אותי בחושך, עם שיער קצר פזור .
הוא ללא ספק עשה לי את היום/השבת ואת החודש !

חג ראש השנה היה מעולה (שלושה ימים של חופש) ו-2 ארוחות משפחתיות כאשר האטרקציה הכי גדולה בהן הייתה היין, שתיתי, שתיתי ו-שתיתי (וזה מה שמפגשים משפחתיים בדר"כ גורמים לי... )
מי שעשתה לי את החג הייתה אמא שלי- שהינה בשלנית ואופה סופר דופר ובחג הזה באמת 'יצאה מגדרה'...
ולהלן הסיפור : לפני כמספר חודשים היא לקחה מעיתון מתכון לעוגה הונגרית של 7 שכבות ותכננה להכינה לחג .
באמצע ההכנה (בשלב הפרג שלא התקשה או משהו...) היא חטפה את הג'ננה שהעוגה לא הולכת להצליח לה ואמרה : "זהו, היום אני נופלת על מישהו עם העוגה הזו !" פתאום היא מרימה את הטלפון ומתקשרת ל- 144 : "שלום, אפשר לקבל את הטלפון של _______ ?"ובקיצור : השפית שחיברה את המתכון וחתומה עליו) .
נאמר לה שיש שתי בחורות העונות על השם הזה - האחת בצפון ואחת במרכז, לקחה ריזיקה והימרה על זו מהמרכז והתקשרה .
"שלום, אני מדברת עם ____ שפירסמה בחודש אפריל מתכון של עוגת 7 שכבות בעיתון ____ ?" ההיא עונה לה : "כן ?!"
אמא שלי אומרת לה : "שלום, לקחתי את המתכון שלך ואני עכשיו באמצע ההכנה והכמויות שרשמת לשכבת הפרג לא נכונות ! מילא אני- ותיקה במטבח, אני יכולה למצוא דרך לעבות אותו; שקדים/אגוזים, אבל זו הטעייה ! - מה תעשה בחורה לא ותיקה במטבח כשהיא תתקע בשלב הזה ?!?!"
-ההיא לא ידעה מאיפה אמא שלי נחתה עליה, יום לפני ראש השנה, אומרת לאמא שלי : "סליחה, את מתקשרת אלי בערב חג !!" ואמא שלי : "נכון, גם אצלי זה ערב חג ואני תקועה עם העוגה שאני מחר אמורה להשוויץ בה !!!"
ההיא נראה לי התפחלצה במקום ולא ידעה איפה לקבור את עצמה; מפה לשם ומשם לפה - בסוף הן הגיעו לאמפטיה והיא נתנה לה כל מיני טיפים וביקשה שתתקשר אחרי החג לספר לה איך יצא....
לסיכום : העוגה יצאה אחלה, אבל אמא שלי מרוקאית קטנה ובעלת תעוזה, או מ-ה ?

בשבוע שעבר קיבלתי מחבר שלי מתנה לרגל השנה שלנו ביחד - צמיד דק ועדין מכסף עם עיגולי זהב ומינרלים קטנים בצבעים משגעים שאני ממש אוהבת .
האמת - אני עדיין מוקסמת מכך שהוא הצליח לקלוע לטעם שלי (יש לו פוביית החלפת מתנות ממני ) .
והשבוע אני החלטתי לפנק את עצמי במתנה : סורבה טרופי לגוף מ"סבון של פעם" שזה כמו קרם לחות לגוף רק יותר אוורירי ובעל ריח מדהים, כל פעם שאני מורחת אותו אני מקבלת המון מחמאות, נראה לי שזו הייתה השקעה טובה
ובכלל - השבוע הזה טס לי והצום שלי עבר מהר וקליל, הספקתי לקרוא בו את הספר "אסרטיביות" וגם חצי מהספר "אפלטון במקום פרוזק" (שזה הישג כי הספר הזה מצריך המון מוזה וסבלנות) .

והיום - חרשתי עם אמא את אשדוד בחיפוש אחר בשר "עגל חלב" לחג (מסתבר שזה די נדיר...) ולבסוף מצאנו אחרי המתנה ארוכה, בה הספקתי 'ללמוד' מהתבוננות איך לפרק ביעילות עוף שלם לגורמים (כולי פליאה שלא הפכתי צמחונית... ) .

לסיום - היום אני מציינת שנתיים לניהול הפורום המדהים הזה, תקופה שבה למדתי המון מכל אחד ואחת בפורום .
כולי תקווה שהצלחנו לבנות את הפורום הזה כנגיש, זמין ואיכפתי לכל ושהנכם נהנים בו ומתכניו .

בתקווה לעוד תקופה ארוכה, משגשגת ופורה .
אוהבת המון,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 14-10-2005 בשעה 18:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר