לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-10-2005, 12:44
צלמית המשתמש של ךופה
  ךופה ךופה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.03
פיגוע #@#@# גנבו לי את הרוטווילרית !!! #@#@#

אני פשוט לא מאמין !!!!!!!!!!!!!!!
הסיפור :
היום קמתי ב7:30 בערך, ותמיד אני מוציא את הגורה החוצה לפרגולה ולמדשאות הפרטיות שלי - ככה עד 8:00-8:20 לפני שאני יוצא לעבודה... (בכל מקרה בימים א-ה, אבל היום הוצאתי באותה שעה...)
בסביבות 7:45 לערך, אני יושב על המחשב בחדר אחר בבית, וקולט את בעל הבית יורד מאיזור הקוטג' שלו (אחד לידי) - ואני שומע אותו עושה "כוססססססאמקקק" ובו-ברגע אני קולט שהטמבל דרך על צואה של הגורה (היא עושה קצת בחוץ, ואולי בגלל זה החשדות שלי שהוא אשם ב"העלמות-אעלק"... מיד תבינו).
2 שניות אחרי זה - אני שומע את הגורה במין יבבה קטנה כזו של אולי שנייה-שנייה וחצי, ואז שקט.
דקה אחרי זה, אני חוזר : ד-ק-ה אחרי, אני יוצא, פותח את הדלת - ואין גורה אין כלום...
אני מתקשר אליו באותה השנייה, שואל אם הוא "ראה אותה" והוא אומר לי שהוא "כבר חוזר לכיוון הבתים".
הבנאדם מגיע, שואל אותי בפליאה לגבי העלמותה, ואומר לי שהיא ברחה מפני חתול שרץ אחריה (?!?!?) לכיוון המחסנים וההאנגרים בשדות מאחורי הבתים...
רצתי לשם, קורא לה, שורק לה, וכלום...
הבנאדם בא איתי וכביכול "חיפש אותה" איתי... קרא לה קצת, שרק איזה 2 שריקות...
עושה לי "היא בטח מסתתרת באיזה פינה, היא בטוח תבוא עוד מעט" או "היא בטח מפוחדת באיזה מקום והיא תחזור אח"כ".
אבל אין מצב !!!
כשאני קורא לה היא תמיד באה, וחוצמזה - היא לא יוצאת מהפרגולה לבד - לפחות לא מעבר לגבולות המדשאות הקדמיות והאחוריות !!!
הוא עושה לי שהוא ראה אותה "משחקת עם שקית שבתוכה בשר" ומושכת אותה "לכיוון ההאנגרים" - אבל ראו איזה פלא : איך הגירסא יכולה להיות אמינה - כשהשקית (שלטענתו היתה עם בשר) מונחת בפרגולה שלי ?!?!?
הייתי בחוץ בחיפושים אולי שעה-שעה וחצי (אחרי זה הייתי חייב לעזוב לעיר...)
אני חייב לציין שהכל קרה בשניות,
הבנאדם לא נסע עם הרכב שלו מהבית - ועל כך אני לא מאמין שהוא (במידה ואני חושד נכון בו) הספיק לקחת אותה רחוק או משהו...
אני מרגיש צורך לבוא ולומר שהיתה לי עוד כלבה, לפני חודשיים בערך - שגם, עשתה קצת צרכים בחוץ (וכמו תמיד, אני אוסף ולא משאיר עקבות... בגלל זה אני לא מבין אולי מה הכעס של הבנאדם) - שגם היא נעלמה באופן מסתורי ביותר !!!
ההיא, הקודמת, היתה קשורה בחוץ כשהייתי יוצא לעבודה, ולכן בפעם ההיא - הבעל בית (אחרי שנשאל על ידי לפשר "העלמותה") - בא ואמר שיכול להיות שהיא כרסמה את הקולר, או אפילו נגנבה ע"י מישהו שאולי ראה כזה סוג של כלב אצלי בחצר...
אני כבר לא יודע מה לחשוב...
לשמוע אותו - מיד אחרי זה סינון קללה - אז ייבוב קטן של הגורה - ודקה אחרי זה לא בחוץ !
משטרה לא תעזור (אם אני מגיש תלונה, אני חייב לציין על מי, לא כך ? - ואני לא רוצה לאחרי התלונה, מגיע השלב שבוא ההוא ששמו תלונה עליו מגיע לאימות או לחקירה... ואז הוא ידע שאני חושד בו או משהו... ואחרי הכל, זה "בעל הבית", אני לא צריך איתו צרות או משהו, או אחרי זה להיות איתו באיזה קונפליקט כל פעם שנתקל אחד בשני פה...)
הציעו לי לפרסם את הגניבה ב3-4 וטרינריות אזוריות... אולי מישהו יגיע איתה לטיפול או משהו ויקראו לי, אבל אני לא חושב שזה כל כך אפקטיבי... מה הסיכויים שעוד חודש-חודשיים היא תהיה דומה לעצמה... רוטווילר אחרי הכל...
אני כבר לא יודע מה לעשות... הכל כל כך מוזר איך שזה קרה...
מסכנה !!!!
בטח לא יודעת איפה אני ומתי אני אגיע אליה, בטח לא מבינה איפה היא עכשיו ומי זה הבנאדם שאיתה כרגע...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-10-2005, 14:42
צלמית המשתמש של ךופה
  ךופה ךופה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.03
אתם לא תאמינו !!!!!!!!!!!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ךופה שמתחילה ב "#@#@# גנבו לי את הרוטווילרית !!! #@#@#"

לפני כמה רגעים הפלאפון הישיר שלי צלצל (וזה מוזר, כי לא להרבה יש את המספר)...
עושים לי "זה בקשר לכלבה"...
כבר באתי להגיד "טעות" או משהו... לא הבנתי מה מי מו, או מה לאלה שמצלצלים יש קשר אלי...
תוך שנייה נזכרתי שקיבלתי מאיזו מוכרת בחנות חיות תג כזה, שעליו רשמתי את השם של הכלבה, את הכתובת של הבית שלי, ואת הפלאפון הישיר שלי למקרה חירום (!!!)
וואי איך אני שמח אין לכם מושג !!!!!!!!
עזבו את זה שהם אמרו לי שהיא אצלם, וכיוונו אותי לבית שלהם, - וכשהגעתי הם עושים לי שאיזה שכן שגר יחסית קרוב יותר אלי לקח אותה באיזה טנדר, והבנאדם בכלל לא נוהג בטנדר (לפחות אין לו טנדר ממה שידוע לנו פה) - קיצרררר, הוא הופיע פתאום ואני פותח את הדלת האחורית של הרכב... רואה אותה, היא אותי... THE END... סיפור אהבה ממבט ראשון
לא יאומן, פשוט לא יאומן !!!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:56

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר