לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-10-2005, 21:07
  Kodi Kodi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Nash שמתחילה ב "קבלו תאוריה מאוד משכנעת על הרצח של יצחק רבין"

זה מעניין אחושרמוטה אבל תנסה בעצמך לעבור על מה שהם אומרים ותראה שלא הכל כזה חד וחלק,
תנסה כמה שניות לפני היריה לשחק עם הסרט ופשוט לעשות play ולעזור ככה הרבה פעמים שאתה תראה כאילו הילוך איטי ובכל פריימ כזה תשים לב ליגאל אמיר, באחד הפריימים אפשר לראות שהוא מתקרב ממש קרוב ואפילו הצלחתי לקלוט את היד שלו ממש קרובה לרבין ככה שבקשר לזה שהכדור נורה מקרוב ובלה בלה בלה זה נראה לי בסדר,

אח"כ אם אתה מסתכל על הדלת אז יש דיי הרבה זמן לאחד המאבטחים להכנס פנימה אם אתה שואל אותי, אני גם לא חושב שכשראש ממשלה נכנס לאוטו שלו הוא נכנס ראשון, תמיד יש איזה מאבטח שנכנס ואח"כ הראש ממשלה ככה נראה לי לפחות ושוב אם תעשה תריץ את זה כמה פעמים תראה שאחרי היריות היה איזה 5 שניות עד שהכניסו את רבין לאוטו ולדעתי יש מספיק זמן בשביל שאחד המאבטחים יכנס פנימה, אני לא חושב שיכניסו אדם פצוע שנורה בגב ראשון לאוטו הוא חייב לקבל עזרה ולפניו צריך להכנס מישהו שכנראה הספיק מהר לסגור את הדלת השניה, זה גם לא הכי משכנע אבל לדעתי ישר להסיק מסקנה שהיה מישהו באוטו זה מאוד פזיז כי יש מספיק זמן שאלף ואחד דברים יקרו.

מה שכן, מאוד חשוד שבאמת הצלם מתמקד ביגאל אמיר זה אפילו שקוף להפליא הייתי אומר, איך יכול להיות שההתמקדות בו כזאת גבוהה, גם אם הוא היה חושד בו אני לא חושב שהוא היה מצלם אותו כל פעם, מקסימום היה מסתכל עליו בעיניים שלו לא דרך העדשה, תחשוב שהבן אדם צילם סרט כנראה בשביל שיוכל לקחת אחרי זה הביתה או מי יודע מה אבל בוא נגיד למטרות תמימות, ונראה לך הגיוני שהוא רוצה בכזה סרט לבזבז חצי מהקלטת על יגאל עמיר? ממה מוזר שכל מספר של שניות אתה שוב רואה את יגאל אמיר, אפילו כשרבין יורד מהמדרגות הוא כאילו "בטעות" מוריד קצת את המצלמה שיראו רק את הרגליים של יגאל אמיר על העדנית.

עוד משהו זה חיתוך מאוד מאוד גס בוידאו שאתה בטח ראית לבד כשפרס דיבר עם המאבטחים והנהג של רבין ליד האוטו של רבין, פשוט חיתוך גס ביותר וממש אפשר לראות איך שכל האנשים מסביב משתנים. אתה יכול להגיד שאולי הצלם כמו כל צלם אחר לרגע החליט לעשות pause בשביל לעשות משהו וחזר אחרי 10 שניות או מי יודע מה, אולי החליף בטריה אולי אי אפשר לדעת, אבל בניגוד אפשר להגיד למה שאחרי שהוא צילם במשך 7 דקות כל מיני שטויות ובעיקר אנשים אנונימים כמו יגאל אמיר פתאום הוא מספיק ודווקא בקטע מעניין יחסית בשביל כל צלם חובבן כשיש לו בתמונה את פרס.

עוד משהו אחרון זה שבאמת יש טשטוש מאוד גס לדעתי ושקוף אחרי היריה, אם אתה רואה את הסרטון רגיל אתה לא תראה את הטשטוש כי זה מהיר מדי אבל אם תעשה פריימ אחרי פריימ כמו שאמרתי קודם תקלוט את הטשטוש ותראה ממש כמו מברשת כזאת של blur שמחקה את התמונות של האנשים שהיו שם כאילו כל פנים שהיו ראית מין טשטוש גס על הפנים.

קיצר מי יודע :| מושחטים כולם. :\
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:37

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר