לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-10-2005, 23:28
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
שאלת המאה

אתם הולכים ברחוב כן מפה לשם רואים מישהו ארס מרחוק
שיש לכם סכסוך אייתו עכשיו אני בטוח שרובכם לומדים הרבה שנים
אומניות לחימה (כול אחד והאומנות שלו) בקיצור הוא מתקרב אלכם
אמרו לי קללת אותי מפה לשם יש בלגאן אתה צועק הוא צועק אתה דוחף אותו הוא דוחף אותך
פתאום בשניה הוא שולף סכין מה אתם עושים ?
א.קורעים לו את הצורה (אבל אין לכםם כלי נשק)?
ב.עומדים במקום ומחכים לתגובה שלו ואז מחליטים האם לברוח או לדבר אייתו ?
ג.בורחים ישר איך שהוא שולף את הסכין ?
ד.מנסים כמה שיותר לא להגיע בכלל לתחילת הסכסוך לצעקות?
שאלה קשה מה תעשו אבל אני רוצה שבאמת באמת תדמינו אתה סיטואציה
כאילו אתם באמת עומדים בכזאת סיטואציה מפחידה
אם יש לכם פתרונות אחרים חוץ מי א,ב,ג,ד אני השמח לשמוע
חזרה לפורום
ישן 15-10-2005, 15:48

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי hwarang שמתחילה ב "זה באמת מצב הרבה יותר מסובך. ..."

קודם כול אני מנסה להרוויח זמן בשביל החבר אני הדבר אם הארס קצת וירווח זמן
עד שחבר שלי הקלוט מה קורה אחרי זה מה שהוא היבחר לעשות אני אייתו
אם הוא החליט לתת לארס מכות אני אייתו אם הוא החליט לברוח אני בורח אייתו
כמובן שאני הנסה בכלל לעצור את זה לפני שזה קורה (שליפת הסכין) אבל אין
לי ממש השפעה על שליפת הסכין במצב של מכות
שמע יש אנשים אחי ואתה יודע את זה שעד שלא תיתן להם מכות הם לא יעזבו אותך
ונגיד שאתה יודע שאותו בן אדם מסוכן מה אתה תעשה זה דילמה מעוד קשה
דיברתי אם אבא שלי בנושא והוא אמר לתת לו מכות
הוא סיפר לי ספור מהחיים שלו תקשיבו טוב:
יום אחד הגיע לבית הספר (תיכון) שלהם איזה ארס שכולו היה מלא בצלקות כולו
אף אחד לא העיז לדבר אייתו או להתעסק אייתו קיצור
אבא שלי חולף במסדרון ורואה את העבריין הזה מנסה לפתוח לו את הלוקר
כמובן אבא שלי אמר מה אתה עושה ? והארס התחיל לאיים עליו
בקיצור אבא שלי שהיה בכיתה י הרביץ לארס שהיה בכיתה יב
הסיבה למהכות אתם כבר יודעים קיצור אחרי ויכוח מה אתה עושה בלה בלה
אבא שלי והוא הולכים מכות אבא שלי אמר לי הוא חטף מכות פיצוצים אבל
גם הארס חטף מכות חברה תקשיבו טוב מאותו יום לא רק שהארס הזה
לא נגע באבא שלי יותר אלה גם הגן עליו מאותו יום אתם קולטים
לא שאבא שלי היה צריך את עזרתו בכלל אבל רק שתיראו איזה מצב מצחיק
עכשיו אחרי שקראתם את הסיפור תגידו לי מה דעתכם וזה סיפור אמיתי על תחשבו
שאני ממציא סיפורים או משהו כזה אבא שלי אמר לי:
"לארס צריךלהראות מי בעל הבית ברגע שאתה מראה לו הוא לא מתעסק אתך"
מה אתם אומרים?

נערך לאחרונה ע"י max-max בתאריך 15-10-2005 בשעה 15:51.
חזרה לפורום
ישן 15-10-2005, 18:27
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "שאלת המאה"

אצלי כשזה מגיע לשליפת סכין קודם אני ינסה לדבר איתו ואם זה לא עוזר אני ינסה להסייח את דעתו לשנייה ואז אני קודם ינטרל אותו מהסכין ואז ויכניס לו מכות עד שהוא יתעלף או לא יודע מה וכל זה יהיה במהירות שהוא לא ידע מה קורה בכלל(הכי טוב להתרכז בנשק שלו לראות איך הוא תופס את הסכין לחשוב מהר איך אפשר לפעול ואז בשנייה שדעתו מוסחת או שהוא מוריד את הסכין לתפוס לו את היד עם הסכין או משהו כזה ולתת לו מכות בכל הכוח במקומות רגישים כמו בביצים, צוואר, עיניים ומקומות ושרירים רגישים אחרים או לעשות לו בריח או תרגיל כל שהוא שזה קשה במצב כזה) ואני לא משחק אותה איזה גיבור או משהו כזה אני פשוט שומר על עצמי ומלמד אותו לקח. גם איך שרואים את הסכין צריך להסתכל סביב ולראות אם יש משהו שיוכל לשמש לכם ככלי נשק זה יכול להיות אבן גדול מקל כיסא ואפילו אם אתם במקום עם חול למשל על חוף זה יוכל מאוד לעזור מעיפים לו חול לעיינים הוא לא יהיה מרוכז ואז פשוט קופצים עליו. דרך אגב אני לא כל כך בעד לתפוס ת'רגליים ולרוץ הוא יוכל לרדוף אחריך עד שיתפוס אותך או שיבוא אליך ביום אחר....

חזרה לפורום
ישן 15-10-2005, 23:20
  Malshabico Malshabico אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.05
מסכים עם hwarang
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "שאלת המאה"

ברגע שהוא שלף עליך סכין(אתה לבד, בלי חבר) יש רק 2 אפשרויות: לברוח או להילחם בו.

ברגע שאתה נלחם בו ואתה יודע אומנות לחימה כלשהי- אם עשית לו איזשהו נזק (שברת לו יד,גרמת לו לסיוטים בלילה...) יכולים להאשים אותך בבית משפט ( לא משנה אפילו מי התחיל).

דבר כזה קורה בגלל שכאומן לחימה יש לך ידע על איך לפגוע באנשים שאין לאחרים , ובגלל זה הרשויות מתייחסות אליך כנשק קטלני (גרמת לו נזק=שלפת סכין/אקדח). רק אם לא היה לך לאן לברוח (היית בפינה , הקיפו אותך...) אתה יכול לצאת מזה נקי.

מסקנה: הייתה לך היזדמנות לברוח ובמקום זה נשארת להילחם (רק אתה,בלי חבר) יש לך עכשיו 2 אפשרויות חדשות: לברוח (מהמשטרה) או להישאר(בכלא).

יש גם איזה מקרה שזה הזכיר לי אבל את זה כבר נשמור למחר.
חזרה לפורום
ישן 16-10-2005, 02:04
  SVS1 SVS1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Malshabico שמתחילה ב "מסכים עם hwarang"

אוי איזה שטויות.
ברגע שהוא שולף עליך סכין יש לך **זכות** מלאה להרוג אותו על בסיס הגנה עצמית.
אני לא יודע מאיפה אתם שומעים את השטויות של "משטרה מושחטת", "זה המציאות המרה" וכל החרטא הזה.
הוציא עליך סכין וניסה להשתמש בה = איום על החיים שלך.
לפי ה-חוק ברגע שאדם כלשהו מאיים על החיים שלך או על חיים של אדם אחר יש לך זכות לפגוע ולנטרל אותו, לעשות מעצר אזרחי (לפי הנהלים כמובן), ואם אין אלטרנטיבה אחרת להרוג אותו.
כמובן שיציקו לך על זה בבתי משפט והשוטרים לא יעזבו אותך (לא הם לא מרביצים זה לא וויאטנם פה) למשך כמה זמן אבל אשם אתה לא תצא.
אולי הפרעה לציבור... במקרה הכי גרוע.
כמו כן אם אדם מאיים על הרכוש / חפצים שלך מותר לך "לגרום" לו להפסיק (כן הכוונה להרביץ / לנטרל אותו) אבל לא להרוג כי זו כבר עבירה פלילית, חיי אדם חשובים יותר מרכוש.

הגנה עצמית של יחיד מויקפדה
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94...E%D7%99% D7%AA

ככתוב בחוק:
  • הגנה עצמית (תיקון: תשנ"ד) לא יישא אדם באחריות פלילית למעשה שהיה דרוש באופן מיידי כדי להדוף תקיפה שלא כדין שנשקפה ממנה סכנה מוחשית של פגיעה בחייו, בחירותו, בגופו או ברכושו, שלו או של זולתו; ואולם, אין אדם פועל תוך הגנה עצמית מקום שהביא בהתנהגותו הפסולה לתקיפה תוך שהוא צופה מראש את אפשרות התפתחות הדברים.
  • 34יא. צורך (תיקון: תשנ"ד) לא יישא אדם באחריות פלילית למעשה שהיה דרוש באופן מיידי להצלת חייו, חירותו, גופו או רכושו, שלו או של זולתו, מסכנה מוחשית של פגיעה חמורה הנובעת ממצב דברים נתון בשעת המעשה, ולא הייתה לו דרך אחרת אלא לעשותו.
  • 34יב. כורח (תיקון: תשנ"ד) לא יישא אדם באחריות פלילית למעשה שנצטווה לעשותו תוך איום שנשקפה ממנו סכנה מוחשית של פגיעה חמורה בחייו, בחירותו, בגופו או ברכושו, שלו או של זולתו, ושאנוס היה לעשותו עקב כך.
מהאתר
http://www.pigur.co.il/law/onesh1.htm

בקיצור מה שהחוק אומר זה לא לתקוף אלא להיות מותקף ואז להגן ולתקוף חזרה באיזו צורה שצריך.
כמו כן אם המותקף ליבה וחימם את העיניינים ייחשב כאשם.

אז... בלי יותר מידי זיוני שכל בסדר אנשים?
תוקפים אתכם פיזית?
תגיבו בצורה שהכי נראית לכם, |אני מדגיש| אחר שניסיתם כל אפשרות אחרת וזה האפשרות היחידה שאיתה תוכלו להגן על עצמם.

זהו
חזרה לפורום
ישן 16-10-2005, 20:33
  Malshabico Malshabico אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.05
הבטחתי סיפור...
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי SVS1 שמתחילה ב "אוי איזה שטויות. ברגע שהוא..."

אז הנה, רק לפני זה כמה מילים, SVS אתה הבאת פה חוקים מאוד נחמדים ומקורות טובים סחטיין על ההשקעה קודם כל.אבל כמו שאתה הולך לראות בתי המשפט הם אלה שקובעים את גזר הדין מי אשם ומי לא.

לא יודע אם ראיתת הייתה תוכנית לא מזמן (של חיים הכט נראה לי) שהביאה סיפורים של אנשים שפרצו להם לבית/גנבו להם צאן וכאלה ובסוף הגנבים יצאו עם כנס של 1000 שקל במקרה הטוב, במקרה הרע אלה שפרצו להם לבית היו חייבים עשרות אלפי שקלים לפורצים בגלל שגרמו להם "עוגמת נפש בזמן העבודה" או איזה שטות אחרת אז בוא נסכים שיש חוק יבש כמו שאתה הבאת ויש מה שקורה.

גם מה שאני אמרתי שהחוק רואה את זה שאם היית יכול לברוח תברח רק אם לא, תילחם.זה לא נוגד את מה שאתה אומר אנחנו כבר חצי מסכימם (זה טוב).

עכשיו לסיפור(מקרה אמיתי) שהבטחתי:

את הסיפור הזה שמעתי מאורי רפאלי (דאן 8 בקרב מגע ונראה לי שבעל תפקיד חשוב בהתאחדות הקרב מגע בישראל אבל זה כבר לא משנה).
כמו שכולנו יודעים, אורי רפאלי מאמן קרב מגע בחדרה, אירגוני הפשיעה חוגגים בחדרה(לידע הכללי,עכשיו לסיפור עצמו).
עכשיו אצל אורי רפאלי התאמנו שני אחים שהיו חגורה ירוקה (דרגה של מתחילים), וגם ניהלו ו/או היו מוכרים בחנות בחדרה (נראה לי חנות תכשיטים אבל לא בטוח).
יום אחד באים אליהם לחנות אנשים מאיזה כנופיה ורוצים שהם(המוכרים) ישלמו להם פרוטקשן.
האחים מסרבים ונהיה שם בלאגן ,אבל בסוף הערסים מהכנופיה עזבו עם הבטחה שזה לא הסוף.
ערב אחד, אחד האחים מהחנות יושב בבית, איכשהו איש אחד מהכנופיה הצליח לפרוץ לו לבית.
הקיצר הערס מאיים עליו רוצה שישלם לו ומתחילות שם צעקות שבסוף הערס מהכנופיה מתעצבן ושולף סכין.עכשיו שימו לב, הפורץ מנסה לדקור אותו איכשהו מהצד כנראה והאח מהחנות עושה לו איזה הגנה פשוטה מתוך אינסטינקט של הגנה עצמית (שימו לב הוא נתקף, הוא אפילו לא נתן אגרוף או משהו שיכול להיחשב כהתקפה מודעת), עכשיו הוא חסם את הסכין ואיכשהו היד של התוקף התקפלה מהתנופה ובעצם יצא שהסכין נתקעה לפורץ בחזה.
הפורץ מת.
עכשיו האיש המסכן שסה"כ היה קורבן לסחיטה,איומים,פריצה לביתו ונסיון לרצח- היה נאשם בבית המשפט והיה צריך לשכנע את השופט איכשהו שהוא לא אשם.
אחרי מאבק משפטי ממושך מאוד-7 שנים( ) שכלל הוצאות של עשרות אלפי שקלים ואפילו הביאו את יו"ר איגוד הקרב מגע בישראל להעיד, הוא יצא זכאי.

עכשיו אחרי כל הסיפור הזה מה אתם חושבים שיהיה הסיכוי שבפעם הבאה הוא לא ישלם פרוטקשן לאותה כנופייה או אחרת?

המאמן שלו הוא איש מאוד חשוב בקרב מגע בישראל ולא לכל אומן לחימה יש כזה מזל עם המאמן שיכול לקרוא לאנשים מאוד חשובים מהתחום להעיד בעדו בבית משפט.

עוד משהו שSVS אמר: "אני לא יודע מאיפה אתם שומעים את השטויות של "משטרה מושחטת", "
בחיים לא קישרתי את השוטרים לכל זה ,להפך אני מאמין שרק חלק קטן מאוד הוא מושחט והם כולם עושים עבודת קודש אז בקשה אל תתחיל להכניס לי מילים כי זה מאוד לא במקום.
הבעיה היא השופטים הדפוקים לא השוטרים, השופטים נותנים פרסים למי שפשע ומענישים את הקורבן.
השוטרים רק עושים את העבודה שלהם.

זה לא חוכמה להביא כמה משפטים על דף (או על דף אינטרנט) בלי להביא מקרה אמיתי שתומך בהם.
אני יכול להביא לך משפטים ממגילת העצמאות שמחייבים את ישראל לתת שוויון זכויות לכל אזרחיה, עוד לא ראיתי שזה קורה...
חזרה לפורום
ישן 17-10-2005, 01:27
  SVS1 SVS1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Malshabico שמתחילה ב "הבטחתי סיפור..."

א. עו"ד טוב יכול גם להוציא מחבל זכאי.
אז אם אין עורך דין טוב חבל על המאמץ (חשבתי זה כבר ברור).

ב. לא ציטטתי על הקטע של השוטרים בגללך.
אני לא יודע כמה זמן אתה פה אבל היו כאן כבר כמה דיונים שאמרו שהשוטרים מושחתים ושטויות.

השופטים זו באמת צרה אמיתית.
הבנאדם (שניהם, גם מההודעה של מקס) היו צריכים לפנות לבג"ץ שפועל אך ורק לפי החוקים הכתובים.
בגלל זה כל הפלשתינאים הדפוקים האלה שעותרים לבג"ץ אחרי שנתנו כמה מכות או דקרו אנשים בגלל שלא הכניסו אותם למקום מסויים משתחררים על סמך שעשו להם אפליה.
בג"ץ הולך יד ביד עם החוקים.

נ.ב
מקס כמה שאני גם חושב שזה חוסר צדק, הרעיון הוא לא לתפוס גנב ולתת לו עונש משלך כמו להשאיר אותו במלכודת. הוא יכל גם למות וזה היה נחשב להריגה (לא להתבלבל הריגה זה בטעות רצח זה בכוונה). הרעיון הוא לעצור את הגנב ואחרי שאין עליך איום כלשהו להזעיק את המשטרה.
למרות שאני חושב שהפתרון של הבנאדם עם המלכודת דובים הוא פתרון מעולה.

עוד דבר, שוטרים לא ממש מתי על שופטים,כי השופטים לא עושים כלום ורק נותנים עונשים קלים אחרי שהשוטרים קרעו את התחת.

להנאתכם סיפור על קובי מאיר, אלוף הארץ לשנת 2004 באיגרוף תאילנדי.
הוא גם שוטר ו... עדיף שתקראו.
תהנו
http://www.muaythai-il.com/ziratpsha.htm
חזרה לפורום
ישן 16-10-2005, 14:42

karate kid אתה צוצק אם כבר אתה נילחם
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי karate kid שמתחילה ב "זה קשה אני חושב ד בהתחלה שלף..."

וזה חיים או מוות (אבל באמת או שאתה מת או שהוא)
אני מציע לגרום לו נזק בשביל שלא יחזור במהרה לתקוף אותך על שפגעת בו
אם כבר אתה מפוצץ אותו פוצץ אותו עד הסוף אבל רק במקרה שלחיים או מוות
בקשר למשפט ולמשטרה SVS1
זה לא תמיד נכון שמע סיפור חבר של אבא שלי ספר לו שחבר שלו
יום אחד פיזר מלכודות של דובים אלה שננעלות עליך ולא עוזבות
בקיצור הוא פיזר אותו בגלל שכול הזמן גנבו לו חלקים ואביזרים שהוא קנה מכספו ואני מתגיש מכספו בקיצור יום אחד הגיע גנב והוא נתפס באחת המלכודות המפוזרות
כמובן שבעל הבית שמע את הזעקות של הגנב שרצה לגנוב לו את רכושו
והחליט לא לעזור לו להשתחרר מין המלכודת הוא אמר: "בבוקר אני אשחרר אותך והקרא למשטרה"
אוקי הגיע הבוקר ובאמת בעל הבית שחרר אותו מהמלכודת וקרא למשטרה ולאמבולנס
בגלל שלגנב ירד מלא דם אחרי מספר חודשיים בעל הבית מקבל מכתב מעורך דין
אתה מוזמן ככה כהה לדיון שהעירך בתאריך זה וזה
תנחשו מה הייתה פסיקתו של השופט המטומטם הזה
בעל הבית היה צריך לשלם מכספו בין 40-60 אלף שקל פיצויים לגנב על זה שלא
עזר לו להיחלץ מין המלכודת
אתם קולטים אז אתה רואה אחי המוח אומר שזה לא צודק אבל החוק אומר שזה צודק
איזה מדינה מטומטת לא להאמין

חזרה לפורום
ישן 20-10-2005, 21:48
  karate kid karate kid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Callisto שמתחילה ב "ג'-ד'- ויש אפשרות שגם א'.."

בחיים אבל בחיים (אני לפחות מקווא) לא לברוח כי אחר כך יבואו עוד 20 עליך חברים שלו
סתם ככה מישהו לא ירביץ לך או ישלוף סכין הוא יעשה זאת אם הוא עבריין ויש לו מי שיבוא ויהרוג אותך (או אותי במקרה הזה) או שהוא יודע (חושב לפחות) שהוא יותר חזק ממך רוב הסיכויים שהוא עבריין ויביא עליך עוד המון המון אנשים אחרי שהוא ירוץ הביתה ופה הבעיה שאני לא יתן לו לרוץ הביתה אני ישבור לו עצם עצם כמה שזה סכנה אבל אני יודע שזה לא נגמר יש בית ספר תמיד אני יוצא מהבית מה אני ישאר כל היום בבית? מי אמר שאני ירוץ והוא לא יזרוק עלי את הסכין או אבנים או מה שאין לו ביד... אין לדעת עדיף לראות סכין וישר לפוצץ את השולף כי אין לדעת מה הוא יעשה לך שתסובב את גבך ולא רק ברגע שהוא שלף את הסכין גם לאחר כמה זמן...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ithaca.edu/seido/plum-100x96-bump.jpg]

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:17

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר