לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-10-2005, 11:02
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
שלילי ..
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי kukURIku שמתחילה ב "האשכול שלך ננעל גם בגלל מה שאת כתבת."

אשכול ננעל
- בגלל שככה נוח לך ,
- בגלל שעדיף לך שלא להתמודד ולהתנער מאחריות מגורם אחד או שתיים שמהווים בעייה
- בגלל שאתה חייב לאותם אנשים שמעליך .. ואני מדבר על האדמינים שבדרך מגוחכת אומרים לנו איך לכתוב מה ואיפה ..{ומה שמצחיק שפעם כבר אמרת שאתה הוא המנהל כאן ואף אחד אחר לא }
- ובגלל שלא ברור לך .. שככה לא תשיג דבר בכול מה שקשור לנושאים אקטואלים בפורום אלא להיפך
ומה שהכי חשוב ..
"טיפול " ונקיטת אמצעים נגד אותם אנשים שעוברים על חוקי הפורום בליגלוג על גופות או דברים אחרים
דבר שקורה אחת ל 70 שנה ..
אבל נושאי חברה ואקטואלייה .. אין לך חוקים ולא אמצעים .. כול חריגה תעבוד איתנו בשיטת הקולקטיבית שאותה משום מה כ"כ אוהבים כאן
בקיצור
שים לב איך הדברים נראים ..
זורקים כאן יציאה על סקס זיונים או סתם בדיחות אתה זוכה לתגובה אחת או שתיים
שמדברים כאן על האקטואלייה \ חברה \ בטחון הפורום חי וגם התגובות אנשים מגיבים בכעס ולעיתים בצדק ..
אז אני מציע למרות שדי מתחיל להשבר הזין מהשחיתות והפוליטיקה פנימית
שתבנה לנושאי שיחה אלו רשימת חוקים
וככה נוכל להמשיך לדבר ולהגדיר נכון להיום את המקום לבמה לכול דבר זוהי בדיחה ושקר גס

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-10-2005, 11:15
צלמית המשתמש של kukURIku
  kukURIku kukURIku אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.02
שלח הודעה דרך MSN אל kukURIku
תשובות
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "שלילי .."

אשכול ננעל
- בגלל שככה נוח לך ,

לא

אכן, אני לא גננת. יש לי חיים ועבודה וחברה מחוץ לפורום הזה. אני לא הולך לרדוף אחרי כל תינוק שזרק קללה ולהתחנן להרגע.

- בגלל שאתה חייב לאותם אנשים שמעליך .. ואני מדבר על האדמינים שבדרך מגוחכת אומרים לנו איך לכתוב מה ואיפה ..{ומה שמצחיק שפעם כבר אמרת שאתה הוא המנהל כאן ואף אחד אחר לא }
פשוט מצחיק. באשכול שלך האדמין המליץ לך על פורום אחר, אני לעומת זאת אמרתי שזה בסדר בנתיים. אף אחד, אבל אף אחד, חוץ ממני ומאיב לא יקבע פה.

- ובגלל שלא ברור לך .. שככה לא תשיג דבר בכול מה שקשור לנושאים אקטואלים בפורום אלא להיפך
אה?

ומה שהכי חשוב ..
"טיפול " ונקיטת אמצעים נגד אותם אנשים שעוברים על חוקי הפורום בליגלוג על גופות או דברים אחרים

אה? לא הבנתי. הטיפול טוב או לא לטפל?

אבל נושאי חברה ואקטואלייה .. אין לך חוקים ולא אמצעים .. כול חריגה תעבוד איתנו בשיטת הקולקטיבית שאותה משום מה כ"כ אוהבים כאן
נכון. אין חוקיםץ החוקים הם "גבול הטעם הטוב". הגבול נקבע על ידי המנהלים שזה אני ואיבץ בנתיים לא עברנו אותו.

בקיצור
שמדברים כאן על האקטואלייה \ חברה \ בטחון הפורום חי וגם התגובות אנשים מגיבים בכעס ולעיתים בצדק ..

יש הבדל בין כעס לבין ירידות וקללות. כעס זה בסדר, קללות זה לא.

הצעתך נשמעה אך לא התקבלה. אין כרגע חוק ברור כמה אשכולות ביום זה בסדר וכמה לא. ברגע שיראה לנו מוגזם - נמעיט ונפסיק.

וככה נוכל להמשיך לדבר ולהגדיר נכון להיום את המקום לבמה לכול דבר זוהי בדיחה ושקר גס
תודה לך שאתה קורה לי שקרן. אכן עשרות הפניות שקיבלתי ממך לא זכו ליחס הוגן כלל וכלל.

ישן 15-10-2005, 11:48
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
תשובות שלי
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי kukURIku שמתחילה ב "תשובות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kukURIku
אשכול ננעל
- בגלל שככה נוח לך ,

לא

אכן, אני לא גננת. יש לי חיים ועבודה וחברה מחוץ לפורום הזה. אני לא הולך לרדוף אחרי כל תינוק שזרק קללה ולהתחנן להרגע.

פשוט מצחיק. באשכול שלך האדמין המליץ לך על פורום אחר, אני לעומת זאת אמרתי שזה בסדר בנתיים. אף אחד, אבל אף אחד, חוץ ממני ומאיב לא יקבע פה.

אה?

ומה שהכי חשוב ..

אה? לא הבנתי. הטיפול טוב או לא לטפל?

נכון. אין חוקיםץ החוקים הם "גבול הטעם הטוב". הגבול נקבע על ידי המנהלים שזה אני ואיבץ בנתיים לא עברנו אותו.

בקיצור

יש הבדל בין כעס לבין ירידות וקללות. כעס זה בסדר, קללות זה לא.

הצעתך נשמעה אך לא התקבלה. אין כרגע חוק ברור כמה אשכולות ביום זה בסדר וכמה לא. ברגע שיראה לנו מוגזם - נמעיט ונפסיק.

תודה לך שאתה קורה לי שקרן. אכן עשרות הפניות שקיבלתי ממך לא זכו ליחס הוגן כלל וכלל.

-לכולנו יש חיים .. כולם עובדים לומדים מזיינים ומזדיינים למחייתנו
ואתה כאן לדעתי כמו כולם .. בסה"כ בכדי להעביר זמן .. רק שאתה הוא זה שמוגדר מנהל
אל תהיה גננת בטוח שלא ומאידך אל תבוא לספר לי שמניעה של ההתנגחיות הנ"ל דורשת ממך ישיבה רצופה מול מסך המחשב או לארגן משמרות של 24 שעות בינך לבין איב
-לא יגיד לך ולא ממש מעניין איזה חוקים ישנם ועל סמך מה או על איזה רקע נכתבו ..
גבול הטעם הטוב כהגדרתך מקבל משמעות אחרת וזה למיטב הבנתי ..ואפילו באשכול זה כבר קיבלנו דוגמא טובה לזה
- האדמיין שלך .. פיתח זאת כשיטה וכבר יותר מפעם אחת .. בתגובתו לא הייתה המלצה אלא הוראה בעיניי לפחות .. אז אולי מומלץ שתעדכנו אותו שאתם אלו שקובעים על מה וכותבים ואיפה כי לי נראה שהוא פשוט לא מעודכן

- אף אחד לא קרא לך שקרן .. המקום עצמו כפי שנכתב על ידך מוגדר בעיניי כשקר
זאת לא במה לכול דבר ותפסיק עם האשלייה הזו

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:53

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר