לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2005, 15:01
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
נושא מעניין
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי sagi24 שמתחילה ב "מותגים כן או לא..."

אוקי אז אני דווקא כן אוהב מותגים אבל יש לי גבול
עד לגובה המחיר שאני מוכן לשלם על מכנס אם אני הולך לחנות
שהיא מותג לגינסים או לרשת אופנה אז יש לי גבול למחיר שאני מוכן לשם בשביל הבגד
אני אוהב לקנות מותגים בגלל שזה נוח ויפה וזה לא סתם בגד שזרוק אליך
אבל מה שאני שונא את הדייואינים של הילדים שקונים מותג ומדברים על זה
כול היום ומתלהבים כאילו זה המכנס הראשון שהוא קונה לא יכול לסבול את זה
זה בדרך ככל מתחיל ככה הוא אומר : יש לי בארון מכנס של LIVES ושל קרוקר
אני אומר : ואללה איזה יופי הוא אומר: כן הם אלו לי 1000 שקל
(ויש תמיד את אלו שמגזימים ושולפים מחירים 10,000 שקל)
אני אומר: ואללה מה אתה מטורף 1000 שקל גינס
הוא אומר : כן ויש לי ביית מכנס ב 1500 שקל שקנו לי בגאודל החרא)
אני אומר : עלק בוא נילך אליך תראה לי
הוא אומר: אמ...אני לא יכול להוציא אותם ולהראות לכול אחד הם יקרות
אני אומר: בסדר ואתה יודע מה קנו לי אתמול מטוס וביום הולדת שלי אולי הקנו לי ספינה משלי
הוא אומר: מה אתה לא מאמין לי ?
אני אומר : ומה אתה לא מאמין לי ?
אני שונא את זה שהם ממצעים רק בשביל לעושת רושם ומשגעים לך את השכל שעה
חזרה לפורום
ישן 18-10-2005, 10:03
  -Maya- -Maya- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "סקר מותגים :P"

בעיקרון אני נגד מותגים, אני חושבת שזה ממש בזבוז כסף וזה סתם פוזה...
עכשיו השאלה היא מה מגדירים מותגים?
יש שיגידו שFOX למשל זה מותג, בעיני לא, כי יש להם בגדים יחסית זולים "ועממים", זה שהם רשת גדולה לא הופך אותם למותג בעיני ואני כן קונה שם מדי פעם...
levis בעיני זה כן מותג, ובחיים לא קניתי שם ג'ינס כי אני חושבת שזה פשוט בזבוז...

ואני בעיקרון לא מוציאה הרבה כסף על בגדים בחודש, פעם ב...אני הולכת עם אמא ועושה קנייה גדולה... אבל בעיקרון לא יוצא לי סתם ככה לקנות בגדים...(אולי בזמן חופשים יותר, אבל בזמן הלימודים אין לי לא זמן ולא כסף )

והרכש הכי טוב שלי שעשיתי בחנות של מותג זה שקניתי סווצרט של היינס
יש לי רק אחד כי אני חושבת שהם מגזימים במחירים שלהם, אבל הסווצרט הזה משמש אותי הרבה - הוא גם נוח, גם באמת מחמם וגם יפה (בעיני)
חזרה לפורום
ישן 18-10-2005, 23:19
  shir-loren shir-loren אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
גרפיקה היי....

האמת שאני חדשה בפורום בכלל...... אבל יש לי תשובה...מותגים=איכות למי אין בארון מותג?........לרובינו ישנם כאלו שאוהבים יותר ויש כאלו שאוהבים פחות או בכלל לא....אצלי בארון אפשר למצוא המון מותגים... וכן המון כסף בוזבז עליהם...מתחיל בקאסטרו רנואר זארה מנגו ראלף לורן פולו סאקס דיזל לי קופר קרוקר ממשיך בבגדי מעצבים -אירית- ולא מסתייםם...הרשימה ארוכה אבל האמת שיש לי גם המון בגדים משווקים...לא רק מותגים...מה שיפה ובסטייל שלי אני קונה גם אם זה יעלה 5 שקל....ואני יאהב למי אכפת....אני אוהבת את הקטע של לעצב אני משפצרת המון בגדים שלי חותכת גוזרת מוסיפה כל מיני שטויות....מה שהכי חשוב בקשר למותגים....מותג לא עושה את האדם...אני יכולה ללבוש את הבגדים הכי נחשבים שיש אבל זאת מסיכה כי מה שבפנים זה הכי חשוב אבל העולם שלנו דפוק....היופי החיצוניות זה הכרטיס ביקור הראשוני...אז למה אני קונה מותגים ותורמת לזה כסף?..לא בגלל שאני נראת ככה יותר טוב או ש"תופסים " ממני יותר פשוט כי אני אוהבת עיצובים אני רוצה לעסוק בתחום...וגם אז אני בעיצובים שלי בתקווה שאני יוציא כאלו...אולי לשנות ולהוכיח... טוב חפרתי... צ'או אנשים...
חזרה לפורום
ישן 23-10-2005, 18:45
צלמית המשתמש של Tip Tip
  Tip Tip Tip Tip אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.05
אני גם חושבת ש...

המחירים של מותגים בדר"כ מוגזמים, לפני שבועיים ראיתי בארנה ג'ינס ב2100 שקל... קשה לי להבין את זה, למה לקנות ג'ינס במחיר כזה? ממש חבל על הכסף... אני לא רואה את עצמי מוציאה כזה סכום על ג'ינס אי פעם... א-ב-ל אם אני אראה פריט שאני ממש ממש ממש אוהבת וזה ייחודי ואין במקום אחר וזה יעלה הרבה יחסית לכמה שהוא באמת שווה/עולה במקומות אחרים.. אני חושבת שאני כן אקנה למרות זאת, אני מוכנה לשלם קצת יותר בשביל יחודיות ואיכות... כמובן שיש לי את הגבולות שלי, וביחד עם זה... אין לי בעיה לקנות גם בגדים שהם לא של שום מותג מוכר... השיקולים שלי משתנים מפריט לפריט, מכנסיים אני מעדיפה ממותגים, חולצות קצת פחות משנה לי...
בקיצור - אני קונה מה שניראה לי יפה וטוב, לא איכפת לי מאיפה, וכל עוד אני יכולה להרשות לעצמי את המחיר

מה שכן, בנעליים (בעיקר ספורט), משקפי שמש, ועגילים... אני לא מתפשרת, כי זה כבר עניין בריאותי... אני רוצה נעליים שכשאני רצה איתם אני אדע שהן לא דופקות לי ת'רגליים, ושלא יכאב לי הגב... ואני רוצה משקפי שמש שבאמת יגנו לי על העיניים... ועגילים שלא יעשו אינפקציה.. כי זה הגוף שלי, לא בא לי שהוא יהרס... ואני מוכנה לשלם יותר כדי לשמור על עצמי...

כמה אני מוציאה בחודש בממוצע על קניות? אממ.. התחלתי לעבוד בחנות בעזריאלי, וזה מפתה... נסתמך על החודשיים האחרונים? 500 שקל בממוצע בחודש... :/ גם בגלל שאני כבר 'שם', אז בהפסקה אני עושה סיבוב, או לפני/אחרי המשמרת, גם בגלל שאני רואה דברים יפים על אנשים ובא לי גם, וגם בגלל שאני עובדת ומרוויחה כסף ואני מרגישה עשירה חח אז אני חייבת לבזבז... אבל אני נהנית מזה
חזרה לפורום
ישן 29-10-2005, 00:49
צלמית המשתמש של Adidush
  Adidush Adidush אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.03
....

1. רכישת בגדים/נעלים/אקססוריז מחנויות מותגים, בעד או נגד ? (נא לפרט) .
בקשר למותגים ממש לא אכפת לי...העיקר שזה יהיה בגד שאני אוהבת ונוח לי.. עדיף לא משהו יקר מדי.
אני קונה נעלי ספורט של נייק בלבד- זה הכי נוח לי מניסיון.

2. כמה כסף בממוצע אתם מוציאים (או שמוציאים עליכם) בחודש על קניית בגדים/נעלים/אקססוריז ממותגים ?
נעליים אני לא קונה לעיתים קרובות. אבל בקשר לבגדים אני לפעמים דיי מגזימה. וזה תלוי אם יש לי זמן לקנות ואם אני מוצאת... הכל ביחד בטח איזה 500 בחודש...פחות או יותר..

3. מה הם המותגים האהובים עליכם ולמה ?
אני חולה על פוקס. לדעתי בזמן האחרון הם התעלו על עצמם לגמרי בזמן האחרון. אני אוהבת את הגזרות והדוגמאות, אבל הג'ינסים שלהם זוועתיים לדעתי..

4. מה הוא "הרכש" הכי טוב שביצעתם בחנות מותג ?
כנראה הנעליים האחרונות שקניתי של נייק לפני שבועיים... ממש נוחות וקלות בטירוף!!

חזרה לפורום
ישן 10-11-2005, 14:44
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04

אחד הג'ינסים שלי שיותר אהבתי היה כתוב לו על התווית RAP ולא שם אחר.. זה שינה משהו ?
הוא החזיק בדיוק כמו כל ג'ינס אצלי (כמה שנים טובות) - הדבר הכי טוב בו הוא שהוא עלה כ-60 שקלים.

אני לא רואה סיבה להוציא יותר על פיסת בד - שעלות הייצור שלה לא עוברת את ה-20 שקלים.
חשבו על כך - כשאתם רוכשים ג'ינס של דיזל או כל שטות אחרת, אתם רק תורמים למסעות הפרסום ב"שטיפת המוח" של כולכם - פרסומות בכל מקום נתון, תשלום למפורסמים כדי שיילבשו את המותג ועוד.

אין שום הבדל באיכות הבד או באופן ההכנה. למען האמת, יש ירידה מתמדת באיכות הבד במפעלי הטקסטיל בעולם - כל זאת להשגת מקסימום של רווח אם מינימום של השקעה.
את רוב הבגדים (כמו את רוב המוצרים בעולם) - מייצרים באותם מפעלים במזרח (סין בעיקר) - כאשר פשוט על חלקם מדביקים תווית.. אותה תווית עליה אתם משלמים כל כך הרבה.

ה"מותג" היחיד שעוד איכשהו אני יכול לחשוב שרכשתי אותו (וגם אותו אחרי מחשב עמוקה) - היתה הנעל הכי מדהימה שיוצרה מעולם - והופסק הייצור שלה לצערי - Vans Rowley XLT בצבע נייבי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חוץ מזה.. לא רואה עצמי מממן את המותגים העשירים גם-כך ואין הצדקה למחירים שכאלה (כמו 800 שקל, כאשר עלות הייצור, ההובלה וכל השאר מסתכמת אולי-אולי... ב50 שקלים )

חזרה לפורום
ישן 10-11-2005, 20:07
צלמית המשתמש של Tip Tip

אתה לא חושב שיש הבדלים באיכות?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "אחד הג'ינסים שלי שיותר אהבתי..."

תיראה אני אקח את לדוגמא בגדים של 'הנס', הספורט? יש במלא חנויות (שהן לא חברות או משהו) מכנסי ספורט פשוטים עם גומי/חוט קשירה... והתפרים שלהם איומים, וזה באמת ככה.. רואים את התפרים, רואים שהם עוד שניה נפתחים... איך אפשר להגיד שזה אותה איכות כמו של הנס? אני יודעת שהמחיר לא ממש מוצדק, אבל אפשר לחכות לסוף עונה או סייל, שהמחירים יורדים, ולקנות איזה מכנס אחד שיעלה יותר אבל יחזיק ליותר זמן... לא צריך לפוצץ ת'ארון במכנסיים שלהם... אבל שיהיה לפחות מכנס ספורט אחד שאתה יודע שאתה יכול לסמוך עליו שכשתעשה תנועה קצת חריגה בחדר כושר הוא לא יפרם לך באמצע... כי לא נעים אם זה קורה :/

בפריטים אופנתיים עונתיים באמת לא שווה להשקיע, אפילו שלא יהיו איכותיים, אפילו שהתפרים שלהם על הפנים, אפילו שאחרי שתי כביסות הם יתכווצו וידהו...
חזרה לפורום
ישן 11-11-2005, 08:09
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Tip Tip שמתחילה ב "אתה לא חושב שיש הבדלים באיכות?"

האמת היא.. שלא
הקשר על פי רוב, הוא מקרי בהחלט.

מה אם אומר לך שרכשתי עכשיו קפוצ'ון איכותי פי כמה ממה שנמכר כיום בHanes, ב-35 שקלים באחד מהשווקים כאן בתל אביב... איכות התפירה מצויינת, הבד עבה, הגיזרה יפה ונוחה.
לא רואה סיבה נראית לעין לרכוש בגד שם בהנס - ב200 שקלים - כאשר אני יכול לרכוש קרוב ל-6 פריטים זהים ואפילו טובים יותר...)

אני ספורטאי חובב מזה מספר שנים(בתחומים של ריצה והליכה מהירה - "Power Walking"), ואני חייב לומר שכל עניין המותגים לא משחק תפקיד גם בנושאי הביגוד לספורטאים - אין שום הצדקה לשלם קרוב ל-200 שקלים לגופיית אימון מחוררת, רק כי נאמר שהחורים שבה "מדיפים זיעה")
דווקא בגדים זולים יותר - מכנסי ריצה מניילון חזק יותר וזולים יותר בהרבה, מחזיקים אצלי כבר שנתיים (!) באימונים אינטנסיביים

רק בעניין הנעליים אני מסכים איתך לחלוטין. אבל גם שם יש הטעייה גדולה מאוד. מבין היצרניות המקפידות על בריאות הרגל, ההעדפה האישית שלי היא saucony או ריבוק.

לרוב, אתם צריכים לזכור שהיצרנים מחפשים להרויח כמה שיותר מ"כמה שפחות" - כמה שפחות בד, כמה שפחות עבודה... זו המגמה היום בעולם - גם בתחומים אחרים (כגון אלקטרוניקה - מוצרים שייתקלקלו).

החולצה הכי מדהימה שיש לי היא חולצה ללא מותג מברזיל - שקיבל אבא שלי לפני למעלה מ-40 שנה (!!!) - ונלבשה אינספור פעמים ועברה כביסות אינספור...
איכות הטקסטיל של היום.. זו לא איכות הטקסטיל של פעם (לא משנה מה יגידו על ה"התפתחות" בענף)... ואני, לא רואה סיבה להוציא יותר כסף על "פחות איכות"

נערך לאחרונה ע"י rgrg בתאריך 11-11-2005 בשעה 08:30.
חזרה לפורום
ישן 11-11-2005, 15:40
צלמית המשתמש של Tip Tip

מצטערת אבל לא השתכנעתי
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "האמת היא.. שלא :) הקשר על פי..."

שאין הבדל באיכויות...
אבל תמיד יש מציאות...
תיראה, אני לא אומרת שאין חברות שסתם מחרטטות ובאמת עובדים על לקוחות... למשל לוצ'י, פיץ', ארצנו הקטנטונת, וכאלו חנויות? יש שמה המון בגדים שכן אפשר למצוא בחנויות-שוק בחצי מחיר, אפילו מישהי פעם אמרה לי על חנות ספציפית באלנבי בת"א שחמזיקה את אותה הסחורה בדיוק כמו לוצ'י (רינה, למי שמכיר)... ולעומת זאת - יש מקרים שכן הבגדים ברמה אחת יותר, רואים שהבד איכותי, רואים שהתפרים חזקים, שהגימורים מושלמים, שהוסיפו ביטנה, שהכפתורים עמידים וכו' וכו'... ולפעמים זה, ביחד עם העובדה שאתה נכנס לחנות מאורגנת, נקיה, שקטה עם תאי הלבשה מסודרים.... שווה את המחיר...
חזרה לפורום
ישן 24-11-2005, 21:15
  משתמשת נקבה wild wave wild wave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05

לדעתי אם יש משהו שרוצים לא משנה אם זה חנות מותגים...אז כדרי לקנות את זה. אז זה אומר שאני בעד...אני אישית קונה בגדים ונעליים בחנויות "מותגים" לא תכשיטים....כי זה באמת מוגזם לעגילים 40 שקל נגיד בקסטרו...

2. כמה כסף בממוצע אתם מוציאים (או שמוציאים עליכם) בחודש על קניית בגדים/נעלים/אקססוריז ממותגים ?
אני לא סופרת חחחח....כל פעם שאני רואה משהו יפה ויש עליי כסף או אני עם אמא אז אני קונה....אבל אני נורא בעייתית עד שאני מוצאת משהו שאני אוהבת...

אנ אוהבת את החולצות בTNT ולפעמים אני קונה שם גם מכנסיים....זה נוח ויותר פשוט ליוםיום....בקסטרו אני קונה פעם ב....גם כי יקר שם וגם כי הבגדים שם לא הכי בטעם שלי...רק מכנסיים ולפעמים סריגים

אמממ רכש הכי טוב יש לי 2.....אחד זה מכנס מ-המם שקניתי בקטסרו....קצת יקר עלה 300 שקל...אבל לא נורא הוא היה שווה ת'כסף=] והשני זה נעליים כאלו של עונת מעבר...בצבע לבן ואני חושבת שקניתי אותם בבב...ב...ב...H&O לא הייתי קוראת להם מותג אבל זאת הייתה רכישה גאונית

ויש תמונה של הנעליים עם המכנס האהוב:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 04-02-2006, 15:18
  lover2 lover2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.02

לדעתי התשובה היא לא מוחלטת לגבי לקניה ברשת מוכרת או בקניה של מותג אופנה מוכר ויוקרתי וזה תלוי מאוד במקרה.
כמובן שיש לבדוק שהמחיר אכן מצדיק את ייחוד העיצוב או האיכות של אותו מוצר.
בד"כ מותג מסוים מייצג מאחוריו איזשהו קונספט לגבי טיב המוצר או עיצובו ואנו יודעים זאת כשאנו באים לרוכשו.

לדוגמא: אם אני ארצה בגד באיכות טובה יחסית עם עיצוב שהוא פחות ממיוחד או מדהים אבל לעומת זאת אופנתי וטרנדי יכול להיות מאוד שאני אמצא את עצמי ב FOX וכו'... אך אם ארצה משהו מיוחד עם דגש רב על העיצוב המקורי של הבגד והאיכות אני אקנה ב DIESEL וכן הלאה...
אם ארצה משהו בייסיק כמו טישרט רגילה וכו' אין צורך להגזים ואפשרי לקנות במגוון רחב יותר של מקומות זולים או אפילו בשיטת "עשה זאת בעצמך" ...

בנעליים ואקססוריז כמו משקפי שמש יש דגש גדול יותר על איכות ונוחות שכן אלו מוצרים בריאותיים מלבד היותם אופנתיים.

2. כמה כסף בממוצע אתם מוציאים (או שמוציאים עליכם) בחודש על קניית בגדים/נעלים/אקססוריז
ממותגים ?

בחודש אני מוציא כ 600 ש"ח בחישוב גס על בגדים ממותגים.

מאוד אוהב בגדי מעצבים ייחודיים ומיוחדים אשר מצדיקים את המחיר כמו MARSEL, DAVID SASSON ...
ללא קשר גם ב ZARA ו CASTRO MEN אפשר למצוא בגדים מאוד יפים ולא יקרים כמו אלו של המעצבים.

מעילים ב ZARA - יש להם ממש דברים טובים.

הכי חשוב זה לדעת ולהבחין שהמחיר מצדיק את הציפיות שלכם מהרכש שברצונכם לבצע
ולבחון את האיכות והעיצוב בהתאם...

חזרה לפורום
ישן 04-03-2006, 07:50
  karino karino אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.05

לדעתי תמיד חושבים שרכישת בגדים/נעליים/אקססוריז ממותגים זה עדיף. נכון שיש חברות עם דברים מאד יפים אבל זה לא שולל את האפשרות של לקנות בגד כלשהו גם אם הוא לא מותג. המחשבה של אנשים היא שהמותג הוא יותר טוב ויותר איכותי אבל לפעמים כשאני הולכת נגיד לת"א להסתובב בשנקין/בוגרשוב ועוד.. אני מוצאת דברים [גם אם לא מותגים] מאד יפים והרבה פעמים יותר יפים ונוחים ואיכותיים מכל מותג שראיתי. אני לא מתייחסת למחיר המותג כי לדעתי אם אתה רואה משהו ואתה אוהב אתה צריך לקנות אותו ולא משנה מהו המחיר [כמובן שאם הוא מוגזם ביחס לבגד אז לא ]. ואם בן אדם לא אוהב ללבוש מותגים כי הוא מוצא את הדברים האחרים יותר טובים בשבילו!!! אז זה לא מחוסר כסף או קמצנות כמו שהוזכר פה למעלה, אלא מתוך בחירה שלו,נוחיות שלו, ומה שהוא אוהב. ואף אחד לא יוכל להגיד לו אחרת! יש לי בארון המון מותגים ואני קונה דיי הרבה אבל זה לא בגלל שאני בעד מותגים ונגד בגדים "לא איכותיים" כי לא כתוב עליהם "ליוויס" או "זארה" וכו'...
אז אפשר לסכם את התשובה שלי ב-בעד מותגים כל עוד זה לא עולה לך לראש ובהחלט לא נגד אפשרויות אחרות. כי זה מאד שטחי לחשוב ככה לפי דעתי
2. כמה כסף בממוצע אתם מוציאים (או שמוציאים עליכם) בחודש על קניית בגדים/נעלים/אקססוריז
ממותגים ?

זה לא קבוע , כשרואים משהו כשאתה במקום כלשהו ואתה אוהב אותו אתה פשוט קונה. אבל בכללי זה בדר"כ זה עד 1000.

בגדיי מעצבים למיניהם , כי את יודעת שהסכיוי שתראי אותו על מישהו אחר מאד נמוך. וזה הרגשה טובה לדעת שרק לך יהיה את זה.. ולא תצאי לאנשהו ופתאם תראי מישהי עם בגד כמו שלך שזה גורם לך להרגיש פחות טוב. בנוסף למעצבים יש בגדים איכותיים ומדהימים ומיוחדים מאד.

אבל אי אפשר לחיות רק על מעצבים והמותגים שאני אוהבת הם "ליוויס" ו"דיזל" - יש להם ג'ינסים פשוט מדהימים ונוחים כל כך. "קסטרו" , "זארה" , "מנגו" גם .. כל קולקציה אני נדהמת מחדש כי החנויות האלה הן בדיוק הסטייל שלי.

ג'קט מחוייט מזארה וממנגו. קניתי 2 ג'קטים מחוייטים מדהימים. אני חושבת שהם עלו 600-700 וזה כל כך שווה כי גם אם אני ישים את הטרנינג הכי מכוער בעולם ואני יוסיף לו את אחד מהג'קטים האלה זה משנה את הכל והן פשוט יפים. שווה כל שקל. וגם חצאית מקסטרו ב350 .. החצאית הראשונה שלי בארון. אני ממש לא בעד חצאיות לא מיני ולא ארוכות יותר. אבל קניתי חצאית כפרית ועדינה שלא יצא לי ללבוש הרבה כי היא לא מתאימה לכל מקום אבל בפעמים שלבשתי זה היה מאד יפה והייתה לי הרגשה טובה איתה וזה רכש מאד טוב שביצעתי.
חזרה לפורום
ישן 04-05-2006, 19:15
  itaya itaya אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל itaya

1) חובה מותגים!!! אין, אני לא יכול לקנות כלום שהוא לא מותג... אפילו כל הטרנינגים שלי הן מקסטרומן, משום מה בגדים שלא היו מותג שקניתי( כשהייתי קונה אותם, מזמן...) היו נמאסים עלי תוך זמן קצר, בעוד שאף בגד מותג לא נמאס... עדיין... זה כנראה משו פסיכולוגי

2)1000 - 1500 ברוך ה' יש כסף... עובדים קשה בשבילו...

3) קסטרו מן, רנואר וקרוקר (רק ג'ינסים) ואיך אפשר בלי פולו... רק הסמל הזה שווה כל שקל... אבל אל דאגה זה זיוף (אני עוד לא יכול להרשות לעצמי כמה מקוריים, יש לי רק אחד מקורי)... אבל אחד לאחד....

4) חולצה כפתורים מקסטרו מן, יושבת בנזונההה גיזרה מעולה ויפה מאודדדד, מביאה הרבה מחמאות...
180 ש"ח...

חזרה לפורום
ישן 07-05-2006, 00:21
  itaya itaya אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל itaya
למה?
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "לקנות טרנינג מקסטרו מן ?"

עד החופש הגדול הקודם לא היה לי שקל, כי לא הייתי עובד... כל פעם שראיתי איזה בגד יפה והייתי מת לקנות אותו הייתי חייב לטחון לאמא שלי את המוח שתביא לי כסף וברוב המקרים היא לא הסכימה (למרות, שאמא שלי היא לארג'ית רצינית כשאני הולך לקנות איתה בגדים) אבל אני עושה איתה קנייה אחת ואח"כ תקופה טובה אסור לי לפנות אליה בכלל... אז עכשיו כשיש לי כסף ואני יכול להרשות לעצמי לקנות את המותגים האלה אני קונה, אני רואה משו שאני אוהב - אני קונה! בלי לחשוב פעמיים... ואני חייב שזה יהיה ממקום מכובד כמו קסטרו, כי אני פשוט מת על הבגדים שם...
קיצר אני אוהב לפנק את עצמי אחרי 17 שנה שלא יכולתי...
זאת הסיבה לזה שאני קונה טרנינגים מקסטרו מן ועוד כמה דברים שעדיף שלא תדעי, אבל ג'ינסים מדיזל ב-900 שקל???? חחחחחחחחחח ל-א.
דרך אגב, אני לא סובל חיקויים... כל החיקויים האלה של בילבונג וכל זה בכלל לא הקטע שלי... אבל עם חיקויים של פולו, לקוסט, ורסצ'ה וחבריהם לספסל מעצבי העל אני יכול להסתדר טוב מאוד...

מקווה שהבנת ושלא חפרתי יותר מדי...

נערך לאחרונה ע"י itaya בתאריך 07-05-2006 בשעה 00:47.
חזרה לפורום
ישן 10-05-2006, 22:32
צלמית המשתמש של עידן למבורגיני
  עידן למבורגיני עידן למבורגיני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.06
שלי

בעד, רק בגדים ונעליים אני לא משתמש באקססוריז, בכל מקרה אני קונה בד"כ הכל מותגים לא יקרים וג'ינסים אני קונה בשוק כי תכלס בשבילי הם הג'ינסים הכי טובים והכי נוחים ולא מתבלים בשיט

פעמיים בשנה אני מוציא 300-400 שקל כל פעם
רנואר ופוקס
מעיל דמוי עור שקניתי אותו באיזה 250 שקל עשה לי ת'חיים אבל איבדתי אותו אז זה הרס לי את החיים

חזרה לפורום
ישן 12-05-2006, 00:45
צלמית המשתמש של GuyB
  GuyB GuyB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.06

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gwenhwyfar
הגיע הזמן לסקר קטן, לא ?
הנה כמה שאלות בנושא מותגים, כולם מוזמנים לענות...

מותגים זה סטייל, ויפה.
אני בעד לקנות מותגים...
לא את הקולקציה החדשה של דיזל ב-1299 ש"ח(מי ששומע את זה פעם ראשונה לא להתעלף), אבל בכל זאת עד גבול הטעם הטוב עדיף מותגים על לא מותגים.
למה? מהסיבה הפשוטה(לא כפי שנאמר למעלה, וזה גם לא נכון) שמותגים זה פשוט יותר איכותי.
ברוב המקרים גם הבגדים יהיו יותר יפים.....אין מה לעשות...
זה משתנה........
זה יכול לנוע מ-0 ש"ח ל-1000 ש"ח... תלוי במצברוח ובצורך.
בג'ינסים LEE & WRANGLER... שתי חברות (שהן בעצם תחת אותו הבעלים להבנתי) - שהג'ינסים שלהם פשוט א-י-כ-ו-ת-י-י-ם ויפים.
בכללי אני אוהב את החולצות של קסטרו מן, כאוס, LEE, GOLF, PULL & BEAR. בד"כ דגמים לא צעקניים מדי שיושבים יפה על הגוף.
ג'ינס WRNAGLER חדש(עזבו מחיר חח)...שאחרי שמדדתי אותו פעם אחת החלטתי לקחת...וזה נדיר כי אני בררן.
כמו כן, קניתי לי כמה חולצות חדשות של LEE, פולו כאלה, עם צווארון.

*ניתן להוסיף גם תמונות .

אשמח לשמוע את תשובותיכם
שבוע טוב,
רחלי .

חזרה לפורום
ישן 15-05-2006, 13:06
צלמית המשתמש של tammy1903
  tammy1903 tammy1903 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
קודם כל: רחלללללללליייייייייייייייייייייייייייייי(: מואהההההההה!

ועכשיו לסקר.

1. רכישת בגדים/נעלים/אקססוריז מחנויות מותגים, בעד או נגד ? (נא לפרט)
בעד רכישת נעליים ואקססוריז מחנויות מותגים.
נדיר שאני קונה עגילים במקומות אחרים, כי אני בעייתית בענייני אוזניים, צמידי וכאלה קצת פחות, אין לי בעיה לקנות בשוק איזה 100 ב5 שקל.חח

אבל לרוב באמת יוצא לי לקנות יורת ממותגים מאשר בחנויות שוק כי אני פחות מסתובבת שם.
זה לא תמיד מצדיק את המחיר, אבל אבל לפעמים זה קל יותר, מה גם שאני קונה דברים שאני יודעת שאני אעמוד במחיר שלהם.
לא כמו הרוב פה, אני קונה בגדים מהכסף שלי, וכל ההוצאות שלי עלי, כך שאני יכולה לחשב ולהתאים את עצמי לכמות שאני מבזבזת על בגדים בהתאם להוצאות האחרות שלי.

2. כמה כסף בממוצע אתם מוציאים (או שמוציאים עליכם) בחודש על קניית בגדים/נעלים/אקססוריז ממותגים

וואו, המון...יותר מדי אפילו, אני חושבת שחודש אחרון יצא לי בכרטיס אשראי בערך 1300 רק על בגדים..
מה אני יעשה, אני מכורה.(:
אבל לפחות זו אני שמוציאה על עצמי את הכסף הזה וזה לא על חשבון ההורים. ברגע שזה הכסף שלי ואני יודעת שזה לא מחסיר לי שומדבר מהחסכונות שלי או מהפעילות וההוצאה היומיומית לא איכפת לי. אם יש למה לא?(:

ZARA!!!!!!! לא מאכזבים אפעם!
לא חסר, קסטרו. למרות שהם יקרים אני כמעט תמיד מוצאת שם מה לקנות, טאג וומן- בגדים איכותיים אלגנטיים ומרשימים, כי פשוט צריך כאלה לעבודה ולמקומות שאני מסתובבת בהם.
רנואר מככבים מדי פעם, לי קופר למכנסי ג'ינס כמובן, דיזל לא רעים בכלל.
לגבי נעליים אז ה-מ-ו-ן NINE WEST או לחילופין ALDO שמעולים גם בתיקים ובשאר אקססוריז למיניהם.
הבגדים באירית אומנם יקרים אבל אני אוהבת את הסגנון היומיומי שלה.
והרבה יבוא האמת, יש חברה איטלקית בשם nolita כל מכנס שלה עולה בסביבות ה1000 שקל אבל כל אחד מהם כ"כ שווה את זה!
בגדים איטלקים מדהימים ביופיים! נדיר למצוא כאלה בארץ!

וכל שאר חנויות הקניון אבל זה סתם אם מוצאים פעם ב- איזו חולצה יפה או משהו כזה..

קניתי נעלי ספורט חדשות של נייק, עלו לי בסביבות ה500 אבל אני נורא מרוצה מהן!
ונעליים חדשות מNINE WEST גם משהו בסביבות ה500,] אבל מרוצה עד עמקי נשמתי!(:

אמאלה נהייתי מכורה לנעליים, קצת מפחיד...
חזרה לפורום
ישן 03-06-2006, 13:13
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
כתבה תורי (איך שכחתי ? ;))

1. רכישת בגדים/נעלים/אקססוריז מחנויות מותגים, בעד או נגד ? (נא לפרט)
- אני בעד מוצרים איכותיים, המותג עצמו לא משנה לי אלא האיכות של המוצר ובאם הוא לטעמי .

- וואו, זה ממש לא קבוע כי זה בא בתקופות ולפי הצורך, ברמת העקרון אני לא בזבזנית מטורפת אבל אני אוהבת לפנק את עצמי בדברים יפים מדי פעם (ואם להיות ספציפיים : לא יותר מ-500 ש"ח בחודש) .

- בארץ : קסטרו (למרות שהם לא מה שהיו פעם), גולף (תמיד מוצאת שם בגדים מיוחדים, בעיקר חצאיות), זארה (לעיתים נדירות, איכות הבדים והתפירה שלהם התדרדרו בצורה משמעותית), TNT (יש להם מכנסיים סוף הדרך !) Puma (אני לא בקטע של מותגי ספורט, אבל מתה על חולצות הטי שלהם) ומגנוליה (דוכני התכשיטים הכי מיוחדים שיש...) .
מחו"ל : Gap, Banana Republic, Old Navy ו -Bandolino (מותגים מדהימים, כ"כ חבל שאין אותם בארץ...) ו- H&M באירופה (הסריגים הכי הכי שיש ) .

- כל דבר שאני קונה הוא רק באם ממש אהבתי אותו ואז אני מרגישה שרכשתי מוצר של מיליון דולר (שונאת לרכוש בחיפזון או לא בלב שלם שהבגד/נעל/תכשיט בול עלי ולטעמי) אבל אם כבר אז הנה :

תמונה של חצאית שאני מממממש אוהבת מגולף וגופיה +עליונית מ - Bandolino :

חזרה לפורום
ישן 16-08-2006, 13:52
צלמית המשתמש של ShaMaMa
  ShaMaMa ShaMaMa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShaMaMa שלח הודעה דרך MSN אל ShaMaMa
אמממממ

בטח שכן! חח כל עוד המחיר לא בשמיים... (מעל 200 לחולצה יפה לא משקיע, מעל 350 לג'ינס יפה כגם כן לא שווה)
אממממ לא הרבה... תלוי בחודש חח... בדרך כלל 400 בערך
ג'ינסים של לי קופר, חולצות של NO FEAR אוניל בילירוג, רנואר
אמממממממ לפני שבוע ככה עשיתי קנייה בכל הקניון קניתי 2 ג'ינסים בלי קופר, 2 חולצות של NO FEAR, ועוד ג'ינס מפוקס... יצאתי בנזק של 800 שקל

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:30

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר