לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-10-2005, 15:32
  שחר נוי שחר נוי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי איתי סביר שמתחילה ב "תודה גבר..."

יש כל כך הרבה מה לכתוב... אני יגיד מה שרלוונטי לנו וזה שלב המכין... אחרכך זה כבר סיפור אחר לגמרי שאני לפחות לא מעסיק את עצמי בו.

אז במכין... בעיקרון התנאים הם חרא.... החלוקה לגפים אני מעריך שאתה כבר יודע... כל גף מתחיל בחלק אחר... חלק מתחילים בצ'קים חלק מתחילים ללמוד קודם וחלק מתחילים בטירונות.

בטירונות (שלושה חודשים) התנאים הם כמו של חירניק רגיל... יציאות פעם בשבועיים, שעות ט"ש עם טלפון... הכל רגיל, אין מה לפרט.

בצ'קים ובכלל בביס"ט - מותר לדבר בפלאפון רק פעמיים בשבוע כל פעם לשעה אחת וזה כולל להיות בשק"ם - בסופי שבוע מותר לדבר באופן חופשי בפלאפון כחלק מנוהל שבת.
ימי שישי הם אדירים, הרבה שירים הרבה צחוקים... יש מין מסורת שכל גף צוחק על האחר וכך גם כל מחזור על המחזורים שמעליו או מתחתיו (אין שם את הקטע של - מחזור מעליייך צוחק עלייך כי אתה צעיר).

לימודים - במכין, חוץ מהטירונות לומדים כל הזמן.... כל יום עד 9 בערב בערך.... פיזיקה, מתמטיקה ותולדות צה"ל.
הפיזיקה היא ברמה בערך של 5 יח"ל בבית ספר (אין מה לדאוג אם לא למדת, עובדים על זה חזק עם חונכים ובסוף מסתדרים) , מתמטיקה ברמה של מעבר ל5 יחידות בבית ספר.... ותולדות צה"ל - היסטוריה לכל דבר... אין מה לפרט.
לכל מבחן יש שלושה מועדים - א', ב' וג' - ג' זאת ההזדמנות הכביכול אחרונה שאחריה אתה עולה לועידה שאפשר לעוף מהקורס.

סוגרים בלי סוף - 21/28 לחילופין, פעם חודש ופעם שלושה שבועות.... אם מפקירים נשק חייבים לדווח ואפשר להשאר על זה גם שבת (זה כבר יכול להיות מעל חודש).

הממ.... אני מנסה לחשוב על עוד דברים..... כרגע אין לי.... אם יש לך עוד שאלות אני אשמח לענות... יש לי די הרבה ידע בנושא כי שני חברים מאוד מאוד טובים שלי נמצאים עכשיו בקורס.... אחד מ156 ואחד מ155.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-10-2005, 16:05
  איתי סביר איתי סביר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.05
לפני כמה זמן
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי שחר נוי שמתחילה ב "מה האפשרויות שמקבלים שעפים..."

פגשתי במישהו שעף אחרי כשנה מקורס טייס. הוא הוסב אחרי הצ'קים של הבסיסי למגמת נווטות עם עוד 5 חבר'ה, כולם הגיעו שבוזים לצ'קים של הנווטות וכולם נפלו שם חוץ מ-1. שאלתי אותו לאן הוא נפל אז הוא הסביר שברע שאתה כבר בצ'קים של שלב הבסיסי אתה בעצם קצין ולכן חיל האוויר רוצה לשמור אותך אצלו. הוא אישית הגיע למודיעין חיל אוויר ואמר שהיה לו בן-זונה, אבל האו גם הסביר שזה מאוד מאוד משנה באיזה תאריך אתה נופל כי זה תלוי איזה קורסים עומדים להיפתח או שנפתחו לא מזמן מאז שנפלת. הוא במקרה נפל כשהקורס של מודיעין חיל אוויר התחיל. הוא עשה השלמת מודיעין והצטרף לקורס, אבל הוא גם אמר לי למשל שהיה איתם אחד שרצה ללכת לשלד"ג ואחרי לחצים הוא הגיע ליחידה בלי גיבוש ובלי כלום, פשוט נכנס למחזור שהתגייס קצת אחריו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:18

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר