לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2004, 17:09
  תום מרילין תום מרילין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שני כרטיסי מסך מחוברים (SLI)= כרטיס חדש?

עד שינחתו עלינו הבשורות הטובות אני יכול לשקול ולהפוך בדעתי בנושא הלוח אם- SLI או לא.
דיברנו על זה כבר כמה פעמים בעבר אבל יש נקודה שאני לא בטוח לגביה, ואני חושב שבשבילי היא חשובה ביותר.

נניח שקניתי 6600GT עם SLI ונניח שיש ל6600 תכונה מסוימת שנקראת X.
נמשיך להניח שבדרישות הפעלה של משחק (למשל) ב2005 (למשל...) יהיה כתוב "נדרשת התכונה X".
לאחר שנה ב2006 יצא משחק (או למשל מערכת חלונות חדשה...) שבדרישות שלה תהיה תכונה בשם Y
והיא כבר יותר מתקדמת מתכונה X.
והשאלה: האם תוספת כרטיס 6600 חדש במסגרת הSLI תהיה שקולה לקניית כרטיס מתקדם יותר מה-6600 כרטיס עם תכונה Y?
או שמא תוספת כזו לא יכולה לעזור בנושא- אלא רק לחזק את מה שה6600 הראשון יותר, ז:א פשוט לאפשר הגדלת הרוזולוציה?

כשאני כותב את זה אני רואה שאפשר לחלק את זה לשני מצבים: מצב ראשון הוא שתכונה Y היא בעצם תכונה X רק יותר חזקה, המצב השני הוא שתכונה Y היא תכונה חדשה.

מה אתם אומרים?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-11-2004, 17:32
  Pancho Pancho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.04
:|
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תום מרילין שמתחילה ב "שני כרטיסי מסך מחוברים (SLI)= כרטיס חדש?"

גרמת לי לכאב ראש רציני :]
אבל, לדעתי SLI הוא לא פונקציה נחוצה, זהו בסה"כ עוד צעצוע לילדים עשירים מבית nvidia.
כי בסה"כ אין שמה שיידרים מסויימים אין דרישות מסויימות, זה בסה"כ בוסט ל FPS.
(והדבר היותר המצחיק הוא ששתי 6600 GT נותנים ביצועים נחותים משל 6800 GT בודד אחד \:, תוסיף לזה את העובדה ששתי 6600 GT עולים יותר מ 6800 GT בודד, פלוס המחיר המופקע של לוח SLi ותתקבל המסכנה שזו טכנולוגיה לא נחוצה בכלל.)

ובעיקרון, לעתיד לבוא, כשמשחקים שיתמשו ב SM4 נניח (שיידר מודל 4) שתי 6800 GT במערך SLI לא יוכלו להעלות את המשחק הנ"ל, ואף לא 6800 כרטיסי 6800 GT בSLI )
:D

נערך לאחרונה ע"י Pancho בתאריך 27-11-2004 בשעה 17:37. סיבה: תוספת מידע :P
ישן 27-11-2004, 20:02
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
יש להבדיל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תום מרילין שמתחילה ב "שני כרטיסי מסך מחוברים (SLI)= כרטיס חדש?"

שאתה קורא ל X, Y תכונה, אז זה תכונה כמו פיקסל שיידר.
לתכונה אין חלש או חזק, יש מתקדם או ישן.
פעמיים 6600GT יביא לך ביצועים כמו 6800GT. כך שעדיף שתקנה היום 6800GT, ויהיה לו אותו אורך חיים כמו 2*6600GT.
יש היום כרטיס מסך של אלבטרון 6800GT ב2400 ש"ח, תמורת ביצועים עלות, זה מעולה והוא לטווח ארוך במיוחד, השקעה משתלמת.
אתה לא יודע מה יביא איתו המחר. ומה שאתה קורא ל X וY תכונות, ונראים לך כSM3 או SM4, יכול להתבטא בעוד כמה דרכים כמו חיבור שונה מPCI-E, הנותן רוחב פס גדול עוד יותר, או עיבוד מהיר יותר מGDDR3 של כרטיס המסך, או מספר צינורות עיבוד גדול יותר.
SLI זה רק גימיק לשיפור הביצועים, במיוחד ברזולוציות הגבוהות.
כאשר תקנה 6600GT או 6800GT תרגיש שזה כרטיס חזק, ואני בספק עם תרצה 2 כאלה בעתיד, שאני מעריך שהמנוע הקרוב unreal 3, יעבוד לך טוב על 6800GT.
בכל מקרה כנראה nVidia או ATi יצטרכו במוקדם או מאוחר להוציא כרטיסים אם נפח של 512MB.
כרגע גם Vio בפיתוח דבר דומה לSLI הנקרא DualGFX, שיצוץ בתחילת 2005. ויכול להיות שהSLI יחשב לכשלון, מכיוון שהשיפור הוא עד 50%, כאשר אנו ציפינו לשיפור ב100%, כלומר ביצועים כפולים.
עם אינך רוצה להשקיע ב6800GT, אתה יכול לקנות X700XT שהוא חזק ביותר ומחירו גדול במקצת מה6600GT, או X700Pro בנפח 256MB, עם זכרון עיבוד GDDR3, אבל תדרי עבודה נומכים מעט, ומחירו נמוך מה 6600GT.
לסיכום לא ההיתי ממהר לקנות SLI, במיוחד עכשיו שצצות טכנולוגיות חדשות ותכונות חדשות.
כרטיס מסך אחד מספיק, ומשחקים לא דורשים יותר מזה, ותקבל את תמורתך המלאה לכסף (ולא רק 50% מהתמורה בSLI).
מפחיד!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:08

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר