לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-10-2005, 21:05
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
רעיון מצויין !...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sniper666 שמתחילה ב "דיון חדש בשביל לעורר את הפורום"

בא נתחיל עם התדמית דוקא....
הנה תדמית אחת:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

(שים לב לבחורה מימין ! אוי היא יפה עד כדי כאב) ...

והנה תדמית שנייה:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

וקצת הבהרות בנושא...

היות וגדלתי על ברכי להקות דוגמת מינימאל קומפאקט, סיסטרס אוף מרסי, קסיימוקס ושאר "דברים ביזאריים ואפלוליים" של שנות השמונים, היות והיום כמעט ולא עושים מוזיקה שכזאת למרות שיש איזו התעוררות בשנים האחרונות (וכן החלו להכנס סגנונות חדשים שבעיני ממשיכים את הקו הישן והטוב) כגון חלק ממה שמכונה היום "סגנון גותי" אוכל להגיד שזה הקו המוזיקאלי שהצלחתי להתחבר אליו !
בין הלהקות שאני אישית שומע היום יש חלק אשר יוצרות מוזיקה בסגנון המכונה "ניאו פולק" (בעיקר גרמני) שמשלב בתוכו לא מעט צלילים מיליטנטיים/שבטיים/גותיים ועוד...
קשה להסביר במילים צריך פשוט לנסות !
זו מוזיקה לא קלה בהתחלה ויש צורך להתחבר אליה בסבלנות...

לגבי העטיפה/אריזה - טירות אפלוליות,פסלים מסויימים וכו... יתקבלו בברכה !
שבעתי כבר מציורי מפלצות וגולגלות ! - זה כבר כל כך נדוש ולעוס ובינינו גם כבר לא כ"כ מרשים.......

ובאופן כללי אני תמיד טוען " מוזיקה טובה זו המוזיקה שלוקח זמן לאהוב אותה, מוזיקה שאוהבים משמיעה ראשונה לרוב "נשרפת" מהר".......

ועכשיו נראה לי שבאמת תהיה כאן איזו "התעוררות"...

לבני.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-10-2005, 05:29
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
להערכתי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי DoN kIsHoT שמתחילה ב "מוזיקה טובה בשבילי היא"

אכן מילים חשובות. אבל אם במטאל עסקינן, חשיבותן ומשמעותן יורדות, ככל שמדובר בדרגים הקיצוניים של המטאל (דת' מטאל).

מוזיקה טובה בכלל, צריכה "להקפיץ" אותך. אם אתה אוהב מטאל, אז ודאי שאתה אוהב הרבה "גיטרות ודיסטורשנים". (האמרפול, בליינד גווארדיאן,COB). הכל תלוי בסגנון שאתה שומע, אבל גם אני שומע הרבה ז'אנרים כך שאני חושב שפשוט האוזן שלך צריכה לאהוב את זה, שהשיר יהיה קליט..

ישן 17-10-2005, 22:01
צלמית המשתמש של MSR
  משתמש זכר MSR MSR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sniper666 שמתחילה ב "דיון חדש בשביל לעורר את הפורום"

בשבילי זה מורכב מאוד, קשה לי לומר מהי מוזיקה אמיתית בשבילי.
אני אוהב כל כך הרבה סגנונות וכל כך הרבה ג'אנרים שאני לא יודע איך להגדיר את זה.

אני לא יודע מה בנוגע לתדמית ואני גם לא ממש מסתכל על זה, לי יותר חשובה המוזיקה עצמה ולא התדמית והמראה החיצוני של הלהקה, למרות שאני די מאמין שיש לזה חלק חשוב מאוד ובלתי נפרד מהמוזיקה עצמה כיוון שלא תצפו מלהקה כמו מייהם לדוגמה להתלבש כמו בובות ברבי, אחרת איש לא יאזין להם שוב לעולם מצד שני אני מכיר די הרבה שפוסלים מוזיקה דווקא בגלל מראה, נגיד הרבה פוסלים גלאם בגלל המראה, השיער והרבה מאוד פוזה, אני מוצא את הגישה הזאת ללא נכונה.
אני מסתכל על המראה של הלהקה הרבה אך אני לא פוסל את המוזיקה שלהם, לדוגמה יש את כל להקות הבלאק והדת' שמאפרים את פניהם בצרה מגוכחת לדעתי ולובשים מסמרים על הידיים (ולא, זה כבר לא ניטים, אלה מסמרים) אבל אני קודם שומע את המוזיקה שלהם ואז שופט.
המראה בשבילי לא ממש קובע בקטע הזה.

אני אישית בכל מה שקשור למטאל ולרוק דווקא מאוד אוהב גראנג', אני פשוט אוהב את הגישה הנהליסטית הזאת, זה משהו שיש גם בי, אני לא אוהב את העולם הזה ואני פוסל ערכים, יש המון ערכים מובנים מאליו שאני פוסל כי אני מוצא אותם לא נכונים.
אני אוהב טקסטים גראנג'יים מוזרים במיוחד שאתה קורא אותם ופשוט נעצר לרגע וחושב לעצמך, על מה לעזאזל הבנאדם מדבר או חושב כשהוא כתב את זה ?
נגיד, למה ליין סטלי התכוון כשהוא שר "בלעתי את השמש ולשוני נשרפה מן הטעם...?"
לך תדע למה הבנאדם התכוון, אני אוהב טקסטים כאלה.

~O.G~

ישן 18-10-2005, 10:47
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile

אין לי ממש סוג מראה או סוג מוזיקה ספיצפי שאני אוהב ...
אני אוהב מוזיקה שנעימה לי לאוזן , אני אוהב שיש קטעים שקטים ואז כניסות נחמדות ( מלווים בתופים וכו.. ) ..
רוב המוזיקה שלי היא לאו דווקא מטאל , אבל יש נציגות נחמדה ( סונטה , סיסטם , אורפנד לנד ) .
לא אכפת לי איך הלהקה מתלבשת , אני גם לא יודע איך כי רוב המוזיקה שלי באה מהמלצות ( רק Mp3 ).
אני מחפש מוזיקה שכיף לי לשמוע אותה , ואם המילים של השיר יפות ואני יכול להתחבר אליו זה בהחלט מוסיף ( במיוחד לאחרונה משום מה ... ) .
אני יותר אוהב כשהמוזיקה היא איטית ובונה את עצמה לשיא , גם במוזיקה רועשת של להקה שאני אוהב השירים האהוביים עליי הם השקטים יותר ( בסונטה : Letter To Danna , רפליקה וכו.. ) .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:59

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר