לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2004, 17:11
  dino10 dino10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.11.04
יש לי כמה שאלות דחופות...

הייתי אמור להתגייס ב21.11 ויש לי פרופיל 97. עקב בעיות ת"ש דחו לי ל9.12. קיבלתי מכתב לפני חודש וזה התוכן שלו- הנדון: בקשתך להקלות בתנאי שירותך
1. הנני מתכבדת להודיעך שהמוסמך לאחר עיון יסודי בבקשתך הנ"ל , החליט לאשר שלא תשרת כלוחם בצה"ל.
2. צו גיוס עדכני ישלח אליך בנפרד.
*השאלה שלי זה מה אומר בעצם מלבד הברור מאליו. עד כמה זה גורף, ואיפה יכולים לשבץ אותי בהתאם לפרופיל שלי והקב"א שלי שהיא נמוכה והת"ש. הם יכולים לשים אותי בתפקיד של תומך לחימה או משהו כזה?
ממה שדיברתי עם לישכת הגיוס אמרו לי שאני יהיה פעם בשבוע בבית- משהו ת"ש 1 ממה ששאלתי אנשים, יש טעם לעשות בלאגן בשביל להיות יותר ימים בבית?? אני גם מפחד לגבי התפקיד שיכולים לשים אותי בו- מה זה תפקיד טוב לג'ובניקים מה זה תפקיד גרוע??
ושאלה אחרונה לגבי הפרופיל, אני יכול בצו גיוס לבקש רופא שיבדוק אותי כי מאז הצו ראשון נוספו לי בעיות רפואיות- כאבי גב כרוניים, המספר שלי במשקפיים עלה, קשיי שינה ועוד. עד כמה זה מוריד פרופיל??
תודה רבה לכל העונים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-11-2004, 20:56
  nitai eden nitai eden אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
אומנם אני לא רופא וכל מה שאני אומר פה זה ניחושים בלבד, אבל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dino10 שמתחילה ב "יש לי כמה שאלות דחופות..."

משקפיים יכולות להוריד לפרופיל 82(תלוי במספר מ3 ומעלה אם איני טועה) בעיות גב- זה תלוי עד כמה שידוע לי בד"כ ל72 (אלא אם כן זה זמני ואז יתנו לך פרופיל זמני) למרות שאם הבעיות הן קשות יש סיכוי לשחרור מהצבא או לפרופיל נמוך יותר. לגבי בעיות שינה אין לי מושג. בכל מקרה תפקיד גרוע או טוב זה תלוי בך אם יש לך קב"א גבוה יתכן ויתנו לך תפקיד חשוב אך עם השקעה ואולי אתה תראה בזהה תפקיד גרוע אך מישהוא יראה בזה תפקיד טוב, כמו שאתה יכול להבין זה הכל תלוי בך ובמה אתה מצפה\רוצה מעצמך.
ושוב אני רוצה להזכיר לך שכדאי לך להתיעץ עם רופא משפחה וכמובן ללכת לוועדה רפואית בצבא, אפילו עוד לפני הגיוס....
בהצלחה בצבא וגיוס נעים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:55

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר