לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2005, 18:58
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
השוחד תמורת הסתננות לישראל: מכנסיים

בערב יום הכיפורים האחרון, בשעה שכוחות הביטחון הונחו לכוננות מרבית בשל עשרות התרעות שהתקבלו על כוונת ארגוני הטרור לבצע פיגועים, התירו ארבעה שוטרי מג"ב כניסה של פלשתינים לישראל תמורת שוחד - כך נודע לחדשות MSN. המחלקה לחקירות שוטרים בודקת את פרטי המקרה.

בערב יום הכיפורים (16.10.05) הטיל צה"ל סגר כללי על יהודה ושומרון. עם זאת, פלשתינים העובדים בפרדסים לאורך גדר ההפרדה הורשו לעבור לצדה השני של הגדר כדי לעבוד במטעים הסמוכים. אותם פלשתינים מחזיקים באישור מיוחד המכונה "אישור גדר". אישור זה אוסר עליהם לצאת מהמטעים ולהמשיך מערבה לתוך שטח ישראל.

ניצלו את החשיכה כדי להגיע לכפר סבא

מוחמד, אחד הפלשתינים המחזיקים ב"אישור גדר", מסר לחדשות MSN, כי בשעה 05:00 בבוקר, עם פתיחת גדר מספר 109 הסמוכה לאלפי מנשה, הורשו הוא וארבעה מחבריו להיכנס לעבוד בפרדסים. אולם, במקום לכבד את האישור המוגבל שניתן להם הם ניצלו את החשיכה והמשיכו להתקדם מערבה לתוך שטח ישראל, כדי להשיג עבודה בכפר סבא. כשהגיעו סמוך לצומת הפירות, נעצרו בידי שוטרי מג"ב.

"הם עשו לנו מארב", מספר מוחמד. "כיבו את האורות של הג'יפ וחיכו לנו בין העצים. השוטרים עצרו אותנו באיומי נשק וציוו עלינו לתת להם את התיקים שלנו". לדבריו, אחד מחיילי הכוח מצא בתיקו מכנסיים שנקנו יום קודם לכן בשוק קלקיליה. "אלה מכנסיים דומות לאלה של הביטחון הכללי הפלשתיני. מנומרות בצבעי ירוק-שחור", הוא מתאר. "השוטר הישראלי אמר לי: 'אסור לכם להיכנס לישראל ואסור לכם להכניס מכנסיים כאלה, אלה מכנסיים צבאיות'".

כניסה לישראל - תמורת מכנסיים

"הסברתי לשוטר הישראלי שקניתי את המכנסיים בשוק של קלקיליה ויש הרבה מכנסיים כאלה בחנויות בעיר. בסוף השוטר אמר לי: 'אם תיתן לי את המכנסיים, אני אתן לכם להיכנס לישראל. הייתי חייב להסכים ונתתי לו את המכנסיים. נכנסנו לישראל ועבדנו שם עד הערב".

ממשמר הגבול נמסר בתגובה: התלונה הועברה לבדיקת מח"ש ולממונה על תלונות הציבור במשמר הגבול.

http://news.msn.co.il/news/StatePoliticalMilitary/Military/200510/20051017104807.htm

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר